Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

Drugara je pukao lik kod Rome Gandijeva/Vojvodjanska - na semaforu za na Bezanijsku Kosu. I to uredno je krenuo nekim .... hm... da li je bio kombi ili neki mini kamion ne secam se vise ali znam da je lik izasao i bio u fazonu, jaoooo izvini ovo ono, a kad je murija dosla rekao je da je ovaj krenuo na crveno i udario ga i polomio mu stop svetlo. Ali necete verovati sta se onda desilo *Blic TM* - pandur je pogledao pozadi i pitao ga, je l' ovo stop svetlo sto je lepljeno izolirkom?

 

Long story short izvukao se, ali pitanje bi bilo sta bi bilo da ovaj nije izglupirao.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Pocelo-sudenje-Despotu-Vranicu-za-udes-kod-Merkatora.html

 

priča koju im je bacio lik ...

 

– Posle stravičnog sudara, na trenutak sam izgubio svest, ali brzo sam se povratio. Flaša rakije koju je deda po meni poslao tati skotrljala se do papučica za gas i kočnicu. Usta su mi se osušila, osećao sam strašnu žeđ. Nagnuo sam flašu i popio trećinu litre, dok nisam osetio da je to alkohol – kazao je Vranić.

Link to comment
Share on other sites

meni da dete takav ubije ne bi mu sud sudio. praštanje ide posle kajanja, a ovo je pišanje po grobovima. kanda nije čitao "Zločin i kaznu"...


a najcrnje od svega je što je prošao na zeleno.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Naravno da ne bi. Auto je privatna svojina, ako je neko debil kazni ga novcano, zatvorom, oduzimanjem dozvole itd itd...zakone treba poostriti i sto je jos bitnije POCETI PRIMENJIVATI NA SVIMA ISTO, oduzimanje kola je rofl.

 

Mislim, sam predlog zakona je nebulozan da nebulozniji ne moze biti, sta ako npr ja dam bratu/drugu/kumu, kome vec auto koji se vodi na moje ime da se posluzi i on ispadne neodgovorna debilciina, odvali se negde i zaustave ga? Hoce meni oduzeti kola zbog toga? Zbog cega? Kako sam ja znao da ce on da se odvali? Punoletan je, odgovara za svoje postupke. 

Link to comment
Share on other sites

Dao sam samo primer, sta u tom slucaju. Hocu da kazem da je zakon glup za medalju, svako ko udje sa toliko promila treba u zatvor da se ja pitam, bez dozvole na par godina i zalepiti mu toliku kaznu da mora kredit da digne da bi je otplatio...ali nisam za oduzimanje kola, pa jebote to je privatna svojina.

Link to comment
Share on other sites

Шта тачно значи одузимање? Отшлепају кола негде, као паук, па мора да се плати да се добије назад или трајно одузимање? Ако је трајно, то је будалаштина. Зар то не дира у приватну својину на неки начин? Ако ми имамо закон на тему приватне својине?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...