-
Posts
9,760 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
19
dovlagsi last won the day on May 6
dovlagsi had the most liked content!
Reputation
1,355 KoleAbout dovlagsi

- Birthday 11/02/1983
Retained
-
Member Title
Grand Sport Injection
Kontakt podaci
-
Facebook URL
http://www.speed-industry.com/
Profile
-
Gender
Male
-
Klan/Tim:
biblioteke
-
Omiljene igre:
charazay
-
Lokacija:
SRB
-
kinezi su uglavnom i dalje kinezi: https://www.instagram.com/reel/DZMxwnjEcyK/?igsh=aWZ6dGFleHY1eWJi
-
-
stičem lagano utisak šta gledaš kao sledeći auto :))
-
apsolutno se slažem, sad će još i da poskupi taj polovan :))
-
SIGURNO CE SVE PROCI BEZ PROBLEMA btw, kad smo već kod problema, KONAČNO NOVI AUDI Q7 ! mi u evropi za sada imamo samo 3,0 TDI ili sa 245 ili sa 299 KS, za sada nema EV modela, valjda su videli da to još uvek niko ne može da proda ali mi se baš ne sviđa, sa sve ovim hjundai odvojenim svetlima napred i potpuno sa A6 preuzetim lajt-barom pozadi... unutra isto već 3-4 model isto potpuno... sa sve ovom geberit tipkom za wc kao bežični punjač telefona 🙂 šteta, nema mnogo izbora za nas sa velikim porodicama, sad precrtavam i ovog jbg
-
odličan!
-
ma svuda su, u svim delovima grada
-
tamo ima autoputeva?
-
ovih malih (ali jadnijih) kineskih EV prepuna Atina, ne znam dal si izvalio? svuda su
-
već vidim srbe iz budućnosti kako furaju blutut zvučnike u kolima naravno one JBL boombox originale sa KP
-
-
malo pažnje na logo od Grizlija 😬 btw, malo mi se šta sviđa od onoga šta prave amerikanci, ali ova nova loza ford bronco-a im je top
-
kad nemaš sulude bezbednosne norme, tržište može imati i ovo: https://www.instagram.com/reel/DZH0tlnOAId/?igsh=MTkyb2k2anJoczdicA==
-
nakon onakvog ferarija, što je to uopšte italijanski šarm danas?
-
generički stelantis proizvod jadna lanča 😞