Jump to content

ArcheAge


Recommended Posts

opet raznih i zanimljivih desavanja :D
ako me ne bude mrzelo napisacu tu i tamo nesto,najgore je sto zaboravim da skrinshotujem xD

 

eniiihuuuu, jedan mali heads up, moguce je uzeti founder packove za nekih 52/32/19jura(135/90/45e na sajtu) na reddit/steamgameswap-u, ako neko planira sigurno da igra mogli bi da se dogovorimo, mozda bi moglo jeftinije ako gomila nas uzima, ja inace tako kupujem igre na steamu, dodje mnoogo jeftinije ;)

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Ako moze da se pazari tako ja bih mozda uzeo i taj od 32. Koja je procedura? :)

 

-edit-

 

Video sam da je silver $35, al' čovek prima novac samo preko paypala, well fuck :/

 

Uu, ima i za $28! 

Gde s' ti video za 19 jura? Ne mogu da nađem a izlistao sam dosta.

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

arghhhh!! gde si video te vesti :(

danas sam trebao uzeti kljuceve......da fuq....daj mi neki link da vidim da li mogu bar iskoristiti gift iako ga nema vise u store-u

 

Nemam tu informaciju josh. Fazon je shto ti gift treba samo da dobijesh CD key koji aktivirash na njihovom sajtu e sad da li ce vaziti ovi giftovi shto su ljudi ranije kupili nemam pojma, neka prodje par dana pa cemo videti.

Link to comment
Share on other sites

k'o sto kaze peks, verovatno ce biti open beta uskoro, ali to nema veze sa nenajavljenim skidanjem igre sa steam-a

vise je to do Triona posto imaju goooomilu problema oko ukljucivanja patron statusa ljudima koji su pazarili igru sa steam-a, a i imaju ogroman security risk oko cuvanja podataka kreditnih kartica/paypal-a jer se dosta ljudi zalilo na unauthorized access i neovlascene naplate....

 

trion ce navodno probati ponovo da vrati founders packove na steam, mada pitanje je da li i sta ce oko toga biti

http://forums.archeagegame.com/showthread.php?32629-Regarding-Founder-s-Packs-and-Steam

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Kako mene nenormalno odbija ovaj labour sistem... Kapiram da mi je to jedna od glavnih prepreka da probam igru.

 

onda propustas jednu dobru igru samo zbog jednog loseg faktora koji i nije nesto presudan....ja sam za ovih mojih 5-6 dana u igri napravio preko 100golda, a sigurno imam vise od toga u itemima i to sa obicnim nalogom, krivo mi je jedino sto nisam probao da koristim svoju farmu i eventualno kucu(kucu bi vise koristio zbog dodatnog prostora za odlaganje itema tj house chest-a)

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...