Jump to content

Koji MMO Igrate?


Recommended Posts

Ja imam tonu instaliranih MMOva a trenutno skidam Dungeons and Dragons Neverwinter. Ovih dana sam igrao Dungeons and Dragons Online i nije mi se nesto svideo tako da cu sad poceti da igram Neverwinter.

 

Koji mmo vi igrate?

Edited by StrajkMozga
  • Upvote (+1) 1

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

Lucky mnogo si brz nije proslo ni 3 sekunde od kad sam otvorio topic a vec prvi replay.

 

Ja cekam Wildstar,Elder Scrolls Online i Survarium a voleo bih da probam The Secret World i APB Reloaded ali nazalost za to mi treba zver od masine,.

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

Imam instalirano oko desetak MMOova, ali igram ih mozda po dva u isto vreme. Trenutno su to NW i WoW, ali ne znam koliko ce me drzati.

 

Zanimljivo je da su mi svi MMOovi up to date i patchovani, iako ih ne diram. To je moj neki OCD da mi sve uvek bude spremno za igranje. Koji sam frik jebote...

 

Sto se tice cekanja novih igara, trenutno su najvisi na listi ESO i FF XIV ARR. ESO mi izgleda jako zanimljiv mada moraju da poprave malo borbu i animacije. FF XIV ARR jedva cekam, posto mi se originalna igra svidela (sa svim svojim manama), a prica je zaista sjajna, pa bih voleo da vidim kako to sve izgleda u nekoj standard MMO verziji.

Link to comment
Share on other sites

Imam instalirano oko desetak MMOova, ali igram ih mozda po dva u isto vreme. Trenutno su to NW i WoW, ali ne znam koliko ce me drzati.

 

Zanimljivo je da su mi svi MMOovi up to date i patchovani, iako ih ne diram. To je moj neki OCD da mi sve uvek bude spremno za igranje. Koji sam frik jebote...

 

Sto se tice cekanja novih igara, trenutno su najvisi na listi ESO i FF XIV ARR. ESO mi izgleda jako zanimljiv mada moraju da poprave malo borbu i animacije. FF XIV ARR jedva cekam, posto mi se originalna igra svidela (sa svim svojim manama), a prica je zaista sjajna, pa bih voleo da vidim kako to sve izgleda u nekoj standard MMO verziji.

bukvalno ista situacija kod mene, osim final fantasy dela :)

imam oko 15 mmo igara na kompu i sve je patchovano, do danas sam igrao nw i teru, lagano levelovanje, pa sam produzio wow nalog da vidim hocu li moci da se vratim aktivnom igranju

 

uglavnom, nista ozbiljno ne igram vec samo levelujem i gubim vreme, kapiram da cu dooosta ozbiljnije igrati wildstar i elder scrols kad izadju

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam kapirao da možeš da igraš neki MMO tako na "vikend" način .. suviše se toga ispodešava u međuvremenu, mahom po pitanju ostalih koji igraju, a da ulaziš u igru da bi ubio 2-3 kripa ili učestvovao u nekom manjem fajtu je malo bezveze :) Šteta je što ne postoji neki MMO koji gađa i takve igrače.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, kada predjes iz nekog hardcore fazona u casual, onda te ne interesuje suvise da dojuris do end gamea ili da uvek budes top sto se tice geara. Meni je recimo najbitnije da sve radi manje-vise kako treba, bez nekih velikih bagova, da ja mogu da se malo opustim i odradim par kvestova ili dandzna za sat-dva.

 

Da sam ja jos u srednjoj skoli bez nekih obaveza, pa bi to bilo drugacije.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

IGRAM SWTOR KAO CAR !! :) posto spadam u drugu kategoriju korisnika imam sprint od 1lvla !!

 

Nisam generalno nista igrao od MMO-ova dosta dugo, pa reko ajd malo, a posto mi je muka vise od old fantasy sveta, bolje malo pew pew.

Hteo sam da skinem cak i Star Trek.

 

Posto je free swtor taman mi legne koliko treba na 1h dnevno story quest, ne moram mnogo da se cimam.

