Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

Zamenite staru za novu... I onda uzmu sve te stare, prepakuju, zalepe nov datum, i idemo natrag u prodaju, ringispil.

Po principu cigancica koji menjaju gace svaki dan(ti sa njim, ti sa njim, ti sa njim...)

dobra ideja, zameniću gaze i zavoje novi za 50 dinara i poz

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Meni su prosle nedelje napisali sto mi je istekao sertifikat za PP aparat, a to je tipa 300-400 dinara, izvadi se u svakoj vatrograsnoj stanici, nego je smor sto je na 6 meseci, pa ono...lako se zaboravi. Kazna 5k, 5 im majki jebem...a pre toga su gledali gume, prvu pomoc i tako to, videlo se da su se nameracili da pisu bilo sta...ili sam ja naleteo na baksuze ili su dobili direktivu da se puni budzet pred izbore

A ovo za brzinu, ne znam koliko je to uopste legalno i po zakonu ako je stvarno tako, jel nisu oni ni ranije bili u fazonu "ma ogranicenje 50, covek vozio 55, jebes ga, ajde da mu progledamo kroz prste", nego brzinomeri u kolima fabricki imaju odredjeni procenat odstupanja

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cek, kako su ti pisali za PP aparat, pa on nije obavezan?

Nigde u zakonu inace ne postoji to za 10% prekoracenja, to je samo bilo kao da kad malo prekoracis ti gledaju kroz prste. A inace brzinomeri u kolima uglavnom prikazuju oko 10% vecu brzinu od stvarne, sto se moze izmeriti ako imate GPS u kolima/na telefonu. To proizvodjaci bas i stavljaju da ne bi mogla krivica da bude njihova ako ti tvrdis da si vozio 50, a pandur tvrdi 51. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Moze se reci da su gledali kroz prste jer koliko znam radari su bili podesni na 5km/h vise od dozvoljeno ( znam da je bilo tako za Beograd i one koje se postave na putu Beograd Vrsac, za ostale nisam upoznat ). Ako je dozvoljeno 50km/h, radar te ne bi slikao ako ne ides 55+ a oni mali rucni radari su vec neko vreme izbaceni iz upotrebe ( nije proverena informacija, ali ako ih neko vidi neka mi sto pre javi na pm jer imam opkladu u koju je ukljucena pecenjara iz Mladenovca :) )

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Cek, kako su ti pisali za PP aparat, pa on nije obavezan?

Nigde u zakonu inace ne postoji to za 10% prekoracenja, to je samo bilo kao da kad malo prekoracis ti gledaju kroz prste. A inace brzinomeri u kolima uglavnom prikazuju oko 10% vecu brzinu od stvarne, sto se moze izmeriti ako imate GPS u kolima/na telefonu. To proizvodjaci bas i stavljaju da ne bi mogla krivica da bude njihova ako ti tvrdis da si vozio 50, a pandur tvrdi 51. 

Obavezan je za teretna vozila

Pa jebem mu mater, secam se da sam pre par godina citao u nekom auto casopisu, bas su radili test brzinometara na vise vozila i da nijedan nije pokazivao tacnu brzinu i da na npr ako je na 50 krao 5-6 km na 130 je krao, kupam 12-13...secam se samo da je alfa najvise krala :) Ali ima logike da su svi podeseni da pokazuju vise, onda sam se istripovao, ali svejedno nabijem im bas na djoku ako ce da mi pisu za 51

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovih dana doslo vreme da testiram sta ce se desiti ako ne stanem panduru kada me bude zaustavljao, samo produzim...em nikako ne mogu da vozim 49km/h em mi je prva pomoc istekla a i strasno me je uvek kopkalo dal ce da se brzinski spakuju i pojure me ili ce biti u cba fazonu...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

јавиће браћи низ пут, а онда си најебао. све и да су мале шансе да их има низ пут, не исплати ти се да сазнаш на гаднији начин. нема те мандатне казне која може да се пореди са бежањем од полиције.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

то би их распаметило. њима је јако досадно и свако ко им да неку разбибригу је добродошао.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Kum je davno iskulirao pandura na Sajmu, stigli su ga negde posle mesta gde je Tempo Ada sada, ne secam se epiloga iskreno...nije bezao, vozio normalno i pravio se lud, mislim da se izvukao

A bio sam svedok komicne situacije, kad se predje Stari savski most iz grada pa se skrene levo ka Crown plazi i Sava Centru, tu cesto stoji patrola pre semafora, lik ispred mene u staroj raspaloj bel9j BMW 5ici se taman popeo uz taj nagib a pandur se spremio i stoji na sred ulice...lik bez blama ukoci nekih 10-15m ispred pandura i zapali u rikverc niz nizbrdicu, ispravi i pravac most...not a single fuck was given that day

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

ubeđen sam da je to "naplatili su liku koji je vozio 51 kaznu" urbana legenda, suviše to ljudi priča danas... plus to nije po zakonu.

Ok, pojačali su svoje prisustvo itd, ali onda je narod po običaju malo naduvao celu priču....

Како мислиш то није по закону?

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ubeđen sam da je to "naplatili su liku koji je vozio 51 kaznu" urbana legenda, suviše to ljudi priča danas... plus to nije po zakonu.

Ok, pojačali su svoje prisustvo itd, ali onda je narod po običaju malo naduvao celu priču....

 

ubeđen sam da je to "naplatili su liku koji je vozio 51 kaznu" urbana legenda, suviše to ljudi priča danas... plus to nije po zakonu.

Ok, pojačali su svoje prisustvo itd, ali onda je narod po običaju malo naduvao celu priču....

togfy pls


post-18861-0-98688500-1455797292.thumb.j

Nije nikakva urbana legenda, dobili su naredjenje da pišu sve što može jer treba ške za sendviče botovima...
I jeste po zakonu, mogu da ti pišu i za 0.5 km/h preko... Druga je stvar što je ovo fazon "kod koga prodje, prodje", jer se ovo lako može pobiti na sudu pošto tačnost ovih  radara je +- 2km/h
ali neće narod da se jebe sa svim tim stvarima i zajebancijama (advokati, vestaci, pare/vreme) zbog 1500 dinara. Ja lično ne bih platio nikad, niti potpisao ovaj jebeni zapisnik.

Ovo je samo zato što državi (političarima) zafalilo para pa su naredili nultu toleranciju za sve što može, od prve pomoći do 1km/h preko.
Inače, u muriji je opšte upozorenje da bude tolerancija 10%, i onda kao što je neko naveo stavljaju radare na npr 55km/h gde je 50 ograničenje.

Ali, naredjenja su naredjenja. Ozbiljna država!


 

 

Edited by Čamuga
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...