Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,777
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by dovlagsi

  1. to je jasna stvar 👍 pored toga, neću da mi nova opel korsa ima npr. ovaj lane assist jer je to postao "standard" kao gradski auto ima da ogolite i da ga ponudite po normalnoj ceni, glupi EU proizvođači!
  2. misliš pijani navijači nisu mogli da utiču na trajektoriju kretanja vozila?
  3. Restilizovana S klasa sada ima svetla sa E klase, LED prednji znak na haubi i grejače pojaseva
  4. ja ću vam reći šta se desilo - pijani batica suvozač se kliberio i zveknuo volan vozača u preticanju.
  5. this. baš bi bilo glupo da moraš da daš desni migavac nakon preticanja jelda
  6. nije moguće apsolutno, plus je pitanje da li je taj kombi uopšte imao to u opremi.
  7. A sad malo korisnih stvari, krenuli su presretači na mostu na Adi https://www.instagram.com/reel/DUBf7XhjI--/?igsh=ODBldjRudGltNTV2
  8. dobra ideja za neki merč :))) totalno si retro nemoderan!
  9. Bertone Runabout ljudi polako shvatili da se peak auto-industrije desio odavno, te kreću sve više u ovakve projekte 3,5 V6 sa čardžerom između V cilindara 475 KS 490 Nm i to limitirano jer je auto mali i lagan. 390k EUR, naravno vrlo limitirana serija
  10. francuzi su pametno zaigrali na kartu nasleđa i retro momenta, to kinezi prosto ne mogu, ali je svakako preskup.
  11. pa sta sad, jel imamo samo uredjaje koji mere prosečnu brzinu ili ipak imamo klasične radare iz poslednjeg ovog pasusa?
  12. dobar je review i sve se slažem, realno i očekivano bode oči taj "ali" momenat u domenu rejndža, brzine i načina punjenja, baterije i tome sl. zaista se i dalje preterano plaća r&d ovih kola u ceni proizvoda. videh pre neki dan stari reno 5, neverovatno je manji auto od ovog novog. kao i kod nove četvorke, isto mislim i za peticu, prevelik je ipak.
  13. neko je rimcu naručio bugatti chiron ali da izgleda kao vejron dobismo ovaj one-off
  14. nisam siguran da je lepši
  15. izvinjavam se, mali propust gore. nije 620 KS nego 680 KS! to samo da bi se takmičili sa Teslom, nikom ovo ne treba u ovakvom automobilu. max brzina i dalje ograničena na 180 kmh, nemci ih opasno zajebavaju na internetu za to sada 🙂 a ovaj momenat sa ovim locker ormarićem ko sa bazena nekako ne mogu da svarim
  16. Volvo EX60 kažu kinezi najbitniji model u asortimanu. nisam znao da je XC60 najprodavaniji model u Volvoovoj istoriji nova platforma, novi interfejs, novi koncept enterijera koji mi se na prvu ne dopada 3 verzije EV pogona - 370, 510 i jebeno 620 konja. ovo tržišno nadmetanje snagom motora poteže i etička pitanja.
  17. lepši je od oba svakako 🙂 eeee evropo...
  18. nastavljamo ediciju šta kupiti ukoliko ste indijac! za 9000 EUR imamo ovo Škoda Kushaq 1,0 TSI 115 KS ili 1,5 TSI 150 KS da daaaa bla bla - ova verzija sa slike je malo ispod 15k, što je i dalje super
  19. noup, zapravo je ovaj 400e a suvozač 900e 💀
  20. dakle nije naš lager nego negde preko
  21. baš ću da ih pitam! a ovo za garanciju - verovatno ti neće odobriti nalog za zamenu baterije iz razloga ako ona ima, lupam, samo 70% kapaciteta jer je dugo stajala.
  22. pa zar u ovom slučaju nije dovoljan ekran širine koliko su ventilacioni otvori?
  23. sta mislite kako može da utiče na bateriju to što je stajala nova i nekorišćena više od 2 god? 🤔
×
×
  • Create New...