Jump to content

Saobraćajna nesreća - Novi Sad


Bahamut

Recommended Posts

2 hours ago, FATA said:

Drugi razlog zasto ti ne verujem da si vozio 50 i manje je sto se pri tim brzinama besni automobili jednostavno guse i ne mozes ih voziti opusteno. Jedino ako kad kazes 50 ne mislis na milje, to mi vec ima smisla. 

 

What?

  • Haha (+1) 2

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Zwerko said:

Ne vidiš kad mu nisi kupio kameru!

pa kamera je za njegov auto, neće na glavu da je stavi dok peške ide valjda.

15 hours ago, FATA said:

Doniraj go pro za slikovitiji HD prikaz sledeci put 😂

donirao bih gopro samo zbog mentalne slike da fata sad kad izađe iz kuće metne na čelo kameru i ide u lokalni maksi 🙂

aka, svi znamo da to nećeš raditi :))

15 hours ago, FATA said:

Ovo sad je bilo da sam bio na pola druge trake, a ona nece da stane.. Kako sam zakoracio desnom nogom i video da nece da mi stane vratio sam desnu nogu nazad i zategao je i odvalio po vratima punim djonom. Ulubio sam vrata, ali nisam primetio koliko jer stoka i dalje nije stala nego tek nakon nekih 20m. 

bogami, bio si na korak od toga da se pojavi insta objava kako si zlostavljao neku ribu i hvatao je za dupe na pešačkom! :))

 

Link to comment
Share on other sites

Stravičnu saobraćajnu nesreću koja se dogodila danas u Beškoj, izazvao je muškarac S. B. (83), a on je, kako saznaje portal Nova.rs, uhapšen. Prema našim saznanjima, vozaču koji je izazvao nesreću vozačka dozvola je istekla pre 8 godina. U ovom stravičnom sudaru poginuli su mladić B. M. (18) i maloletna devojka D. N. (17).
 

Evo Duly, ne treba ti dozvola uopste 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Bio nešto u medicini rada za neke potvrde i sad gužva oko tih pregleda za vozačke i priča mi doktorka kako je teško s tim matorcima. Tipa došao neki deda, 80 i nešto i ovi neće da mu daju potvrdu (mislim da posle 65 godina mora da se vadi dal svake godine ili svake druge) i kao pizdi, on je sposoban da vozi, što mu ne daju, pravi haos i ona ga pita "pa jel vozite vi vaše unučiće u kolima?" "nisam lud!" :)

E to je ukratko ta logika. Da li mu uzimao auto ili ne bih rekao da je svejedno. Da sprovodis zakon koji sada postoji dosledno na svakoga ne bi se dešavala ta sranja. A ovako realno imaš posledice da kad neko vidi da onaj Darko Lazic vozi bez dozvole i to svi znaju i još se hvali time onda i oni pomisle kako je to ok, neće ih ni uhvatiti.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites



Bio nešto u medicini rada za neke potvrde i sad gužva oko tih pregleda za vozačke i priča mi doktorka kako je teško s tim matorcima. Tipa došao neki deda, 80 i nešto i ovi neće da mu daju potvrdu (mislim da posle 65 godina mora da se vadi dal svake godine ili svake druge) i kao pizdi, on je sposoban da vozi, što mu ne daju, pravi haos i ona ga pita "pa jel vozite vi vaše unučiće u kolima?" "nisam lud!" :)



Upravo na to sam mislio, secam se da je tako bilo sa matorcima dok sam radio u M.rada u SDu...srecom nisam ja odlucivao, nego specijalista, ja bih im svima oduzeo dozvole pa bi me sacekali penzosi da me biju :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:


 

 


Upravo na to sam mislio, secam se da je tako bilo sa matorcima dok sam radio u M.rada u SDu...srecom nisam ja odlucivao, nego specijalista, ja bih im svima oduzeo dozvole pa bi me sacekali penzosi da me biju 😄

 

mislim da i ti što idu da produže dozvolu su zapravo manji problem, jer kao imaju donekle svest o tome.

siguran sam da ih postoji znatno više kao ovaj deda od 83 koji jednostavno ne idu to da urade. ako ih i zaustavi pandur mogu da se vade na to da su zaboravili u drugim somotskim pantalonama sva dokumenta itd. Pandur osim ako nije baš neki drkoš verovatno neće da se smara sa matorim dedom da mu piše kaznu a ovaj je "penzioner, nema leba da jede", "krenuo je po babu u dom zdravlja" i slično (što je drugi nivo problema ofc). Neće sigurno da ga privodi negde da mu umre na putu do stanice itd.

wtf se ovde desilo

Quote

 

Проф. др Дарко Мирковић, главни дежурни хирург ВМА каже за РТС да је јуче око 20 часова на Војно медицинску академију примљен дечак стар 15 година који је, према подацима других особа, користио телефон и испао из аутобуса у Борској улици.

Проф. др Дарко Мирковић је рекао да се ради о изузетно тешкој телесној повреди.

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni deda (pre nego sto je krenula demencija da ga melje i dok je bila u ranim fazama) krenuo u akciju da produzi dozvolu, pa ga ne znam ko (neurolog?) terao da nacrta na papiru sat i brojeve, on skroz zabagovao i nije umeo, iznervirao se sto mu traze da radi gluposti, poceo nesto da drami i na kraju mu nisu dali.  i onda se bas smorio, kao kako ce do njive, kako ce ovo, kako ono. ja i burazer ga par dana obradjujemo i smirujemo kako je to dobro za njega, da treba da iskulira, da se smiri, da nije vise vreme da radi kao sto je ranije radio, da je star, da ce da mu se desi nesto lose i da ce potencijalno nekoga drugog da unesreci i on se covek posle nekog vremena skroz pomirio sa tim i valjda sam negde shvatio da je tako najbolje.  svima u porodici laknulo jer imamo brigu manje, medjutim, sretne ga neka njegova stara doktorka kad je isao do grada, on se pozali, ona mu sredi, eto dozvole na jos 5 godina, no questions asked. popisase se po cimanju i ubedjivanju =c

dve godine kasnije baba umre, on jos dublje utone u demenciju, pa bi to znacilo da ima jos tri godine fore da ladom nivom zuji ulicama i potencijalno uradi nesto. srecom se prilicno pogubio pa vise nije nigde isao, auto prodat, slucaj resen! 

Edited by evgeniy
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
23 hours ago, Nek' said:

ako su ga samo malo zamalali onda će pre biti fejslifting 🙂

On 11/16/2022 at 1:11 PM, Jose Jimenez said:

https://www.amss.org.rs/revija/ objavila malo više detalja o kamerama, prekršajima koje prate, itd.

 

očekivao sam najmanje 250kmh, ovo nije ništa spec!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...