Jump to content

mladenq

The X
  • Posts

    2,339
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by mladenq

  1. meni se cini da je ponajvise do toga sto se vecina utakmica igra oko/posle ponoci
  2. ubio dve osobe, bice na slobodi nakon 5 godina
  3. poceo Presumed Innocent (2024) nedavno, okish je, ostala mi poslednja epizoda, pa ne mogu biti siguran da ce ostati okish ili ce da ukenjaju tematski i po kvalitetu dosta slicna Defending Jacob
  4. rewatchovah nedavno rambA keca, odlican ofc pa se onda odlucih da procitam i knjigu i bome, ne mogu reci ono standardno 'knjiga je bolja'! iznenadjujuce, iako ima naravno dosta vise i o rambu i o serifu, u knjizi, oba lika, posebno rambo, mi deluje kao dosta kompleksniji lik u filmu u knjizi je dosta hladnokrvniji, dosta 'obicniji' da kazem, i bez narocito puno tacaka gde citalac moze da se saoseca sa njim teasle je mozda slojeviti u smislu pozadinske price, ali njegova motivacija, u knjizi, je na istom nivou ako ne i prostija nego u filmu u svakom slucaju, zanimjivo/zabavno stivo, ali preferiram karakterizaciju likova iz filma!
  5. ali zar ne igra golluma ponovo serkis?
  6. haha, znam da ides u bioskop, ali posto sam nesto polu-ispratio za ovo, bas to da je mali budzet imao, reko mozda se i ne pusta u bioskopima
  7. @Lucky bukvalno nisi normalan sto gledas tog perkinsa @millanče je l' izaslo to na internetima, ispratih da je jak hajp, ali kad god proverih, snimka bez
  8. https://gizmodo.com/jared-leto-and-sam-altman-say-they-can-thwart-ticket-scalper-bots-by-scanning-your-eyeballs-2000764308 ako sam altman nije dovoljno kredibilan da vas ubedi da skenirate oci kao proof of humanity, i date ai serverima na cuvanje, onda je tu jared leto, hodajuci mim i vodja kultova, da upotpuni utisak!
  9. mislim da sam ga rewatchovao pre nekih 5 god, ono je i dalje apsolutna zabava od filma i beskonacno bolji od ovog novog sranja
  10. @FATA bani na ovaj mocni! rapid u borci :D, 26.06, da odmerimo snage!
  11. odgledah Rooster (2026 - ) nisam neki preterani fan bio bilo cega sto je bill lawrence izbacio nakon scrubs, ali ovo mi je fino leglo, i pored toga sto je steve carell apsurdno ogranicen glumac, koji gde god glumi, glumi 90% isto kako je glumio majkl skota i mozda 10% su varijacije u zavisnosti od lika
  12. @millanče haha, slicno tako nekako i kod mene
  13. meni ovo bilo ok, msm manje vise kao i prvi deo samo bez 'novelty' faktora
  14. tako nesto sam i ocekivao od nastavka, verovatno cu mu dati sansu pogledah sinoc The Drama, meh u ovom jednom trenutku filma, desava se ta prelomna tacka, gde zendOJA otkriva nesto nakon cega je potpuno drugacije gledaju i buduci muz i kumovi meni jednostavno nisu prodali da je to otkrice toliko ozbiljna stvar, posebno jer se desilo tipa 15 godina ranije, iako jasno naravno da je tema skakljivija u americi nego kod nas, i onda mi sve vreme film glup kao k u nastavku jer je tretiraju kao ex teroristu morali su nesto bolje da izaberu za taj 'reveal', nesto sto je stvarno uverljivo da moze ljude da okrene protiv tebe tako dramaticno, pa bi onda film bio uverljivo neprijatan, ovako mi je samo bio glupav, naivan, povrsan i neprijatan, plus sad vec standardno a24-ovski pretenciozan
  15. da, kao beli, igram iskljucivo smith morru protiv sicilijanke, jer mi se ne da da ucim brda regularne teorije, i zanimljivo, ovi jaci igraci uglavnom odbijaju gambit, iako to nije sad neki objektivno preterano potkovan gambit, i ne bi trebalo da ih je 'strah' da udju u isti, ali uglavnom igraju 1. e4 c5 2. d4 cxd4 3. c3 d3, sto je meni skroz ok pozicija turnir bio, krenuo sam na turnire nekad od prosle godine, kad stignem, u ns i okolini, mnogo je zanimljivije nego online prijatno sam iznenadjen koliko nam je jaka sahovska scena, dosta turnira ima ovaj je bio neki memorijalni u stepanovicevu, tim memorijalnim turnirima sam posebno prijatno iznenadjen, ima ih cesto, organizacija bude odlicna, dodje dosta igraca, i to dosta jakih igraca, bude meze/pice tokom turnira, i jos po zavrsetku bude gulas za sve, 10/10 prica btw, onda ce ti se definitivno svideti taj gambit, jer ima dosta zajebancija sa tom zrtvom na e6, posebno kad izvuku svog belog lovca, samo sto ovde ide konj na g5 u jednom od svojih prvih turnira, sa classical time formatom, sam dobio lika bas tim gambitom, msm jeste da je bio tipa 1669 rejting, ali tad je i to za mene bilo jako
  16. fata blic masina! zanimljiva linija protiv karo kana, ja igram rasa-studier gambit koji cesto ukljucuje tu zrtvu lovca na e6 inace, kad se vec hvalimo partijama:D, dobih fide majstora za vikend, over the board! i to jako lepa agresivna partija, smith morra declined, ali nazalost ne mogu da se setim tacno kako je sve islo, bio rapid pa se nije zapisivalo
  17. forum pocesto umire ovih dana, ili bude na ivici zivota
  18. rewatchovao Demolition (2015) i prvi put mi je bio solidan, na drugo gledanje jos bolji
  19. zavrsio Mr Inbetween, odlicna, wud rekomend dodatni plus, sto sam saznao, kada sam proguglao sto je ovo stalo na trecoj sezoni, kad je moglo komotno 10 sezona da ide, a nema sanse da bi mreza cancelovala, je taj sto je ovaj glavni glumac, scott ryan, zapravo i kreator/pisac, i on je na svoju ruku odlucio da stanu na trecoj, da ne useru/razvodne seriju
  20. nakanih se konacno, trenutno na drugoj sezoni, poprilicno pozitivni utisci meh i ne skontah koji je topic, sibni laki u serije
×
×
  • Create New...