prođoh sad pored ovog šerija, koliko je ovo smešno sa ovim auspusima :)))
em je fejk, em je to fejk užas urađeno, em je auto toliko propet da se odma tu ispod vidi da ima jedan pravi auspuh iza branika, vidi se lepo cev na dole ide :))))
al su zato omašili sa ovim novim, šta su mislili pobogu? R4 je sada veći i skuplji od R5, koji je i sam preskup :)))
prvi put sam ga sada video uživo na sajmu, prevelik je baš, nije fora
to me podseti na novu hondu prelude sa ovog beogradskog sajma... sportski auto sa max brzinom 188 kmh i cenom 51k eur 🙂
nego, cigani okupite se! izašo novi majbah!
šta mislite, dal njega smeju da ponude kao EV? 😉
ali neverovatna je razlika u čistom luksuzu unutra između kineza i SVIH DRUGIH. kad se prenese u pare, prosto mu dođe nelogično da kupiš neki VW ili slično. gledah tuarega lol jbt druže KANTURINA u odnosu na nekog sličnog BYD za manje para u desetinama hiljada. da li je to sada prilika za ovdašnje kupce kineza da iskoriste srbiju što nije u EU i što su takse prosto manje? ne znam na kom to nivou sad dalje ide za homologaciju vozila, kapiram da ipak mora da bude vozilo predodređeno za evropu..
mislim da je ovo ipak najjadniji sajam za kupca do sada, svakako kvari utisak nenormalne gužve koja je bila u nedelju. lepo što ga uopšte ima though.
procureo novi bmw 3!
znali smo da će tako otprilike izgledati, ali nisam znao da neće preuzeti prednju masku sa ovog novog ix3 modela. time se izgubio taj neki retro momenat, ovako sad nisam siguran da je ovo ok finalni proizvod. svakako bih voleo da mi neko bitan iz bmwa objasni zašto nisu išli na potpunu siguricu i stavili po par okruglih svetala napred kao sa "kockice"?? šta znam... 4/10