Jump to content

MMO - Massive Multiplayer Online

195 topics in this forum

1. EVE Srbija: Online

• 95 replies
    • 44,091 views
    • 130 replies
    • 26,166 views
    • 37 replies
    • 16,555 views
  2. EverQuest Next

• 98 replies
    • 22,230 views
  3. ArcheAge

• 237 replies
    • 32,810 views
    • 5 replies
    • 10,390 views
  4. RIFT

• 62 replies
    • 20,108 views
  5. TERA Online

• 99 replies
    • 24,052 views
    • 27 replies
    • 3,254 views
  6. Ako neko ima...

• 0 replies
    • 11,391 views
  7. Dragon Ball FighterZ

• 0 replies
    • 4,194 views
    • 1 reply
    • 3,145 views
    • 0 replies
    • 2,847 views
  8. Destiny 2

• 12 replies
    • 4,287 views
  9. Warframe

• 14 replies
    • 3,806 views
    • 0 replies
    • 3,125 views
  10. ESO:Legends

• 0 replies
    • 3,257 views
  11. MechWarrior Online

• 53 replies
    • 10,892 views
    • 1 reply
    • 3,352 views
    • 0 replies
    • 3,043 views
  12. revelation online

• 0 replies
    • 3,356 views
    • 0 replies
    • 3,150 views
    • 0 replies
    • 3,264 views
    • 1 reply
    • 6,273 views
    • 5 replies
    • 5,393 views

• Topics

• Ahaha, Jovana zajebala sistem. Kad ces u Japan bre, kakva su sad tamo pravila, jel moze turisticki da se udje u zemlju? Razmiljsam se dogodine da odem, ako ne bude ww3 dotle ofc.
    • hahhaha Pa nego! Jos se nikada nisam oslobodila straha od aviona, pa svaki put stucem Korejski Soju, i onda tako janpi dodjem u Koreju, i to prodjem samo kroz transfer, (kad imam samo taj jedan dan slobodan) izadjem iz jednog aviona, u transferu pojedem bibimbap i vratim se nazad u Qingdao. Ovi na ulazu me pitaju kao odakle dolazis ja kazem iz QD, pa kaze a gde ces na transfer ja kazem opet u QD XD a onda Koreanci me pitaju a kad ces kuci, ja kazem kad hocu.   Pa poslednji put sam bila u Srbiji pre korone taman da uradim vizu jer su nas izvalili sta radimo, pa sam jos i menjala pasos da ovi na granicama ne dobiju predinfarktno stanje kad vide tolike pecate. Oni dole iz Shenzhena i ostali blizu HK sto mogu vozom znam da su neki tako radili citavu deceniju!
    • Fino, nije los klip, samo su pogresili kafanu, al dobro, nisu imali lokalnog vodica;) Elem, umro sam od smeha na ovo, gde drugo nego u Karl-Marx-Stadtu 😄 https://rs.n1info.com/auto/zaustavljen-vozac-sa-tablicama-ddr-on-se-identifikovao-pasosem-iste-drzave/
    • 26 puta si prelazila granicu? Ahaha pa jbte, koji si ti car:D
    • pa zato sam i dosla da ne bih rmbacila 40h u kancelariji celog zivota I ja sam tako sekla 26 puta granicu, pre isteka svakih 30 dana avionom do Seula, 1:15 min let posle zavrsila biznis vizu 3+3 meseca, al sam opet morala da izadjem posle tri meseca a korona bila i tako sam ja prekoracila, nije da sam htela, nisam mogla da izadjem nit da se vratim. A odavno vec niko ne moze da sredi nikakvu vizu osim porodicne i onih koji su (pravi) studenti. Cak odbijaju i neke koji ispunjavaju uslove za radnu. Ima nas prekoracenih dosta bas.   E sad sta se desi kad te navataju u prekoracenju, to zavisi valjda od slucaja do slucaja. Neke puste valjda sa kaznom max je 10K juana, neki zavrse u corci na mesec-dva je mislim max i naravno zabrana ulaska na 5 godina. Trebalo bi i da postoji varijanta da nadjes vezu i platis neke debele pare pa ti ispeglaju to prekoracenje   I ja radim samo part time
  • Create New...