Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,777
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by dovlagsi

  1. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    Evo danas kroz Bugarsku, dizel im je 1,42 eur.
  2. Njena porodica uzme stvari u svoje ruke 🤷
  3. forum ti nije dozvolio da okačiš sliku spolja jelda?
  4. bar nije SUV i pretpostavljam da je super u vožnji. ali 65k za klot trojku koja god da je.... ono, štof sedišta brt
  5. Krenulo se sa poručivanjem nove električne trojke. Cena u Nemačkoj od 65900 evra 😂
  6. dovlagsi

    Carbage

    ima dole u zgradi beogradske zadruge, na maketi 👍
  7. retkost je danas da imaš 66 godina i nemaš neku rakčinu
  8. dovlagsi

    Carbage

    treba mu brt za daunfors jbg
  9. Kijina CEED familija je i dalje živa! za ovu priliku su poružneli aktuelni Xceed model, kako bi bio u skladu sa ostatkom aktuelne odvratne game: motori, bumerski: 1,0 i 1,6 t-GDI nepouzdani benzinci, tako da je ovaj model all-set za evropsko tržište! 👍
  10. i motori su normalni - 3,0 TDI sa 300 KS i plag-in benzinac sa 370 KS 👍
  11. Evo ga! Konačno neki novi auto da je baš baš dobar! Novi A6 allroad quatro
  12. Yugo logo? 🙂
  13. dovlagsi

    Carbage

    posve sigurno toga neće biti na serijskom modelu
  14. dovlagsi

    Carbage

    Naravno, već je izašlo ovo 🙂 https://www.instagram.com/reel/DZgbskAJtpB/?igsh=MXRocTk3YjdneTZ0ZA==
  15. dovlagsi

    Carbage

    noup, to će 90% biti ovakvo kažu 4 motora ukupno 800 ks
  16. dovlagsi

    Carbage

    Novi BMW M3 full električni
  17. ne slažem se sa obojicom 😊
  18. dovlagsi

    Carbage

    kinezi su uglavnom i dalje kinezi: https://www.instagram.com/reel/DZMxwnjEcyK/?igsh=aWZ6dGFleHY1eWJi
  19. zanimljivo, danas je predstavljen i jači SQ7 sa V8 motorom, ali neće ga biti na evropskom tržištu 🤯
  20. stičem lagano utisak šta gledaš kao sledeći auto :))
  21. apsolutno se slažem, sad će još i da poskupi taj polovan :))
  22. SIGURNO CE SVE PROCI BEZ PROBLEMA btw, kad smo već kod problema, KONAČNO NOVI AUDI Q7 ! mi u evropi za sada imamo samo 3,0 TDI ili sa 245 ili sa 299 KS, za sada nema EV modela, valjda su videli da to još uvek niko ne može da proda ali mi se baš ne sviđa, sa sve ovim hjundai odvojenim svetlima napred i potpuno sa A6 preuzetim lajt-barom pozadi... unutra isto već 3-4 model isto potpuno... sa sve ovom geberit tipkom za wc kao bežični punjač telefona 🙂 šteta, nema mnogo izbora za nas sa velikim porodicama, sad precrtavam i ovog jbg
  23. ma svuda su, u svim delovima grada
×
×
  • Create New...