Jump to content

EVE Srbija: Online


Recommended Posts

Imas dosta nasih eve korporacija mada tesko ce te primiti sa low skill poenima. Btw offtopic za twisted system, druze SRBI nije aktivan vec dobrih 3-4 godine =) Jos uvek su u co2 ali imaju samo 3 igraca.

Da se vratim na nase korporacije, sta bi mogao da probas dok se lepo ne istreniras je da odes mozda u alijansu "darwinisam" tacnije u korporaciju fat dragons co. koja zivi u kahidu. Oni su lowsec orijetisani stalno kampuju i retko zalaze u 00 sektore ali verujem da su ok da probas nesto. 

Imas SRBI kanal in game koji mozes da joinujes da vidis da li neko recruituje.

Kasnije kada skupis jedno 20-25 mil skill poena mozes da razmisljas o nekim ozbiljnijim vodama tipa 00 ili wormhole.

Frendly tip:

Nemoj da ostajes dugo u lowsecu a nemoj ni malo u highsecu, nadji igrace koji ce da te nauce kako da igras i nadji sebi neku finu alijansu i korporaciju koja zivi u 00 sektorima. Tamo su pare, tamo je realan pvp i tamo je igra!

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Namcek said:

nadji sebi neku finu alijansu i korporaciju koja zivi u 00 sektorima. Tamo su pare, tamo je realan pvp i tamo je igra!

Fail.

Nemoj da slusas friendly tipove :D

 

 Igra je tamo gde ti zelis da je, svako igra na nacin na koji mu odgovara, radi sta god zelis i zabavljaj se. Kada dosadi probaj nesto drugo itd. 

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Pozdrav,

Pre par dana cimer i ja smo poceli da igramo eve online, pa sad imam par pitanja:

 

- Dal kala "SRBI" jos uvek postoji?

- Gde moze da se nadje neki sajt, forum ili internet resus gde moze da se nadje masa korisnih podataka za pocetnike?

- Dal imate neki savet sa cime je najbolje poceti, jer postoje masa stvari na internetu a ne znam koliko su validne i zapravo korisne?

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 2017-5-11 at 9:27 AM, Gren said:

Pozdrav,

Pre par dana cimer i ja smo poceli da igramo eve online, pa sad imam par pitanja:

 

- Dal kala "SRBI" jos uvek postoji?

- Gde moze da se nadje neki sajt, forum ili internet resus gde moze da se nadje masa korisnih podataka za pocetnike?

- Dal imate neki savet sa cime je najbolje poceti, jer postoje masa stvari na internetu a ne znam koliko su validne i zapravo korisne?

 

Hvala

Kanal postoji. Ostalo ne znam :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...

Definitivno ne, ali jesu vrlo slicni a i vrshe istu funkciju. Slicni su kao dva kamiona razlicitih proizvodjaca. Isti su im oblik i boja.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...
On 9/6/2018 at 9:43 PM, manson said:

Može biti samo pay to win. Ništa što već nismo videli od koreanaca...

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
1 hour ago, manson said:

Ne igram Eve odavno, ali posetim Eve reddit povremeno, i naleteo na ovo, CCP menja cenu pretplate, naravno poskupljuju, sa 14,99 na 19,99 mesečno, ccc...

https://www.eveonline.com/news/view/plex-and-omega-price-changes

mislim da je ovo prvi MMO sa pretplatom da je 20 EUR/USD?

iskreno ne znam tačne cifre pretplata ali prvo i sama postavka na 10$ ili na 15$ je nešto što su izdavači samo zveknuli kao cenu u jednom trenutku, nije bilo neke preterane filozofije (objektivne ofc, uvek imaš neka "opravdanja". 

sa druge strane, već neko vreme se sprema teren za poskupljenja zbog inflacije itd, tipa recimo ima ovo od prošle godine:

https://massivelyop.com/2021/09/16/massively-overthinking-how-much-would-you-pay-for-an-mmo-sub-in-2021/

tako da je bilo samo pitanje vremena kada će da počnu i onda naravno koliko će ostali da prate.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
3 hours ago, manson said:

Sad nalete na ovo 🙂

B92: Popularna igra EVE Online sada ima direktan pristup Microsoft Excelu http://www.b92.net/tehnopolis/vesti/popularna-igra-eve-online-sada-ima-direktan-pristup-microsoft-excelu-2358096
 

pa kad ovi što igraju EVE žive u excelu 🙂 ne znam da ijedna druga igra zapravo ima potrebu za tim 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Stigao pre neki dan mejl od CCP, za ovaj novi update, i daju 7 dana free premium vremena. Rekoh da vidim baš šta je novo. 

Joooj, mnogo bre konfuzno deluje, ali i dalje nekako kao da sam došao na posao 🙂

Brodovi i moduli mi po celom svemiru, uzeo malo neku misiju da uradim, da vidim kako šta, mada sumnjam da ću nastaviti da igram posle ovih 7 dana 😞 

 

Tako da od stare 4s/eve ekipe, ako neko čita, proverite mejl, spam foldere, pa probajte tih 7 dana bar 🙂 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...