Jump to content

MMORPG - Preporuke


Recommended Posts

Lineage 2 nije loš, samo što je matora igra i kad bi krenuo sad sa nekom ozbiljnijom igrom, ne bi mogao da očekuješ bog zna šta, što drugi, noviji i lepši naslovi ne bi mogli da ti ponude za trošenje vremena.
Rift je sada besplatan, jako dobra igra, pored grafike koja ne zaostaje za najnovijim naslovima, priča je solidna i drži pažnju u zavisnosti koliko želiš vremena da joj posvetiš.

Tera, što kaže Loopy, najlepša igra (pored gw 2) što sam igrao i jedina mana je zaista linearnost, ali ruku na srce, sve igre su danas linearne i korean type, zato između nekoliko zla, biraš ono najmanje!

Dragon prophet nije loša igra, nije optimizovana koliko mi se čini adekvatno, ali je jako zanimljiva igra.

 

Topla preporuka da zaobiđeš neverwinter online, bez obzira što je priča super skrojena, solidna grafika, hakovan mi je account jer im je baza podataka ukradena. 60i lvl warriora je poslužio nekom slepcu kao bot za skupljanje, obrisao sam karaktera jer nisam dobio nikakvu pomoć od nadležnih povodom ovog problema, stoga, ćelava im keva!

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

rift je mnogo do jaja. pvp mi i nije nesto, barens je veci neko ceo svet u riftu ali je fino spakovan, ima dosta lokacija za istrazivanje i obilazenje. ima mnogo interesantnih profesija i treba mnoogoo vremena da se nabudze. ako se osecas smoreno od questova i svega mozes da uskocis u instant adventure i radis questove sa grupom, rewardi su sjajni. na svakih 5-10 lvla mozes da kupis kul gear za kamenje koje dobijas u instant avanturama. po mapama se otvaraju riftovi, po nekoliko talasa cudovista(mogu da budu razni elementi air, fire, earth..) i mozes sam ili sa grupom da ih zatvaras i daju kul rewards. ako se riftovi dugo ne zatvore iz njih izlaze cudovista po mapi i napadaju utvrdjenja i mogu veliko sranje da naprave na mapi :D mozes da skupljas artifakte i sklapas setove i dobijes kul nagradice. ima mnogo dungeona, nisu losi. mozes da napravis i igras karaktera na mnogo nacina, ako se malo smoris samo promenis karaktera u neku drugu specijalizaciju i kao da igras skroz novog lika. ja jos nisam dogurao do max lvla i ne znam kako je tad ali igra je odlicna za neusiljeno lvlovanje i uzivanje u svim ovim aspektima koje napisah. mnogo smara sto ne mozes da stavis stvari na aukciji i sto mi igra ne prepoznaje paypall pa ne mogu ni da kupim to pravo.. 

 

tera je lepa igra sa bagovitim skilovima i ekstremno ogranicenim kretanjem.. ne mozes da skocis sa vecine ivica i pogines ko covek. ima uzasno ruzno rase i armore. sistem enchantovanja oruzja moze da te natera da ocelavis prevremeno.

 

procitaj o igri Dragon Nest i pogledaj neki klip. podseca na teru malo ali mislim da ima bolji pvp.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
28 minutes ago, Lucky said:

ako, ako, imalo je uvek previše vas što ćutite i lurkujete! u odnosu na ove što pišu nešto! 🙂

Прочитам све што напишу и кад се слажем са мишљењем, не настављам се. Али много значи и ова емотикон део форума, каже више него да пишем рат и мир. 🙂
Руку на срце, док сам писао, коментарисао, свађао/препирао се раније више, имао сам 4оро деце мање.  😆
И ММО одиграм понекад, ево сад кад сам на годишњем, узмем мало више Врага 3 са кумом да играмо сезону. Све се изгустирало и чека се нешто "револуционарно". Балдурова Капија 3 онлајн. 🤣 

 

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, twisted system said:

Прочитам све што напишу и кад се слажем са мишљењем, не настављам се. Али много значи и ова емотикон део форума, каже више него да пишем рат и мир. 🙂
Руку на срце, док сам писао, коментарисао, свађао/препирао се раније више, имао сам 4оро деце мање.  😆
И ММО одиграм понекад, ево сад кад сам на годишњем, узмем мало више Врага 3 са кумом да играмо сезону. Све се изгустирало и чека се нешто "револуционарно". Балдурова Капија 3 онлајн. 🤣 

 

opa, četvoro! @cali je pitao svojevremeno ko sa foruma ima više od troje, tako da evo ti odgovora! 🙂

Nažalost, ne verujem da ćeš dočekati nešto novo i revolucionarno, mislim da toga više nema 🙂

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...