Jump to content

MMO - Massive Multiplayer Online


198 topics in this forum

  1. EVE Srbija: Online 1 2 3 4 6

    • 134 replies
    • 143.9k views
    • 130 replies
    • 46.2k views
    • 37 replies
    • 25k views
  2. EverQuest Next 1 2 3 4

    • 98 replies
    • 36k views
  3. ArcheAge 1 2 3 4 10

    • 237 replies
    • 56.7k views
    • 5 replies
    • 13.9k views
  4. RIFT 1 2 3

    • 62 replies
    • 31.9k views
  5. TERA Online 1 2 3 4

    • 99 replies
    • 39.2k views
  6. War Thunder

    • 4 replies
    • 413 views
    • 0 replies
    • 113 views
  7. Dune: Awakening

    • 2 replies
    • 2k views
  8. Elder Scrolls Online

    • 13 replies
    • 2.3k views
  9. Srpski Guildovi?

    • 8 replies
    • 7.5k views
  10. MMORPG - Preporuke 1 2

    • 31 replies
    • 9.4k views
    • 2 replies
    • 6.3k views
    • 4 replies
    • 3.9k views
    • 32 replies
    • 7.2k views
    • 27 replies
    • 9k views
  11. Ako neko ima...

    • 0 replies
    • 13.8k views
  12. Dragon Ball FighterZ

    • 0 replies
    • 6.6k views
    • 1 reply
    • 5.6k views
    • 0 replies
    • 5.3k views
  13. Destiny 2

    • 12 replies
    • 8.1k views
  14. Warframe

    • 14 replies
    • 7.2k views
    • 0 replies
    • 5.7k views


  • Topics

  • Posts

    • Evo danas kroz Bugarsku, dizel im je 1,42 eur. 
    • Mislim samo da je zakasnio u pakao jedno 5 godina
    • Da, u pravu si, mATX je kućište, mada i da je neko ITX obično, i ona su tu 10-15L zapremine. To je ono što sam gore napisao, jedna od prednosti u odnosu na DIY SFF PC je što će biti manja kutija. Ali opet, performanse ne opravdavaju ovu cenu. Tu je negde kao PS5 vanila, a skuplji je prilično, i to ova osnovna verzija. Ona 2TB koja jedina i ima smisla je tek preskupa. Možda bi mogao malo da uštediš da uzmeš 512GB a negde na nekoj akcji uzmeš 2TB SSD, ali onda treba da instaliraš sam sistem, sumnjam da je to ciljna grupa za ovo 🙂 Plus ti treba i neki kontroler.   I da, dobra stvar, može da se pali mašina preko kontrolera, i ima onaj suspend mod, i podržava HDMI CEC. E sad, da li je to do hardvera (one kastom ploče recimo?) ili do OS, pa bi onda moglo da radi i na bilo kom drugom PC?  
    • Ali opet poredi babe i žabe - ovo je normalan cooler sa 120mm ventilatorom i mATX kućištem. Onda realno baca pare na ITX ploču i SFX napajanje... Apsolutno možeš da napraviš bolji PC za te pare čak i kod nas, ali ne u tom formatu...
    • Ono, svajcarci pre nedelju dana glasali da li zele da se ogranici maksimalan broj stanovnika na 10miliona :-D Naravno, zahvaljujuci Cirihu i kantonima na granici, blagom vecinom je pobedila opcija NE, da i dalje bude otvoreno sve kao i do sada. Sad se setili, a ne smetaju im Xhake i Saciriji u repki :-D 
×
×
  • Create New...