Jump to content

ArcheAge


Recommended Posts

Posto svega nas troje sa foruma igra na istom serveru a ostali vec imaju svoju gildu ne znam da li uopste da pravimo nasu?

nema onda svrhe jer je jednostavno potreba biti u guiildu sa min 50 igraca ako zelis full zzabavu. ja planiram ovo da igram na duze staze.

ima opcija mesovitih guildi gde ima balkanaca koji deluju dosta ozbiljno.(eanna)

Link to comment
Share on other sites

javite se ako ste na Dahuti-west da vas ubacim u Idle Empire, zajebancija svaki dan, imam vec neke price i jedan video samo se trebam odluciti da ispisem wot xD

 

btw, dnevno se moze napraviti oko 50ak golda ako se igra 4-5h, 2 apexa su od 90-140g tako da nije tesko uzeti patron ingame

LP potioni su ujutro 3-7am oko 4-5g, popodne oko 7-9(preprodavci ;) )

mi skoro svako vece imam raidove i zajebanciju na moru, juce smo uzeli oko 40 trade packova u kojekakvim sacekusama :D

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem da je taj Trion toliko retardiran da posle 4,5 dana endless queue-ova oni ne otvaraju nove servere ili barem prosiruju postojece.Pa oni ce da zakopaju ovu igru ovom njihovom politikom.Jedini put kada je bilo queue-ova ,to je bilo u WARu ali su ljudi iz Mythica to resili za dan ,dva tako sto su otvorili jos 5,6 novih servera.Tako treba da se radi ,a ne da se ubija igra u samom korenu.

Link to comment
Share on other sites

Od nekih pola 3 sam u queue za Kyprosu i jos uvek nisam usao. Kada sam poceo bio sam 2800 i neki, sada sam 1200. I to me strasno nervira, igra mi se jako svidja ali ako se ovako nastavi nema smisla cekati ovoliko. Drugar mi rece da ni ne gasim igru kada udjem na server jer se tada nakupljaju neki poeni ili sta vec. Moze li mi neko reci tacno da li je to istina?

Edited by Hijavata

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

nema danas za mene igranja :(

pukla mi je igra negde oko 10-12h a nisam bio blizu racunara da je odmah ukljucim, za one koji ne znaju ako dobijete diskonekt/pukne igra imate 5(neki kazu10) minuta da udjete odmah nazad, ovo vazi i za f2p i za patrone

oko 1h popodne sam ukljucio igru i bio na 2.3k poziciji, do 5h sam dosao na 900 a onda se desio caroban trenutak kad mi se restartovao modem...za kju nema rejoin tako da sam bacen na 3.4k mesto....smor....

 

@twisted - kao sto sam rekao i ranije, sve zavisi sta zelis od igre, a ova igra ima gooomilu stvari da ponudi za mene :D. Trenutno zelim pvp i istrazivanja, a pvp je mnoooogo interesantan, pogotovo kad mogu da jebem lvl 50 lika sa 4-5 lvl 25-35 :}. Proveo sam u igri vise u pvp-u nego u kvestovanju i svaki put kad kazem sebi idem da kvestujem i dignem lvl, odradim neki traderun za kintu neko se javi i kaze "video sam xyz grupu sa tradepackovima i idu ka freedichu! let's relieve them of that heavy burden!" ruka mi sama krene ka teleportu na dogovorenu lokaciju xD

 

@Nemi Zmaj - americki serveri su dobili +20% na population cap, EU 10% sem Kyprose koja je dobila neki % a nisam siguran da li je vise ili manje...ne hejtujte NA odmah jerbo trenutno vise ljudi igra u EU igru pa nisu mogli da dignu veci pop.cap jer bi se sistem raspao xD, novi serveri dolaze a jedini problem je hardware pa ce NA dobiti ranije servere(par dana) jer ce EU cekati na carinu a posle toga ce moci dici jos pop.cap i bice jos novih servera

 

preporucio bi svima da ne izlaze iz igre ni pod razno xD, ja zaglavim neki aftershave na strelici levo(il' desno) xD, ne preporucujem koriscenje macro softvera jer moze sistem da vas nahvata

 

btw, kao sto sam i rekao ranije, trenutno su svi itemi iz CSa izuzetno povoljni na AH, preko dana LP je oko 7-8g a ujutro se nadju za 4-5g, APEXu varira dosta cena - preko dana moze doci i do 80g, dok recimo ujutro moze da se nadje za 35-45g

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha nasmeja me čovek.  [roflmao]  

Upao sam bio i kad sam dobio dc vratio se odmah, što znači da je to tačno za dc od 5-10 min. Da bi dostigao neke levele moraš da radiš kvestove koji su klasični korejski grind kvestovi a meni se to sad baš i ne radi pravo da ti kažem. Hteo sam da vidim nešto novo, nešto divlje, ali ne mogu da stignem jer je već pomenuti problem aktuelan. Da stavim ja komp preko noći, ali dobijem dc koji traje 10 minuta, a ja nisam tu za kompom i to je to. GG. A takođe sam čuo da te sistem sam izbaci posle 45 minuta iz igre, sad ne znam koliko je to tačno.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...