-
Posts
9,777 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
21
Everything posted by dovlagsi
-
mislio sam na lambo i kupru ❤️
-
Sustinski se svodi na to sto ce svega biti normalno samo oni neće vise moci da od goriva uzimaju 27827268% of cene.
-
isti tip dizajnirao oba 🤷
-
to je sigurno neki mučeni jeep u pitanju, neće ga ni tako prodati
-
ovih dana rade baš dosta taj potez, najviše kod Topčidera, katastrofa budu gužve
-
Ostoja Mijailović Retard Group isti Lambo btw!
-
bože šta li je sve tu zapravo na stolu, ko šta kome nudi, obećava, završava
-
jbg to je sad kinesko i pravljen je pre svega da se njima svidi btw, ovi ameri auto se zvanično zove Dodge Durango SRT Jailbreak :)))) ima 710 konja iz 6,2 V8 Hellcat postavke, pa kao u kombinaciji sa kabinom od 7 sedišta predstavlja idealan izbor za bekstvo iz zatvora? :)))
-
Cayenne electric, zvanično od čega početi leb ti jebem mada, pištolj u glavu - vrv bi uzeo pre ovo nego onaj BMW iX
-
JA ZNAM KUPCE EVO HINT POCINJE NA ALTA ZAVRSAVA SE NA ANKA !!!
-
pa stavi iza stakla!
-
uzmi onog sa što urednijom servisnom knjižicom, nebitno šta je, mlad je auto
-
vrlo lako, ako ima šta da se odlepi sa stakla - jeste
-
kreativan narod kom nema spasa: https://www.instagram.com/reel/DPtgWHKiT98/?igsh=MXI0MmkzMXAweHZrNw==
-
Veliki, duboki su mu prozori sa strane?
-
Nisu li to milenijalci? 🤔
-
zvanično, novi reno tvingo! upoznajmo se sa autom dostavljača pica iz 2040.+ godine 🙂 super izgleda, žao mi je što nije sa troje vrata. bez sve šale, reno sad ima najrazličitiji lajnap modela trenutno na tržištu i mislim da svi izgledaju super na svoj način. anti kineski krosover dizajn! EV sa 260 km dometa 130 kmh 12 sek do 100 manje od 20k evra
-
nisu znali da u podrumu imaju jbnu cisternu za mazut?
-
Ovo ide samo u Kinu za sada, startna cena tamo 30k evra 😀 Ali razmatraju da krenu i globalno
-
Audi će izgleda ići sa podbrendom AUDI 😵💫
-
-
Nisam mislio na platformu, mislio sam na dizajn. Isti oblik ima već 15 god.
-
kao grom iz vedra neba juče PR da je SEAT restilizovao Ibicu (i Aronu), te da brend ipak neće pod led! Ibica je inače u ovoj formi, uz lagano zatezanje bora, još od 2009. :)))
-
ja sam juče platio kaznu sa autoputa, prosek na nekoj deonici 154 kmh, sa popustom na akciji bilo 5000 din. do 30 kmh iznad ogranicenja su te polu-limunada kazne
-
za normalne daily automobile bilo koja zimska guma je bolja zimi od letnje i M+S nižeg spektra da pričamo o porše turbo s gti mega pro max v8 quad-turbo nekom autu koji koristi neku suludu 325 45 R28 dimenziju, pa i da razmišljaš šta ćeš ja na twingu i ženinom avendžeru imam tigruše, nisam do sada video ništa loše u vezi sa njima, a išli smo i na zlatibor kad je sneg