Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,777
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by dovlagsi

  1. kreću prvi koraci ka rešavanju gorućih saobraćajnih problema: https://www.instagram.com/reel/DYkIo4WsMMZ/?igsh=MXkwamJhNzh2dHcwMA==
  2. dovlagsi

    Carbage

    on je živ? vau
  3. tu dodaš i dimenziju da ti suštinski u poslednjih 10 god nemaš ništa novo bolje za kupca u tim automobilima, kako od opreme tako i od motora sve je borba za CO2 brojke ili mazanje očiju tim nekim velikim ekranima
  4. svi eu proizvođači će prosto morati u kinesku kolaboraciju u narednim godinama, pojeli ih kinezi, miljama su ispred. Stelantis je među prvima uvideo, realno pametan potez.
  5. brabus je prvi put ikada napravio svoj sopstveni automobil, sa svojim br šasije i tako to Brabus Bodo (tako im se zove direktor) 🦇
  6. pitali su šta je najbolje!
  7. ne pamtim jadniji restyle nekog modela od novog jeep avengera jedino pametno što su uradili jesu mekani tapaciri za vrata, koji su stvarno do danas bili prejadna plastika... al i to dobiješ samo u većoj opremi ostaju isti motori, sa adicijom 4XE hibrida sa 145 ks... s tim u vezi, EV varijanta (čak bila EU auto godine pre par godina lol) je 400 km WLTP dometa (u rl je to manje od 300 km), sa DC punjenjem do max 100 kW što je apsolutno prejadno. kinezi se bukvalno cepaju od smeha dok čitaju PR za restilizovani avenger branici su sad plastika kao jeep jea idemo ofroad sa avendžerom, naravno, jeftinije im je da ih ne farbaju... felne ružnije, neki novi prorezi udubljenja, samo da je drugačije nego ranije, užas
  8. dovlagsi

    Carbage

    naravno, neće niko drugi 🙂
  9. dovlagsi

    Carbage

    zamisli facu fotografa koji dođe na snimanje/slikanje ovoga! 😄
  10. ali to su samo dugmići na volanu ako želiš da ti sam menjaš? inače je automatik, nije neophodno da ti uvek menjaš brzine...?
  11. edit: ah to nije military nego potpisi mučenih radnika koji su radili za nacistu 👌
  12. i ovaj mora da bude military brt MEJK AMERIKA GREJT AGEN
  13. očekivao sam neki plot twist!
  14. Uvek su te dve značke tako 🙂
  15. vidi ova sedišta jebote 😵‍💫 https://www.instagram.com/reel/DYL7HPskd8i/?igsh=a3Z6MHFubGpiZGFu
  16. ma da bre, ove što pratim koji rade testove kola vidiš bre i njih blam šta pričaju.... a počeli su stvarno masovno da testiraju kineze u posl 2 3 meseca
  17. hahahha ne taj deo sa kornjačama ti bude subscription mesečni 😁
  18. nema se budžeta za zatvore, a možda ni mesta! njima treba bre da rebnu kaznu, a ne ovo što meni u 10 dana stižu tri kazne za prekoračenje od 15-20 kmh!
  19. eee druže moj, ne možeš više da biznis plan baziraš na kvalitetu!
  20. zamis sedneš a ono udobno! neverovatan koncept.
  21. zanimljiv prodajni obrt u amerikama, 2011 dodge durango se izdigao iz mrtvih jer je tržište sranje: https://www.instagram.com/reel/DX4-WAPD22K/?igsh=bW13MHg3Z2o0MThj
×
×
  • Create New...