Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,777
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by dovlagsi

  1. evo za kilija nove dizajnerske studije mazde! ova velika je ona što su nas skorije tizovali sa. nemam ništa protiv, osim idiotskih zadnjih svetala. enterijer top topova, što kažu pun gas generacije!
  2. Neverovatan broj tragičnih nesreća ove godine kod nas.
  3. a sad nešto sasvim drugačije - buduća tojota korola!
  4. gde bre u renou ne bi smeo da pritisnem takvo dugme 😁
  5. iz petog puta sam shvatio da ovo šapićevo nije njuz
  6. Jel ti voziš Volvo? 😄I pričamo o Pilot assist, što mu dodje autonomna vožnja kod Volvoa. Ne samo adaptivni tempomat.
  7. Lynk registrovao sebi vozila, odma najprodavaniji 😁
  8. Mene kod tog Pilot assista smara što ne može da ti reši najveće smaranje u saobraćaju, a to su stani-kreni gužve. Uvek se gasi sistem kad skroz stane auto. Inače je kul stvar ali mi je više gimmick jer jbg, nema šanse da možeš da se opustiš na nekom magistralnom putu, stalno moraš da mu stavljaš do znanja da si tu sa pipanjem volana i tome sl. A na auto putu može samo do 130 a ko još vozi samo 130?!
  9. Srbija je prošle godine sa ukupno 510 smrtnih slučajeva bila prva u Evropi, spram broja stanovnika. Ove godine ih već imamo 600.
  10. kao da mu univerzum poručuje nešto 🤔
  11. jel im ovo slika za takmičenje u mrtvom uglu? :)))
  12. dovlagsi

    Avio saobraćaj

    od ukidanja konkorda, sve nam je downfall
  13. kamion je izazvao, ali opet, nemojte kupovati EV!
  14. Ovo je osnova za buduću S klasu i S kupe 👍🏻
  15. šta ćemo sa novim merc vision konceptom?
  16. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    Apsolutno se slažem sa svim ovim gore 👍🏻
  17. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    samo pozitivna energija ljudi, radi naš Aca na rešenju problema DRŠTE SE!
  18. bitno da ima za tablice, a gume ćelave nek čekaju 😄 btw, svi odveć znamo da reno pravi najbolje automobile, ali ovaj reno 5 turbo 3E je nešto posebno! limitirana serija na 1980 kom EV 540 KS 1450 kg 270 kmh
  19. dovlagsi

    Gorivo na NIS-u

    al se pravi blesav
  20. šta ćemo sa dačijom hipster? trenutno koncept, ali najavljuje mali EV sa cenom ISPOD 10k evra. 3 metra 4 sedišta, gepek do 500 lit. nema ekran, nema ključ, sve na telefonu. ovo je nešto najbliže mojim razmišljanjima o malom gradskom ev-u. kocka koja može se parkira lepo kao modul, varijabilni enterijer, bez ulaganja u neke infotejnmente fabričke. Dajem 👍🏼
×
×
  • Create New...