 

Od novih, iskreno nista ne cekam. Hteo sam da pazarim ovaj Defiance, ali nisu bas neke ocene dobre za njega.



Pazi, kada predjes iz nekog hardcore fazona u casual, onda te ne interesuje suvise da dojuris do end gamea ili da uvek budes top sto se tice geara. Meni je recimo najbitnije da sve radi manje-vise kako treba, bez nekih velikih bagova, da ja mogu da se malo opustim i odradim par kvestova ili dandzna za sat-dva.

 

Da sam ja jos u srednjoj skoli bez nekih obaveza, pa bi to bilo drugacije.

 

Istina skroz.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

trenutno igram samo tenkove i povremeno AOS tipa HON ili dotu2 i to je to :D Od predstojecih MMOva nista posebno ne iscekujem, al 99% cu igrati EOS, Star Citizena ako budje valjao. Wow sam totalno batalio, nakon 7 godina igranja vise nemam sta da dozivim u njemu. Dovoljno mi da gledam jutub killove i da sve skontam, nemam vise potrebu da licno dozivljavam agoniju progressa :D

Link to comment
Share on other sites

@casual drugare

Takodje imam oko 10ak MMO naslova instalirano, i nekako me ne drzi ni jedan do kraja, posto me smori kada vidim koliko je vremena potrebno za neke endgame stvari. Ok, super je nagradjivati igraca za utroseno vreme, ali onda ne dopustaju ljudima koji nemaju toliko vremena za igranje, da uzivaju igricu u punoj snazi.

Od svih tih igara, jedino su mi WarThunder i PlanetSide2 casual friendly, ali nisu klasicni 1-2-3 spamerski wow klonovi...

Poceo sam ponovo da peglam PS2, posto su se napokon setili da ubace Lattice system iz keca, pa je onda moguce predvideti kuda ce se kretati zerg, i onda mozes da preventivno minirati neko podrucje, ili organizovati odbranu


o5Dh79A.jpg


edit:
a i posto sam ponovo krenuo od nule, vidim da su napokon ubacili tutorijale za nubove, posto je igrica bila ekstremno noob unfriendly

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ne igram nista od MMO-ova...igrao sam GW2 dok sam capovao lvl,i smorilo me samo mlatim po mapi ko neki retard a nisam PvP igrac. Probao Neverwinter stigao do 15og levela i batalio,nije me nesto privukao,ko i svaki drugi mmo manje vise... Cekam Elder of scrolls Online,ArcheAge (ako ne ostarim do tada ), WIldStar mi deluje zanimljivo,probacu ga... Uglavnom picim bete,odustao sam da kupujem igre  ako mi se svidi jer je trailer dobar i ima par dobrih komentara od strane klinaca nekih, ono vazi... generalno smorio sam se ko plovak.

 

Btw upravo gledam ovaj Survarium ne izgleda lose po game info-u samo se nadam da nije ko Crytek-ov Warface,samo sto je pocela closed beta poizvaljivali citove i ostala sranja a i igra generalno nije ko sto je najavljivana... (ne znam kakva ce biti u release fazi)

Edited by StrayderGame
Link to comment
Share on other sites

LoL, HoN, Dota 2, Star Conflict, Eve, Gw 2, NWNO, Warframe, Terra, Dragons prophet, Entropia universe, Planetside, Sanctum, Spiral Knights... Gw 2 igram skoro pa aktivno koliko mi posao dozvoljava a slabo mi dozvoljava, i slobodno vreme pored gw2 mi oduzimaju nove anime, što mu dođe da nemam vremena sve igre da probam samo dnevno lootovanje/menjanje skilla... ne znam ljudi, baš je sranje kad počneš da živiš i izdržavaš se sam...što kaže ovaj čoek iznad, dok sam bio u srednjoj, hc posvećivanje i skrnavim kartama kada nestane net a sada, tuga što od naslova koji prave obavezu a ne zabavu i neku priču da te čuva + zasićenje svega... 

  • Upvote (+1) 1

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...