Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

Iako nisam iz Novog Sada mada sam bio jedno milion puta lici mi na raskrsnicu kod Merkatora, pogled tako da je levi cosak ona zgrada televizije/radija ili se tu bese placa internet a desni gore merkator.

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Recimo da ima nas koji nisu. 

Ali, u ovakim sluchajevima kada "mladi" izazivaju saobracajke, vecina od njih nije ni imali ni jedan dan radnog iskustva a kamoli da je bila u mogucnosti da zaradi za taj auto.

 

0 odgovonorsti, 0 svesti o drugim uchesnicima u saobracaju.

Lichni primer, moj predhodni auto koj je bio i moj prvi auto je kupio tata (doktor po struci) svom sinu od 18 godina. Auto je imao preko 240 konja, a hvala bogu nisam video da se do sad slupao negde u crnoj hronici ili zgazio nekog.

Ja i ako budem nekad imao dete, dobiti auto da vozi moze ili da ga rentira od svojih para ili da ga kupi. 

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

polo na crveno, audi na trepcuce zeleno (jedva) sa 150, svi pijani/drogirani i ne mora dalje nista da se kaze.. svakako da je moglo da se izbegne sve ovo, ali kad su oba vozaca neodgovorna, da ne upotrebim neke teze reci u ovoj tragicnoj situaciji, onda nastaju ovakva sranja.

  • Upvote (+1) 1

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Lichni primer, moj predhodni auto koj je bio i moj prvi auto je kupio tata (doktor po struci) svom sinu od 18 godina. Auto je imao preko 240 konja, a hvala bogu nisam video da se do sad slupao negde u crnoj hronici ili zgazio nekog.

Ja i ako budem nekad imao dete, dobiti auto da vozi moze ili da ga rentira od svojih para ili da ga kupi. 

 

224? :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/471956/STRAVICAN-SNIMAK-Audi-sa-160-na-sat-odneo-tri-mlada-zivota

 

na konto teme davanja deci kola, koliko god lose zvucalo komentarisanje ovoga sada... mislim da ima znacaja da ljudi pricaju na racionalan nacin kako bi se smanjio broj ponovljenih slucajeva ...

 

auto koji je bio sa troje dece unutra je prosao kroz crveno... a ovaj na treptece zeleno... u prici gde vi detetu ne mozete da zabranite da sedne sa nekim u kola a da taj neko nije iskusan vozac..

 

koliko puta se samo neko od nas vozio sa nekim ko je popio to vece...

 

al je zato ovaj link prosao na zuto sa 150 na sat, zbog toga ce on biti kriv jelte...mada mi stvarno nije jasno zasto je onaj drugi usao ocigledno na crveno u raskrsnicu

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

nece mu suditi za ubistvo, ali odgovarace za nasilnicku voznju, prekoracenje brzine, alkohol i sta jos mogu da mu stave.. mislim, kad se pogleda ovako, sve sto sam naveo doprinelo je da dodje do sudara i pogibije, tako da bi po nekoj logici trebalo da lezi i robiju.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Realno lik nije kriv za sudar. Ali je kriv sto je ubio troje ljudi. I to je klasicna voznja batica po bulevarima. Situacija tipa - lik podigne brzinu i onda sa 500m blicka da bi ti  pozurio preko pesackog, da ne mora sa smanji brzinu. I kad ga iskulirash, onda prikoci i sedne na trubu. Pozdravih par takvih sa srednjim prstom. 


Nije cool, sta da imam shtaku, ili 70 godina i da ne mogu brze. 

Link to comment
Share on other sites

nije nikako zanimljivo, ali kao i ovaj prosli snimak, samo sto je ovde u pitanju pesak... premotati na 2:20

http://www.youtube.com/watch?v=SqZAul2W_uo

 

audi, ogrmona brzina, na pesackom... 21 godinu ima vozac

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...