Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

ali kako u slučaju koji je ovoliko pod lupom medija oni uspeju da povrede krivičnu proceduru i donesu NEJASNU presudu?!

tako sto kao i na vecini drugih javnih pozicija, u tuzilastvu i sudstvu radi sve debil do debila. daleko od toga da branim apelacioni sud, ali uopste nisam iznenadjen cinjenicom da majmuni ne znaju da urade slucaj kako treba.

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu da verujem da i dalje ima tipova koji zele da on dobije 15 god jer je vozio brzo i pod uticajem alkohola, jer je vozio i audi!

Vozio je koliko ono bese? 150? u gradu ... sa flajkom rakije koju je verovatno usput sljokao i nakon sto je ubio troje ljudi smislja izgovor kako je bio zedan i video flajku na podu i nategao?

Zabole me k da li je vozio audi ili juga, nema ni trunku kajanja i ubedjen sam da bi opet isto uradio i zato treba da dobije vise.

I nije poenta u vecoj kazni nego sto i ovu koju je dobio obaraju pa mozda za koju godinu kad se sve slegne dobije neku smesniju kaznu ...

znaci za brzu (nasilnicku) voznju po gradu u alkoholisanom stanju treeba da dobije 15 god robije? 
 

ne znam zasto bi on imao trunku kajanja kad on nije ubio troje ljudi, UBIO IH JE VOZAC PUNTA/POLA sta vec koji je prosao na CRVENO svetlo

samo zbog ovih bezobraznih izgovora treba da dobije maksimalnu mogucu kaznu ZA DELA BRZE VOZNJE I ALKOHOLA, A TO JE 15 god jerli tako? :DDDDD

e da, slazem se ja sa ovim vajbom SAMO U SRBIJI sudstvo i to
sramota je da je sud zbog pritiska raznih vica, mohijai, javnosti i ortaka sa blic komentara" OMG vozi audi- 100 god!", popustio i dao liku jebenih 8 god da bi zamazao oci malo javnosti.
to sve govori u kom smo mi kanalu

i ne znam ko sa trunkom mozga uopste moze  da pomisli da moze i DA TREBA da lezi  15 god zbog brze voznje/alkohola, lmao nece lezati ni 3 god sve, al toliko treba zbog ovih glupih izjava sa dedinom radzom, a ne zbog jebenih retarda sto gledaju sta vozi i slicno
:DDDD
 

Link to comment
Share on other sites

ja nikad nisam testirao motor na mostu na adi, od tvog besa si me pomesao sa onim tipom sto vozi r6 ili neku zujku ako se dobro secam te rasprave, genijalcu :*

za smrt je kriv onaj ko je izazvao saobracajnu nesrecu, a to je tip sto je prosao na crveno, nazalost on je platio najvecu mogucu cenu, dakle platio je glavom.

za ponavljanje istih prekrsaja isto postoji mera, A TO JE 15 GOD MACORI JER VOZI AUDI? :DDDDDDDD 
ili ipak nije a?

to 3-6 bodova i 3 meseca je lol napisati, jer pored njega  je jos 2 ljudi stradalo njegovom krivicom.


 narod u Srbiji od bede, nakupljenog besa i milion drugih sranja ne vidi dalje od metar od ociju i onda se sladi ovako bait-ovima koje im servira blic 
daj zato sto smo mi slepci glupi i sve ostalo da jebemo sad ovog zato sto vozi audi i sto je mlad i besan i da se sladimo par dana! 
ili da mu nakarikamo 15 god robije pa da vidim ko ce da vozi preko 50km/h!!11 SRBIJA!

sta je uzrok tog kanala i to je UPT, ovde imas dovoljno cinjenica, ali ti ne vidis isto dalje od metar ispred nosa od tvog frusta/ega/kompleksa/patika za svadbu.

