-
Posts
9,777 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
21
Everything posted by dovlagsi
-
dobro, stellantis nema ništa ekskluzivnije od maseratija, uvek zaboravim da maserati više nema nikakve veze sa ferarijem i modenom uopšte 🙂
-
https://www.danas.rs/vesti/drustvo/srbija-prva-u-evropi-po-broju-poginulih-strucnjaci-ukazuju-na-sistemske-propuste/ nezvanično, godinu smo završili sa skoro 600 poginulih odnosno 85 po ovom njihovom grafikonu. rutinski prvi u celoj Evropi
-
da, smanjuje se, sve je bolje zapravo 👍
-
ne znam koja je fora sa maseratijem koji se gura u srbiji? ono, ne prodaje se dobrto nigde u svetu, ovaj MC je bukv najbolji auto na svetu koji niko ne kupuje
-
neko sa rura sigurno
-
ne rade ništa pa mogu i da pričaju šta im se prohte. ovaj podatak nije tačan, 4 puta je veći broj
-
CUPRA i 1,5 u istoj rečenici, čoveče
-
mazda 929 čoveče, mazda sa najvećim brojem!
-
nisam gledao statistiku, ali mislim da niko nije umro od toga 🤷
-
-
očekujem do kraja sledeće godine da ih sve kupi neko od kineza rln a možda i ove drugare - novi Mercedes VLE segment MPV ne umire još uvek! ovo bi trebao da bude idealan sledeći auto za mene, ali meni se ovo prosto ne sviđa... za sad, jer su sada predstavljene samo VLE 300 i VLE 400 elektro verzije, kažu da će i dalje biti i benzinaca/hibrida kasnije.
-
verovatno je još smešnije kad bi upoređivali bruto u novcu :))
-
to je apsolutno tačno byd deluje toliko ozbiljnije od drugih, kao da je deo projekta kineza da zavladaju svetom, što verovatno i jeste
-
5,1 mil
-
zanimljiv podatak videh danas - ukupna prodaja novih kola u 2025: - KINA 27,3 mil - USA 16,8 mil - EU 10,8 mil
-
mislim fino generalno izgleda, ok je ponuda svakako
-
-
kakva je ovo ponuda? 😄 Bolje od ovoga, imamo Rendž Rover sa 3 cilindra za 44 k: https://www.landrover.rs/land-rover-offers/range-rover-offers/range-rover-evoque-offer?utm_medium=conversion&utm_source=meta&utm_campaign=range_rover_evoque_velvet&utm_content=image_ad&utm_term=serbia_meta_range_rover_evoque_velvet_image_lr_tactical&utm_id=120244187946550655&fbclid=PAb21jcAQcDdVleHRuA2FlbQEwAGFkaWQBqzFzvYN6z3NydGMGYXBwX2lkDzU2NzA2NzM0MzM1MjQyNwABp-q5WHMNRTJ_5XmIEIKMfFMZO8nWGCSxV2VjVrTqhl5n8jRUcWz5v8REvPzY_aem_BXoAXJc4SmFQ1nhjXOJeGg
-
misliš "s tim u vezi" jer mi izvozimo za njihovu INA? 🙂
-
ne znamo, pokrivena je tablica.
-
pa nije parkirao na parking mestu, ovo je da mu ne bi pisali pravu kaznu. vrv je auto na firmu
-
Lagana priča
-
save the classics! 🤷♂️
-
joj ne znam, plašim se da ja nisam postao neki deda, ali nisu mi bre lepi ovi ekrani ovoliko dominantni. više bih voleo da su nekako integrisani i da ih je više manjih, ako je to moguće... ne znam. nekako mi ovaj ekran setap baš pokvari celu sliku enterijera koji je fin.