-
Posts
9,777 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
21
Everything posted by dovlagsi
-
Evo danas kroz Bugarsku, dizel im je 1,42 eur.
-
Njena porodica uzme stvari u svoje ruke 🤷
-
forum ti nije dozvolio da okačiš sliku spolja jelda?
-
bar nije SUV i pretpostavljam da je super u vožnji. ali 65k za klot trojku koja god da je.... ono, štof sedišta brt
-
-
ima dole u zgradi beogradske zadruge, na maketi 👍
-
retkost je danas da imaš 66 godina i nemaš neku rakčinu
-
Kijina CEED familija je i dalje živa! za ovu priliku su poružneli aktuelni Xceed model, kako bi bio u skladu sa ostatkom aktuelne odvratne game: motori, bumerski: 1,0 i 1,6 t-GDI nepouzdani benzinci, tako da je ovaj model all-set za evropsko tržište! 👍
-
i motori su normalni - 3,0 TDI sa 300 KS i plag-in benzinac sa 370 KS 👍
-
Evo ga! Konačno neki novi auto da je baš baš dobar! Novi A6 allroad quatro
-
posve sigurno toga neće biti na serijskom modelu
-
Naravno, već je izašlo ovo 🙂 https://www.instagram.com/reel/DZgbskAJtpB/?igsh=MXRocTk3YjdneTZ0ZA==
-
noup, to će 90% biti ovakvo kažu 4 motora ukupno 800 ks
-
ne slažem se sa obojicom 😊
-
kinezi su uglavnom i dalje kinezi: https://www.instagram.com/reel/DZMxwnjEcyK/?igsh=aWZ6dGFleHY1eWJi
-
-
stičem lagano utisak šta gledaš kao sledeći auto :))
-
apsolutno se slažem, sad će još i da poskupi taj polovan :))
-
SIGURNO CE SVE PROCI BEZ PROBLEMA btw, kad smo već kod problema, KONAČNO NOVI AUDI Q7 ! mi u evropi za sada imamo samo 3,0 TDI ili sa 245 ili sa 299 KS, za sada nema EV modela, valjda su videli da to još uvek niko ne može da proda ali mi se baš ne sviđa, sa sve ovim hjundai odvojenim svetlima napred i potpuno sa A6 preuzetim lajt-barom pozadi... unutra isto već 3-4 model isto potpuno... sa sve ovom geberit tipkom za wc kao bežični punjač telefona 🙂 šteta, nema mnogo izbora za nas sa velikim porodicama, sad precrtavam i ovog jbg
-
odličan!
-
ma svuda su, u svim delovima grada
-
tamo ima autoputeva?