Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

  • 1 month later...

Дуле, све знаш. То је тај.
А нисам сконтао, да ли ово значи да сада сви можемо да возимо пијани све док имамо флајку иза седишта и да кажемо да смо жедни после срања које направимо? :tf2:

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

uz lanene pantalone i košulju kratkih rukava, teško da ima bolje kombinacije za vrele letnje dane!

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Haker Nesa Slina, utero materi, uspeo da umrezi institucije i sada je na snazi ona urbana legenda koja ide zadnjih 10 godina da ne mozes da registrujes kola ako ne izmiris sve dugove...nema veze, idemo dalje, samo neka se okrece

Na stranu pravni aspekt koji je suštinski pogrešan, ali ne znam zašto bih sažaljevao ljude koji ne izmiruju svoje obaveze. Krše ti ljucka prava? Ne platiš parking, ne platiš kaznu, a nema te na prijavljenoj adresi, nemaš prijavljenih prihoda i to fino koristiš, u izvršnom postupku mogu da te povuku za kitu, besplatan parking i besplatno izdrkavanje po putu, ho ho ho, idemo samo neka se okreće, plaćanje je za ovce. E pa tough shit sinak.

@topik - ja sam u par navrata osušio usta pričajući i objašnjavajući elementarne stvari krivičnog prava, da razumete malo stvari ako već prdite o njima, jer pravo nije kako mali perica zamišlja pravdu na svijetu, već šta piše u zakonu, i zašto tako piše, ali ovde je lakše baciti instant blic oneliner nego se zapravo udubiti u to šta se dešava, i to mi je jasno, jer je ljudski, a i mi smo društvo kakvo jesmo, i naše pravosuđe je kakvo jeste. Prosto nemam više ni snage ni voštanih bojica da crtkam šta i kako svaki put kad blic izađe sa ŠOK SAMO U SRBISTANU tekstom povodom neke presude

 

 

To umrezavanje podataka je samo jedan korak ka cilju a to je umrezavanje svih sistema u okviru cele EU. Te tako nije bitno da li se pogresno parkirate u Bugarskoj, Nemackoj ili Sloveniji jer ce vam na adresu stici kazna da platite i izvrsni postupak naplate je manje-vise prepisan kao i drugim zemljama EU. Otvaranje granica i povecanje prometa ljudi i robe u okviru clanica EU zemalja neminovno zahteva centralizovan sistem. To inace zele da urade i sa putarinama ali koliko se secam taj projekat jos uvek nije zaziveo. No svakako buducnost donosi sve vecu centralizaciju i unifikaciju pravila kako u EU pa tako i kod nas.

Ono sto ce biti glavni problem u buducnosti je zastita podataka o licnosti i uopste nadzor koriscenja tih podataka.

Link to comment
Share on other sites

Alo, @dovlagsi, možda ne znam kog sladoleda nema zimi, ali možeš da mi odgovoriš na pitanje!

nemoj se ljutiš vićo, evo sad sam tek na forumu otkako napisah taj svoj post!
radarska kontrola u bulevaru jna, miholjsko leto, divan dan, nedelja, apsolutno nigde nikoga... kad sam bio kod sudije, 20 ljudi sa istom situacijom kao što je moja, sve ih snimili na istom mestu!

 

@Dovla, to sto ti je auto na firmu ne znaci mnogo, sacekacete na produzenju licne karte, vozacke ili neceg slicnog

OK, al pricasmo o produzenju saobracajne, tu mogu da ga duvaju

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam placao kazne prekrsaje zadnjih 15 godina. Fazon je da ne potpises zapisnik i zastari za 2 godine (sto se tice saobracaja). U slucaju da potpises zapisnik, nije obavezno tvoje prisustvo, sudija donese resenje o prekrsaju i izrekne kaznu. Ne znam za radare i ostala slikanja i druge novokomponovane metode, ali za druge prekrsaje su se stvari poslednje 2 godine drasticno promenile, sto se tice postupka i zastare.

Edited by ZOOM_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...