 

 


pazi ovog cara neptune, sta mislis da damo tebi 15 god robije zbog voznje sa smrtnim ishodom, nema veze sto ti nisi kriv? yolo420blazeit
 

Link to comment
Share on other sites

Kako nije kriv ako je vozio 150 pijan po gradu jesi cist ti?

Jel shvatas da je prolazak na crveno mnogo manji prekrsaj nego voznja 150 po gradu i to jos pijan ... ma aj po gradu ... kod nas NIGDE ne smes da vozis 150 ni na fakin autoputu ...

Jel ti jasno da je samo pitanje vremena kada ces ubiti nekoga sa STO JEBENIH PEDESET u gradu? Jel ti jasno da ja mogu sad da vozim po ogranicenju i da prodjem na svako crveno 5 dana I DA NIKO NECE POGINUTI?

Ako ti nije jasno ovo sto pricam pogledaj zakon.

http://www.registracija-vozila.rs/105-uncategorised/549-kazneni-poeni-u-saobracaju

prolazak kroz žuto i crveno svetlo - 6 poena 15.000-30.000 din. Ili zatvor do 30 dana i 3 meseca zabrane tj  9 poena 30.000-50.000 din. Ili zatvor do 60 dana i 5 meseci zabrane ako je ugrozena bezbednost

naspram

nasilnička vožnja - 15 bodova  zatvor 30-60 dana zabrana 9 meseci tj 16    zatvor 45-60 dana    najmanje 10 meseci ako je ugrozena bezbednost

I na sve to je on bio PIJAN ... pa imas tamo razne stavke za alkoholisano stanje pa vidi nadji koliko je druskan imao promila pa izracunaj ...

 

 

  • Upvote (+1) 2

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

čini mi se da čamuga ne kapira da kod saobraćajnih nesreća postoji i deljena krivica tj. da nije uvek kriv 100% jedan ili 100% drugi, nego da mogu da budu i 50/50, 20/80 itd.

po zakonu su dakle obojica krivi u određenom procentu, ovog što je mrtav ne mogu da kazne, ali mogu i moraju debila koji je vozio 150 pijan i pobio ljude.

plus zdravorazumski ovo što mohi priča: prolazak na crveno jeste gadan prekršaj ali manje gadan od 150pijan, i nema taj element bola u kurcu, nemara, sociopatije, šta već...

i da, subjektivno: da sam ja kojom srećom osoba koja odlučuje ko sme da živi a ko ide u gasnu komoru, bila bi mi dovoljna despotova slika da donesem ispravnu odluku.

Link to comment
Share on other sites

cek da uradim mohi style

a da je ortac vozio 50 koliko je propisano svi bi odsetali od te nesrece.

 

a da nije vozac prosao na crveno audi bi prosao dalje i svi bi odsetali od te nesrece, ili bi udario na sl raskrsnici tipa sto je presao bentlijem na crveno  pa bi bilo "lol ko ga jebe vozi bentli i misli da moze da radi sta hoce i da prolazi na crveno!"

mohi pls 

@ ivan i mohi

kapiram ja to odlicno i ja prvi govorim da treba bas tako i da odgovaraju i  % taj fazon

vozac audija za brzu voznju i alkohol, ovaj za izazivanje saobracajne nesrece sa smrtnim ishodom pa ti sad prebaci u procente ovo.


ja sad ne mogu da verujem da vi ne znate osnovna pravila saobracaja i da je ocigledno da je saobracajnu nesrecu izazvao vozac punta.

znaci, ovo je raskrsnica sa semaforima, NE SA SAOBRACAJNIM ZNAKOM  pa da on ne moze primetiti na vreme njega sto se krece 180km/h.

crveno svetlo ne sme da predje ni da je imao jebenu rotaciju i to je kraj diskusije oko toga.
 

vozilo koje je preslo crveno svetlo je bilo direktno prepreceno na sred raskrsnice, a audi je vozio 50km/h i doslo je do saobracajke.
tu niko ne moze vama da garantuje da ne bi bilo poginulih. nek bude da u 0.5% slucajeva bude smrtni ishod, mada je to nebitno..

