Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

sad ce ivan i njegov decko  da dodju da ti objasne da moze na crveno kroz raskrsnicu jer oni znaju saobracajna pravila :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDLLDDDDDDD:DD

niko ovde ne brani vozaca audija, 8 god je mnogo i nece lezati toliko, a nakarikano je zbog ovakvih kao sto su mohi i njegovi ortaci koji od besa ne vide 2 prsta ispred oka da bi se oni malo sladili par dana :)

ne bih vise nista dodavao, ja imam pametnija posla u životu od toga da nadrkanim i isfrustriranim tipovima koji ne znaju osnovna pravila saobracaja objašnjavam da je nebo plavo petkom posle posla... :*

Link to comment
Share on other sites

XAXAAXAXXAA PA JEBO MATER :D

ajde zanimljivo mi je sa tobom da se trolujem

taj "mator" audi vredi koliko njegov novi mini, a da ne ulazimo u pricu sto u novinama i nigde  pise koliko kosta "njegov MATOR audi", koje je god i da je ovo nov mini.

skroz je isto brate, A8 i mini, isti servisi, ista potrosnja, ista sva odrzavanja, ista registracija, ma isti budzet ti treba da bi vozio ove automobile.

ali cek, mini ima bmw-ov motor, pa to mora da znaju svi, sad si definitivno u pravu.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...