za 1040 eura bez kontrolera mogu samo da dobiju onu stvar.
Plus performance su blago razocarenje - da, radi 4k u 60 fps ponekad ofc sa dlss ali lol na lowest details.
Ne posttoji po meni ni jedan razlog sada da se ovo kupi.
Mozda za 2 godine kad 1049 eura bude ko sad 600, ali opet, ovo nema snagu koju smo ocekivali i ima cenu koju nismo ocekivali.
Totalni fail.
P.S Prica kako su steam igre daleko jeftinije od konzolaskih, prosto ne drzi tolko vodu.
Iskreno, ja sam se bas lozio na ovo, ali sa ovim performansama cak i da je 700-800 pitanje je dal bih uzeo.
Trenutno su ps5 I switch2 daleko daleko najbolje kupovine
P.S ne sumnjam da ce se uspesno prodavati tipa imace 1-5% prodaje switcha 2