Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,777
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by dovlagsi

  1. btw ulaznica 800 din bogte mazo
  2. pro sid bre isto košta fazon 🙂 ako ga imaju i dalje naravno
  3. BYD će imati grandiozan štand, to znam. a evo umesto onog klot sandera, ima i ovo za 14990 eur: https://cdn.mgmotor.eu/files/MG-cenovnik-MG3-ICE-2.pdf
  4. evropski izveštaj je za štete do 200 hiljada, tako da to ovde ne bi moglo. super je Jaris, zamene se vrata i prednje krilo, bude super. ovde je bitniji lakirer, da to izgleda što bolje na kraju. biće to ok sigurno 👍
  5. tako je, ne znam zašto je tako moralo... kao, ko dolazi ka gradu pa da to vidi 🙂
  6. in a nissan micra!
  7. to je ona zgrada koja ima ogromnu svetleću reklamu gore RIVIAN, koju je platio grad kako bi se videlo da dovodimo ozbiljne strane firme da rade kod nas?
  8. sad još samo da promene izgled samih kola 👍
  9. ja svoj moram u sloveniju na mali servis, ali analogna auta ftw!
  10. svakako je super to što je i dalje planiraju
  11. jeste ružnjikav, posebno mi se ne sviđa unutra, ali mislim da je pozitivna evolucija u odnosu na dosadašnji iX onaj mega-grdni užas. nekako ima pravi futuristički vajb i nema ružne, velike BMW bubrege napred! nego, restilizovani Sandero u osnovnoj opremi na sajmu za 14990 eur klotara najklotarastija, ali je bar veća od Pande za slične pare 1,0 sCE benz 3 cilinda 65 KS a od opreme - radio sa smartphone app, senzori pozadi, nema elektro prozore nazad. aaaaaaaali, naravno, ima ceo radarski sistem i LKW lane assist sistem i ta sranja. baš bi voleo da vidim koliko bi auto koštao bez toga.
  12. sad tu sve zavisi koja je zapravo cena koštanja tih baterija u proizvodnji.
  13. haha s obzirom na ukupnu cifru, realno je moguće
  14. verzija sa 800 km WLTP lol važi i sa 470 konja je 78000 EUR 🙂 super mi je ovo kad napišu "punjenje za samo 10 minuta 10-80%.... na punjačima od 400 kW" ja nisam video da u rl-u negde kod nas neki punjač gura jače od 120-130 kW i takva su fazon 3 punjača u celoj zemlji već vidim oglase za koju god - "konvertujem sva bmw-ova električna vozila u 320d, povoljno, mile boleč"
  15. pa zar ne treba supplier da nadomesti taj trošak, ako su im baterije faulty?
  16. zamisli trošak ovog recall-a ☠️
  17. dovlagsi

    Carbage

    kolko su ludi, uopšte da ti padne na pamet ovo https://www.instagram.com/reel/DS5eLtVDd_g/?igsh=MXg5dGt4cHA2aXo3MA== ili https://www.instagram.com/reel/DVBVMx5jUhi/?igsh=MXU4cjdtamJzcTQxdA==
  18. svi baziraju utisak o americi sa klipova, a ameri najfiniji ljudi
  19. pored toga, maska ima te ogromne otvore kapiram da može lako da se pokupi neki veliki kamen u velikoj brzini, a to nije dobro!
  20. Tako je. Kola kod nas ne moraju da prate stroge EU regulative 😉 ali ne bi bilo dobro za naše članstvo u EU!
  21. Audi RS5 Avant 2,9 V6 bi-turbo PHEV hibrid 640 konja i 2375 kg težine 🙄
  22. Yugo Koral 437.535 din.
×
×
  • Create New...