-
Posts
9,778 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
21
Everything posted by dovlagsi
-
Kupovao si do sada polovne sa sertifikovanom garancijom do 3 god stare, do 50k km? Mislim, u tvom slučaju je dobra opcija da nađeš sjajnu Oktaviju 2,0 TDI koja ima sve evidentirane redovne servise u garanciji. Taj motor su apsolutno usavršili, ne može više ništa da pođe po zlu. A moze i 1,5 benz TSI isto dobra opcija.
-
Nisi razmišljao o mladim polovnim? Manje gube vrednosti, najčešće može na kredit/lizing, u svakom scenariju bolji auto dobiješ za dostupan budžet?
-
Prema podacima Srpske asocijacije uvoznika vozila i delova, u periodu januar–jun 2025. godine registrovano je ukupno 18.902 nova vozila (putnička i laka komercijalna), što predstavlja rast od 3,54% u odnosu na isti period prošle godine, kada je prodato 18.256 jedinica – odnosno 646 manje. Za poređenje, tokom prvih šest meseci 2023. godine prodato je 15.065 vozila, pa je rast u prvom polugodištu 2024-te iznosio 21,18% u odnosu na 2023.
-
Jel ti deca useravaju svetli enterijer?
-
da shvatimo razmere odlaska u kurac današnjeg dizajna automobila - Saab Aero X je skoro pa 20 godina star automobil: A ovo je lik koji je odlučio da sebi napravi jedan, na bazi Korvete C6: https://www.instagram.com/olas_prototyp_garage?igsh=MWw2cHp3bXhzcjFsMg==
-
-
Pa jbg bazni CX5 će biti 34k, to je realno 40k para Meni je lep i ovaj odlazeći a skyactiv motor je pouzdan, realna opcija da se uzme polovan za 10k manje 👍
-
Alfa Tonale C5 Aircross novi Cupra Formentor Dacia Duster/Bigster Jeep Compass novi Honda CRV/ZRV MINI Countryman Renault Austral novi Skoda Karoq/Enyaq Subaru Forester novi Toyota RAV4 nova VW Tiguan novi malo si biased bro 😀
-
30 godina starosti. Treba ti potvrda od Muzeja automobila kao approval uvoza, auto mora da bude u apsolutnom originalnom izdanju i da mora da prođe tehnički 👍
-
registar na svetskom nivou renault alpine D50x modela (1984.-1995.) koji su ostali živi do danas Srbija : Hrvatska 1:0 ⚡
-
Ok je cena za Mazdu, ali previše ima konkurencije tu jbg ...
-
#pungas
-
hahahahaha 2500 kubika 140 konja 11 sek do stotke hahaha crkni evropo bukv zamisli platiš 70k registraciju i 12,5% carine za ovo
-
ni jedno ni drugo nije tačno svakako 😁 računaj 250 km
-
NAŠ TI KOJI POLOVNJAK MOŠ KUPIŠ ZA 19K (ako ti daju subv uopšte)
-
vraća se fiat 500 u baznoj varijanti. iako su rekli da će ostati samo EV model, evo nas ovde... 1.0 benz sa 70 konja i manuelnim menjačem sa 6 brzina, cena oko 16-17k eur, kod možda bude i manje. javite ostoji!
-
imam novu pasiju dok sam na odmoru - da gledam nova vozila sa turskim registracijama 😄 razlog je što su uveli neke nenormalne takse plus inflacija, te su im cene takođe nenormalne, npr: Kod nas je ova verzija 23490 eur
-
pa zar oni nisu izmislili tu kategoriju?
-
taj koncept je zamišljen za serijsku proizvodnju tek za dve god 😬
-
-
lep je odzada bar! 👍
-
uf Brabus felne, da smo na nekom auto forumu sad bi dobio ban verovatno :)))
-
a jeste razmišljali da nemate tag a da vozite noću? 😄
-
pa dobro čovek je kupio većinu u bugattiju jbg šta očekuju ljudi :)))
-
treba da izmisle još jedan novi dan u nedelji i da se i tada naplaćuje parking, to bi bilo novo