-
Posts
9,777 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
21
Everything posted by dovlagsi
-
evo za kilija nove dizajnerske studije mazde! ova velika je ona što su nas skorije tizovali sa. nemam ništa protiv, osim idiotskih zadnjih svetala. enterijer top topova, što kažu pun gas generacije!
-
Neverovatan broj tragičnih nesreća ove godine kod nas.
-
sledeće godine izlazi serijska
-
-
gde bre u renou ne bi smeo da pritisnem takvo dugme 😁
-
iz petog puta sam shvatio da ovo šapićevo nije njuz
-
Jel ti voziš Volvo? 😄I pričamo o Pilot assist, što mu dodje autonomna vožnja kod Volvoa. Ne samo adaptivni tempomat.
-
Lynk registrovao sebi vozila, odma najprodavaniji 😁
-
Mene kod tog Pilot assista smara što ne može da ti reši najveće smaranje u saobraćaju, a to su stani-kreni gužve. Uvek se gasi sistem kad skroz stane auto. Inače je kul stvar ali mi je više gimmick jer jbg, nema šanse da možeš da se opustiš na nekom magistralnom putu, stalno moraš da mu stavljaš do znanja da si tu sa pipanjem volana i tome sl. A na auto putu može samo do 130 a ko još vozi samo 130?!
-
Srbija je prošle godine sa ukupno 510 smrtnih slučajeva bila prva u Evropi, spram broja stanovnika. Ove godine ih već imamo 600.
-
kao da mu univerzum poručuje nešto 🤔
-
jel im ovo slika za takmičenje u mrtvom uglu? :)))
-
od ukidanja konkorda, sve nam je downfall
-
-
Ovo je osnova za buduću S klasu i S kupe 👍🏻
-
-
Možda je Golf 7
-
Apsolutno se slažem sa svim ovim gore 👍🏻
-
samo pozitivna energija ljudi, radi naš Aca na rešenju problema DRŠTE SE!
-
omaž milanče, omaž!
-
ako sme porše, sme i reno!
-
bitno da ima za tablice, a gume ćelave nek čekaju 😄 btw, svi odveć znamo da reno pravi najbolje automobile, ali ovaj reno 5 turbo 3E je nešto posebno! limitirana serija na 1980 kom EV 540 KS 1450 kg 270 kmh
-
šta ćemo sa dačijom hipster? trenutno koncept, ali najavljuje mali EV sa cenom ISPOD 10k evra. 3 metra 4 sedišta, gepek do 500 lit. nema ekran, nema ključ, sve na telefonu. ovo je nešto najbliže mojim razmišljanjima o malom gradskom ev-u. kocka koja može se parkira lepo kao modul, varijabilni enterijer, bez ulaganja u neke infotejnmente fabričke. Dajem 👍🏼