sta mozes da zakljucis?
da udes nije izazvan brzinom jebenog audija vec prolaskom drugog vozila na crveno, toliko je jednostavno.
 

a ova zdravorazumska prica  sta vise sta kosta vise  para i koliko bodova pa da po tome odredjujes ko je kriv je urnebesna. 

evo ti zdravog razuma


znaci ti stojis pijan na semaforu crveno ti je svetlo i ja te pozadi udarim sa 10km/h preko ogranicenja?
tvoj prekrsaj bodovi+ 100k dinara kazna jer si pijan, moj prekrsaj 5k dinara jer sam vozio 10na sat u  nenaseljenom mestu.
znaci ti si kriv jer si stajao na crvenom pijan, a ne ovaj sto je izazvao saobracajnu nesrecu. 


ovakvih primera mogu da ti navedem koliko hoces.


 

Link to comment
Share on other sites

znaci da je neki pijani matorac vozio juga 150 (ili koliko vec moze da ga nagazi) i pobio ljude mislis da ljudi ne bi bili besni na njega i trazili ostru kaznu...po meni ovaj despot ne bi morao uopste da odgovara jedino da je vozio 50 i nije bio pijan...jeste kriv ovaj sto je prosao kroz crveno, ali ne mogu tako crno belo da se gledaju stvari

  • Upvote (+1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

biće da ipak ti ne znaš pravila čim misliš da sa rotacijom ne smeju na crveno ali ja imam pametnija posla u životu od toga da čamugama objašnjavam da je nebo plavo petkom posle posla...

Link to comment
Share on other sites

pa ne sme rotacijom kroz crveno?

@ čamuga, ja se potpuno slažem sa tobom da je glupo hejtovati lika samo zato što vozi audi, ali shvati da ga ovde niko ne hejtuje zbog toga. krivi su obojica a, kao što ti je već rečeno, pošto je ovaj jedan mrtav, ostaje nam da diskutujemo o liku koji je oličenje majmunčne pošto ima X takvih prekršaja pre ovoga.

  • Upvote (+1) 2

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

wat doca said

a zar ne moze sa rotacijom i sirenom kroz crveno, naravno da se prethodno uveri da ga ostali pustaju ili da nema nikog? kad sam isao sa hitnom par puta za bg i vozili neke teske slucajeve tako su vozaci radili, uspori, ukljuci i zvucnu signalizaciju i prodje lagano ako ga ostali pustaju

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

znaci ti stojis pijan na semaforu crveno ti je svetlo i ja te pozadi udarim sa 10km/h preko ogranicenja?

tvoj prekrsaj bodovi+ 100k dinara kazna jer si pijan, moj prekrsaj 5k dinara jer sam vozio 10na sat u  nenaseljenom mestu.

znaci ti si kriv jer si stajao na crvenom pijan, a ne ovaj sto je izazvao saobracajnu nesrecu. 

ovakvih primera mogu da ti navedem koliko hoces.

 

Pa naravno. Pijanom je mesto na zadnjem sedištu a ne za volanom i to je to. Ovaj sto je udario dobija kaznu, malus osiguranja i to je to jer je debil. Ovaj pijani ide u zatvor i treba da bude srecan sto su ga tamo poslali pre nego sto ubije nekog.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

wat doca said

a zar ne moze sa rotacijom i sirenom kroz crveno, naravno da se prethodno uveri da ga ostali pustaju ili da nema nikog? kad sam isao sa hitnom par puta za bg i vozili neke teske slucajeve tako su vozaci radili, uspori, ukljuci i zvucnu signalizaciju i prodje lagano ako ga ostali pustaju

Nije dozvoljeno, drugo je sto mu niko nece zameriti.

Edited by ZOOM_
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Za mene, kao čoveka i poreskog obveznika koji finansira pravosuđe, je ovo sviranje kurcu. Zakon je zakon, ali da zbog ovakvih mora da se menja - menjao bih ga.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...