-
Posts
9,777 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
21
Everything posted by dovlagsi
-
to je jasna stvar 👍 pored toga, neću da mi nova opel korsa ima npr. ovaj lane assist jer je to postao "standard" kao gradski auto ima da ogolite i da ga ponudite po normalnoj ceni, glupi EU proizvođači!
-
kinezi liked this post.
-
misliš pijani navijači nisu mogli da utiču na trajektoriju kretanja vozila?
-
-
ja ću vam reći šta se desilo - pijani batica suvozač se kliberio i zveknuo volan vozača u preticanju.
-
this. baš bi bilo glupo da moraš da daš desni migavac nakon preticanja jelda
-
nije moguće apsolutno, plus je pitanje da li je taj kombi uopšte imao to u opremi.
-
A sad malo korisnih stvari, krenuli su presretači na mostu na Adi https://www.instagram.com/reel/DUBf7XhjI--/?igsh=ODBldjRudGltNTV2
-
good take 👍
-
dobra ideja za neki merč :))) totalno si retro nemoderan!
-
Bertone Runabout ljudi polako shvatili da se peak auto-industrije desio odavno, te kreću sve više u ovakve projekte 3,5 V6 sa čardžerom između V cilindara 475 KS 490 Nm i to limitirano jer je auto mali i lagan. 390k EUR, naravno vrlo limitirana serija
-
francuzi su pametno zaigrali na kartu nasleđa i retro momenta, to kinezi prosto ne mogu, ali je svakako preskup.
-
pa sta sad, jel imamo samo uredjaje koji mere prosečnu brzinu ili ipak imamo klasične radare iz poslednjeg ovog pasusa?
-
dobar je review i sve se slažem, realno i očekivano bode oči taj "ali" momenat u domenu rejndža, brzine i načina punjenja, baterije i tome sl. zaista se i dalje preterano plaća r&d ovih kola u ceni proizvoda. videh pre neki dan stari reno 5, neverovatno je manji auto od ovog novog. kao i kod nove četvorke, isto mislim i za peticu, prevelik je ipak.
-
-
-
izvinjavam se, mali propust gore. nije 620 KS nego 680 KS! to samo da bi se takmičili sa Teslom, nikom ovo ne treba u ovakvom automobilu. max brzina i dalje ograničena na 180 kmh, nemci ih opasno zajebavaju na internetu za to sada 🙂 a ovaj momenat sa ovim locker ormarićem ko sa bazena nekako ne mogu da svarim
-
Volvo EX60 kažu kinezi najbitniji model u asortimanu. nisam znao da je XC60 najprodavaniji model u Volvoovoj istoriji nova platforma, novi interfejs, novi koncept enterijera koji mi se na prvu ne dopada 3 verzije EV pogona - 370, 510 i jebeno 620 konja. ovo tržišno nadmetanje snagom motora poteže i etička pitanja.
-
lepši je od oba svakako 🙂 eeee evropo...
-
nastavljamo ediciju šta kupiti ukoliko ste indijac! za 9000 EUR imamo ovo Škoda Kushaq 1,0 TSI 115 KS ili 1,5 TSI 150 KS da daaaa bla bla - ova verzija sa slike je malo ispod 15k, što je i dalje super
-
noup, zapravo je ovaj 400e a suvozač 900e 💀
-
-
baš ću da ih pitam! a ovo za garanciju - verovatno ti neće odobriti nalog za zamenu baterije iz razloga ako ona ima, lupam, samo 70% kapaciteta jer je dugo stajala.
-
pa zar u ovom slučaju nije dovoljan ekran širine koliko su ventilacioni otvori?
-
sta mislite kako može da utiče na bateriju to što je stajala nova i nekorišćena više od 2 god? 🤔