-
Posts
11,438 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
69
Everything posted by cali
-
OK, nije neki sumanuti Apple markup za upakovani proizvod. Kapiram da će moći neki aftermatket upgrade da se radi, kao npr. što je Igor radio sa Deck memorijom.
-
Da li postoji neki benchmark naspram kompa u istom cenovnom rangu?
-
Dosta firmi sa kojima sarađujem ima takve eksperimente - imaju core model koji radi, i puštaju zaposlene da smisle nešto što će im dati novu "granu" rasta. Pa i Valve je pre deceniju imao Steam Machine i ideju streamovanja sa daljinskog servera. Oba projekta su sama po sebi promašaj, ali su omogućili Steam Deck i SteamOS, koji kao implementacija Arc Linuxa pokreće Windows igre.
-
-
NASA će lansirati oba lunar lander kandidata u svemir, zajedno sa kapsulom koja je obrnula krug oko Meseca. Tek onda će odlučiti koji će biti poslat na Mesec. Skup potez, ali ogroman redundancy.
-
Koliko vidim, gađali su evoluciju, a ne revoluciju. Gledavši ova dva snimka i Steam stranicu, vidim: Ima više tornjeva (u demou se vidi 7 kamenih i 2 drvena tornja). Više zamki i opsadnih sprava. Putevi kojim se radnici brže kreću. Vreme ima uticaj na mapu; nepogode uništavaju useve, smanjuju domet strelaca. Ne znam da li noć ima više od koymetičkog efekta. Jedini veći novitet je sistem ispostava, gde se pominje da ćeš morati da braniš linije snabdevanja od ispostave do grada. Kako će to izgledati u praksi, ne zna se još.
-
Meni je firma na Intesi, i SWIFT/USD prilivi prolaze preko Biz Mobi aplikacije glatko - do sada nisam nijedan dokument morao da uploadujem.
-
Jedan za Lakija https://youtu.be/L24CYVpQ-LI?si=Lfjljut2BB3UtTsu
-
-
Stanovi u naselju "West 65", kod Airport City-ja
cali replied to Failure.Sanitarium's topic in Rastibudjilizovane klejbezable
Ako napraviš dve galerije, to je praktično 42 kvadrata -
Stanovi u naselju "West 65", kod Airport City-ja
cali replied to Failure.Sanitarium's topic in Rastibudjilizovane klejbezable
14 bez galerije -
Ovi sa snimka su mogli da pobegnu samo peške, jer su u najboljem slučaju ostali bez točka
-
Retardi iz prvog lica
-
Za mene je Strava u ulici Brestova, pre svega scena kad Džoni Dep utone u krevet, i na kraju kad Fredi uvuče ženu kroz mali prozor. Ne znam koliko sam imao godina, ali od tad ne mogu da smislim horore.
-
Meni je bio OK. Dobar je setup, dobar tempo filma, ovo dvoje su dobro odglumeli, ali kao što si rekao - taj ključni događaj je tako prenategnut i posle ona scena sa koleginicom koja je đonom ugurana da se kao napravi ravnoteža. Stvarno šteta jer je mogao ispasti mnogo bolje (npr. scena sa DJem i ishod zamene su mnogo suptilnije izvedeni).
-
Pita me stariji klinac pre neki dan da kupi od džeparca Geometry Dash. Ispostavi se da je ogroman hit među njegovom ekipom, i svako od njih se fokusira na neki set nivoa, kako bi prešli ostalima.
-
https://youtu.be/JqwdEtBN_mI
-
Pre sat vremena sudar dva akrobatska E/A-18G Growlera u letu, svi članovi posade uspeli da se izvuku. https://www.idahostatesman.com/news/northwest/idaho/article315790106.html
-
U pravu si, nema dobrih. Volim scifi pa tražim naslove koje svi zajedno možemo da gledamo. Do sad od scifi filmova i filmova koji su delimično scifi sam puštao: Povratak u Budućnost Star Wars OG trilogiju ET Wall-E Sledeći na spisku je Avatar. Bilo je i promašaja poput Elio, koji je meh crtani i baš loš za Pixar standarde.
-
Dobar je Hail Mary, scifi zabava za celu porodicu.
-
Zabrana pušenja u zatvorenim objektima - da ili ne?
cali replied to Lucky's topic in Rastibudjilizovane klejbezable
To je neki prekid mozga koju zavisnost stvori. Imao sam nerealan razgovor sa kolegom Bugarinom kog sam pokupio sa aerodroma. Seda kod mene u kola, odmah krene da purnja neki vejp. Izvini, ovo je porodični auto, nema pušenja. Mnogo sam se unervozio, treba mi. Da otvorim prozor? Nisam hteo da se natežem jer em ima 40 godina, em je težak čovek. Samo sam stao na prvo proširenje i rekao mu da se napuši, pa ćemo da nastavimo. I tako mi stojimo na autoputu dok on sisa to govno na proširenju. -
Jedina gora stvar od tviter naloga je AI tviter nalog -_-