-
Posts
9,777 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
21
Everything posted by dovlagsi
-
sa tim malim firmama i restomodovima se nikad ne zna, mož da bude 5 mil za 5 godina, a može i 100k
-
ne brini, nisi ti kriv. jednostavno električan je i samim tim ga nema kod nas 🤷
-
-
35 komada će biti serija, kreću narudžbine od juna, požuri!
-
-
ZAUSTAVITE SVE ŠTO RADITE! U saradnji sa Pininfarinom firma JAS Tensei je restomodovala legendarni Honda NSX i za tričavih milion može biti vaš! Naravno uz personalizaciju da najsitnijih detalja. Sve su zadržali i unapredili, ostao je originalni atmosferski V6 sada na 3,5 litara je 420 konja. Manuelni šort-šifter sa 6 brzina. Ali kako dobro to izgleda, ne pamtim da sam skorije odlepio ovoliko na neki automobil!
-
možda sad imaju, izašla sveže ova ponuda sa servisiranjem! nije šeri nego džili, to je mnogo bolje
-
-
Neko ko se zove Ursula ne može bjti dobra osoba.
-
kinezi imaju neki svoj fazon dizajna i onoga šta im se sviđa jbg samo da se ne trude previše da globalno to guraju
-
-
mi smo prosto THIS BAG IS NOT A TOY generacija, proći će i to jednom valjda ...
-
A nemamo Volvo Selekt i gomilu još salona sertifikovanih polovnjaka? Evo kod mene u Rakovici dole u AK Kompresor ceo salon su sertifikovani polovnjaci! Navikli da lažu narod 😄
-
-
o jebo te kurac nenormalni i škoda, poenta posta je da negde bilo gde već možeš da uzmeš solidno opremljenu novu teslu 3 za 33k
-
-
-
Nova C klasa Electric dakle nema više EQ porodice EV mercedesa i C ima svemirski svetleći gril, zbog kog će kasko prestati da osigurava merc 😄
-
Tesla 3 sa posebnom ponudom uvoznika sada za 33500 eur https://autoblog.rs/blog/auto/vesti/2026/04/19/tesla-model-3-cenom-stigao-na-nivo-skode-octavije
-
tih 1500 konja ima samo u određenom modu, koji je ili launch ili track svakako je brz ionako, al stvarno je pitanje dal je to prosto ludost
-
ono što je neka mazda 6 trebala da bude čak nije ni full EV nego PHEV
-
-
-
nekako mi je teško da zamislim da budeš faca u šaomi autu jbg