Jump to content

MMORPG - Preporuke


Recommended Posts

2 hours ago, Lucky said:

opa, četvoro! @cali je pitao svojevremeno ko sa foruma ima više od troje, tako da evo ti odgovora! 🙂

Nažalost, ne verujem da ćeš dočekati nešto novo i revolucionarno, mislim da toga više nema 🙂

Живи и здрави били, ма колико их имали! 😁
Слажем се да нећемо дочекати (анти урочна) нешто квалитетно и револуционарно, с'обзиром како су на нож дочекали баш ту Балдурову Капију 3, јер, својим делом су указали на бројне пропусте који данашњи девелопери дозвољавају себи, на уштрб квалитета наслова. Продају полузавршене продукте, по пуној цени и још се дуре кад их неко конфронтира са поменутим чињеницама... Чекам тај Трон и Слободу, па да се разочарам по ко зна који пут(још једна анти урочна). Али ако деци буде "ВАУ" и "КУУУЛ", онда ћу им "опростити".  🤣

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, cali said:

Ako, bolje da se množimo nego da se delimo! Svaka čast @twisted system

A sad klince na EVE u belt i na Guristase, da zarade za rekreativnu 😄

Ахахаха тако је бре! 😁 🍻
Нису велики фанови Ив'е, јер "статично", док не полудим и нападнем неког у 0.0 па ми изрокају и то мало бродова, па се одушеве својој паници како би они поступили или кад им показујем како смо некада жарили и палили по Веналу и учествовали у турниру кад смо узели друго место. Нису ме Исланђани послушали да унапреде игру коју су угасили "Дуст 504", па да буде мулти платформ, како би ми деца уживала у фулу. На компу ја и у мегатрону а они на конзоли са пушкама док ослобађају егзотичне играчице које пију КВАФЕ кафу.
Но, кога брига за обичне играче и смртнике, само нек се скинови штанцају и парице на офшор рачунима! 😂 
Узгред, јел играш још свемир пљескавицу? 🙂

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, twisted system said:

Слажем се да нећемо дочекати (анти урочна) нешто квалитетно и револуционарно, с'обзиром како су на нож дочекали баш ту Балдурову Капију 3, јер, својим делом су указали на бројне пропусте који данашњи девелопери дозвољавају себи, на уштрб квалитета наслова. Продају полузавршене продукте, по пуној цени и још се дуре кад их неко конфронтира са поменутим чињеницама... Чекам тај Трон и Слободу, па да се разочарам по ко зна који пут(још једна анти урочна). Али ако деци буде "ВАУ" и "КУУУЛ", онда ћу им "опростити".  🤣

znaš šta, nije samo to u pitanju (mada ima i toga), nego jednostavno toliko smo toga videli u gamingu da osim u slučaju nekog povećeg skoka u tehnologiji, poput recimo METAVERSE (da upotrebim izraz koji inače ne volim), nema šta da te iznenadi. Sve mehanike i koncepti, game loopovi itd su iskorišćeni i svaka neka nova originalna i wow ideja je zapravo prerađena neka stara, samo je pitanje kad je u prošlosti upotrebljena i na koji način.

Dosta dugo smo se tokom dvehiljaditih oduševljavlai recimo "realističnim" CGI trejlerima, zatim i realističnim engineima itd ali sad je sve to došlo dotle da jeste "skoro pravo" i onda ti mali koraci napred ne stvaraju nikakav specijalni efekat kod ljudi 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2023 at 11:23 AM, twisted system said:

Узгред, јел играш још свемир пљескавицу? 🙂

Igrao sam u 4S od samog starta, i prestao sam nešto pošto smo razneli prvu player owned stanicu. Tad još nisu ni kapitalni brodovi postojali, pa sam Tempestom pucao jedno 6 sati. Kad vide da prestanem da pucam, pozovu me na mob da me probude da reloadujem artyje 😄

Pokvarila mi je ostale MMO, jer su mi postali previše jednostavni i laki. A nisam hteo da se vratim na EVE jer nisam mogao casual da je igram.

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2023 at 8:22 AM, Lucky said:

znaš šta, nije samo to u pitanju (mada ima i toga), nego jednostavno toliko smo toga videli u gamingu da osim u slučaju nekog povećeg skoka u tehnologiji, poput recimo METAVERSE (da upotrebim izraz koji inače ne volim), nema šta da te iznenadi. Sve mehanike i koncepti, game loopovi itd su iskorišćeni i svaka neka nova originalna i wow ideja je zapravo prerađena neka stara, samo je pitanje kad je u prošlosti upotrebljena i na koji način.

Dosta dugo smo se tokom dvehiljaditih oduševljavlai recimo "realističnim" CGI trejlerima, zatim i realističnim engineima itd ali sad je sve to došlo dotle da jeste "skoro pravo" i onda ti mali koraci napred ne stvaraju nikakav specijalni efekat kod ljudi 🙂

Жива истина, преко музике сам то сконтао као клинац, још из ере 90их, неколико жанрова је "умрло", услед мањка инспирације и рапидним падом у квалитету. Ни свет игара није имун на то, јер спада у уметност. Ваљда је таква људска врста, да се не задовољава више неким малим и иновативним стварима, јер су навикнута на већ нека достигнућа, што ти кажеш.. Временски јаз у технологији и прихватању исте, мада има и чињенице да је све мање поштовања како према људима, тако и према технологији. 🙂 

On 10/19/2023 at 5:09 PM, cali said:

Igrao sam u 4S od samog starta, i prestao sam nešto pošto smo razneli prvu player owned stanicu. Tad još nisu ni kapitalni brodovi postojali, pa sam Tempestom pucao jedno 6 sati. Kad vide da prestanem da pucam, pozovu me na mob da me probude da reloadujem artyje 😄

Pokvarila mi je ostale MMO, jer su mi postali previše jednostavni i laki. A nisam hteo da se vratim na EVE jer nisam mogao casual da je igram.

Ахахахаха али да те цимају на фон...какво време беше да се игра! Свако време има своје феме. Али комплексност коју Ив има, ретко која може да парира, мада, сад су доста олакшали..кад се само сетим, пун брод копија координата за варповање.. Сад је све упроштено али фали људи.. 

  • Like +1 1

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, twisted system said:

Жива истина, преко музике сам то сконтао као клинац, још из ере 90их, неколико жанрова је "умрло", услед мањка инспирације и рапидним падом у квалитету. Ни свет игара није имун на то, јер спада у уметност. Ваљда је таква људска врста, да се не задовољава више неким малим и иновативним стварима, јер су навикнута на већ нека достигнућа, што ти кажеш.. Временски јаз у технологији и прихватању исте, мада има и чињенице да је све мање поштовања како према људима, тако и према технологији.

sve što možemo već smo izmislili 🙂 dok ne krene život na Marsu, mislim da nas neće puno toga iznenaditi dalje 🙂

A ako se neko iznenadi samo prosto nije znao za to nešto što se dogodilo u prošlosti 🙂

On 10/19/2023 at 5:09 PM, cali said:

Pokvarila mi je ostale MMO, jer su mi postali previše jednostavni i laki.

😞

 

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...