Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

Zato treba nositi sekiru u kolima kao onaj rus sa videa :). Ljudi su opasno prsli to je tacno, mada si realno imao i srece. Mog drugara su tako ,a za mnogo manje (josh bezazlenija situacij), ranili. 9 metaka je imao u kolima.

 

u jebote, pa sta je bilo? a dal moze bezazlenije od ovoga, nista nisam uradio lol...dzabe sekira onda:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni se desilo gotovo identično kao i Dulu, vozio auto ka kući onim bangavim putem, i krenem blago po sredini da izbegnem rupčage, kad projuri pored mene džip beogradskih tablica, i trubi kao mahnit. Ja samo odmahnem rukom u fazonu "marš bre", i ništa, nastavim da vozim. Kilometar dalje (i to tačno tamo gde skrećem sporednim putem ka kući) ladno stoji batica u džipu i čeka me. Kad sam prišao, maše rukom da stanem, ja skrenuo na taj putić i razmišljam se, video je gde skrećem, još treba da mi dolazi do kuće i prepada porodicu. Stanem na početku puta, on izlazi iz kola, ćelavi neki tip, i odma kreće sa "šta ti meni mašeš u kolima(!!) i psuješ, i kreće da mi drži bukvicu kako je on u stvari meni učinio uslugu što je lepo kulturno trubio i upozorio me na vreme da će da projuri, a ja tako, nema smisla". Krećem da mu objašnjavam da sam izbegavao rupe, i da ne može tim putem da se vozi kao nekim normalnim putem, vidim da je lik nervozan i baš hoće da se svađa, a otkud znam ni ko je ni šta je ni odakle je, dal će da mi drkne šamarčinu il će da me isprangija tu na 30 metara od kuće. Posle se malo smirio, ali i dalje u fazonu "nije eto u redu što je on tako kuturan hteo da bude, a ja to ne cenim", pa otišao posle svojim putem. Fascinantno kako smelosti ima lik da tako u drugom gradu skroz bez problema staje i krene da preslišava random ljude.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Generalno nista cudno i neocekivano - neko ko se ponasa kao kreten tako na ulici sigurno nece izaci iz auta i odjednom postati normalan. :)

 

Drugaricu i mene je pre nekih 10tak godina na kruznom toku kod NBGD opstine zamalo pokupio taksista koji je izleteo cirka 80/90 na sat na pesacki prelaz. Ja sam ga sreca video jer sam gledao prema njoj dok smo pricali i povukao sam je rukom napred i iskoracio, a on je prosao toliko blizu da mi je retrovizorom skinuo ranac sa ledja. Uredno se okrenuo vratio ponovo na raskrsnicu, izasao iz auta i potegao pistolj jer sta koj kurac mi ovo ono na ulici i ko sam ja da njemu masem rukama kad on vozi 12 godina vec kao taksista. Pritom moja rekacija kad je prosao je bila da se okrenem za kolima i rasirim ruke negde u nivou bubrega jer sam ostao u neverici koliko je malo falilo.

 

Eto... :)

Link to comment
Share on other sites

@dule i svi ostalo ljudi istog problema

 

samo lagano drugovi, previse morona koji mogu bez ikakve potrebe da nam zagorcaju zivot

 

znaci treba covek samo da se skljanja i ne sme vise ni da svirne kad je neko idiot...ja sam jos bio maksimalno opusten i iskulirao, neko drugi bi ispizdeo da mu neki debil tako izleti i zamalo se zakuca u njega...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni je juce baja iz cistog mira stao na sred neobjasnjivog mesta, krenuo u rikverc, a posto sva sreca nisam marmen, kao Borkovic sam video da nema nikoga iza mene, ubacio u rikverc i zalegao na sirenu. Ono nisam video u zivotu, lik je ocigledno polagao na kamionu, nije se osvrnuo ni u jednom trenutku :D I jos kada sam mu svirao pribegao je taktickoj zamisli "Ako se ne pomerim, mozda cu postati nevidljiv".

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro si prošao, obično se čeka mnogo više, naročito ako pada kiša.

 

Nisam ih ni docekao, cekao 2h pa se na kraju dog sa ljudima da mi daju 150e i svako svojoj kuci. I tek posle nekih sat, sat i po mi zvoni telefon u fazonu " Patrola je na terenu, traze Vas"

 

 

Hijavata gde je bila nezgoda?

 

Na smederevcu u Kaludjerici, ali izgleda da taj deo pripada Zvezdari pa sam onda njih cekao.

 

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...