Jump to content

EVE Srbija: Online


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

http://www.twitch.tv/ccp

Lajv event.

NPC Caldari titan Leviathan leti iznad Caldari Prime + flota vs Gallente flote.

Vodi se borba Dustovaca na Caldari prime + borba gore.

Ne moze da se upadne u Luminaire sistem jer je prepun (neko kaze da ih ima 1600, drugi kazu preko 2500), a okolni sistemi imaju 300-1000 ljudi ispred kapija.Koliko sam skontao, cim se upadne u Luminaire, odmah ti se zalepi suspect status na celo i gl.

*Pao titan. :(

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Ja upao pred kraj, ali mi je toliko lagovalo, da sam samo odleteo na par stotina kilometara i cloakovao Heliosa da bih gledao kako gori. D:

Caldari titan treba da padne, jer jedna Dust514 mapa ima bas tog titana kreshovanog dole. :) I koliko sam ukapirao, ima jos par mapa na kojima su i njegovi delovi rastrkani.

Zanemari ovog lika sto igra, na 2:00 vidis titana.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

U 0.0 ti je isk, tako da ako hoces da zaradis brz isk nadji neki korp carebearova u nekoj carebearovskoj alijansi sa sovom u 0.0 i farmuj anomalije ili ako ti ne odgovaraju anomalije nadji neki drugi nacin za nabavku iska u 0.0, imas ih dosta. 

 

edit. I da ako ti treba neka pomoc oko skilova ili necega samo posalji na pm, pa cu ti odgovoriti ako znam.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Tu ti ispadaju najjaci moduli, koji likovi koriste i za titane :).

 

Evo sad sam malo guglao i izvalih da sam pogresio, kad sam rekao na anomalije mislio sam na complexe(tip cosmic signatura) piratskih frakcija koje mozes da nadjes koristeci probe i skeniranjem sistema :D. Tu imas sansu da ti ispadnu piratski moduli i nameovani moduli koji su najjaci i gde jedan moze da vredi po par stotina mil i vise( sada ne znam dal su cene otisle u q, posto moguce je da su je farmeri oborili). 

 

Ne trebaju neki jaki skilovi za skeniranje, moguce da ces moci da pinpointujes i najjace ove complexe sa osrednjim skilovima i 4-5 proba. 

Evo ovo su neki skilovi koje bi trebao da imas na 3-4.

-Astrometrics

-Astrometric rangefinding

-Astrometric pinpointing

-Astrometric acquisition

 

Ovi piratski kompleksi ti se pojavljuju kao unknown tip na skeneru mislim, i kad udjes u njih pisu ti koji je. Vecina se svodi na prodji kroz par "soba" i ocisti sve i na kraju postoji sansa da ti se pojavi zajebani NPC koji moze da izbaci nameovan modul, dok ovi obicni piratski NPC do tada mogu obicne piratske module.

Osim ovih imas i druge vrste signatura koje mozes da pokupis u njima imas da minujes nesto ili da hackujes gradjevine za neke stvari i slicno, ali to nisam nikad radio i ne znam koliko je isplativo a za anomalije mislim da nema kinte u njima, mada opet i to sada pricam na osnovu secanja.

 

Tek sada videh da imas 3-4 mil SP-a sto znaci da najverovatnije neces moci nista od ovoga da radis =/. Ali i sa tim sp-om mozes da se zezas lepo, tipa ja bih se uclanio u Snigwaffe korp koji je nesto kao training korp za PL alijansu i tamo ostao dovoljno dugo dok ne budem mogao u PL. Imaces cesto opove i dosta pvp-a i mocices dosta da naucis i napredujes i Snigwaffe prati PL ili je negde stacioniran u lowsec-0.0.secu tako da mocices i ovo gore sa vremenom, naravno ako izdrzis troll koji je zastupljen u PL/Snigwafeu :D.

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...