Jump to content

Lost Ark - pocinje da radi igra od danas :)


Recommended Posts

https://www.playlostark.com/en-us

ย 

mozda nekom znaci. igra je skroz zabavna za sada ๐Ÿ™‚ย a upravo startuju evropski serveri pa ne kasnite ako nekog slucajno zanima

Cak je i levelovanje sa prilicno ok pricom i dizajnom i borbom ๐Ÿ™‚ย ย 

mozda nekome koristi. A ako ne - ne steti svakako ๐Ÿ˜„

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

danas je valjda navala samo takva.. ocekuje se valjda tipa barem milion igraca danas. tako nesto ๐Ÿ™‚ย sad dal je realno ne znamย 

iance kombinuje dobre i lose stvari iz onih android apliakcija i klasnicnih PC igrica... uglavnom valjdha uspesno..posebno ko voli diablo-like igre ๐Ÿ™‚

ps. sad vidim da sam u oglase stavio ovo greskom ๐Ÿ˜„ย ako moze nek neko prebaci iz oglasa ๐Ÿ˜„ย 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, qwert00 said:

danas je valjda navala samo takva.. ocekuje se valjda tipa barem milion igraca danas. tako nesto ๐Ÿ™‚ย sad dal je realno ne znamย 

iance kombinuje dobre i lose stvari iz onih android apliakcija i klasnicnih PC igrica... uglavnom valjdha uspesno..posebno ko voli diablo-like igre ๐Ÿ™‚

ps. sad vidim da sam u oglase stavio ovo greskom ๐Ÿ˜„ย ako moze nek neko prebaci iz oglasa ๐Ÿ˜„ย 

haha, nisam ni izvalio.

evo prebaฤeno!

a ลกto se igre tiฤe, ne znam, prosto, izgleda kao svaka druga ova igra ๐Ÿ™‚

ลกta ima ovde toliko spec?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, manson said:

ล ta je ovo, kada pogledam kontakt listu u steamu, svi igraju, tj niko ne igra, ฤekaju da se uloguju ๐Ÿ™‚ย ali opet. Ako ne greลกim, ovo je f2p? Da probam onda i ja ๐Ÿ™‚ย Ili ipak mora da se da neki dinar, za neki end game, ili tako neลกto?

f2p je, naravno da zato svi hoฤ‡e da igraju.

i ofc da treba da platiลก neลกto :))

Link to comment
Share on other sites

.u princiu ne mora da se da nista. ali ako hoces da budes medju najboljima a neces da igras 24/7 onda je pozeljno da das neki dinar ๐Ÿ˜„ย naravno da nista bas nije skroz free . sir je besplatan samo u misolovci ๐Ÿ™‚

ย 

ali zaista ne moras davati nikavke pare. sama kampanja je duplo bolja od diablo 3 ๐Ÿ™‚ย kad se malo duze igra...a i duze traje. Sve i da je odigas kao single player igru..i to je free sve ๐Ÿ™‚

ย 

vrlo je tesko ulogovati se u primetimu..ocigledno ni amazonovi web serveri nisu dovoljni da izdrze skoro 2 miliona konkurentnih korisnika ๐Ÿ™‚

ย 

Igra je dobra. sad bas ovoliko dobra kakav je hajp ne bih bas rekao ๐Ÿ™‚

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, qwert00 said:

u princiu ne mora da se da nista. ali ako hoces da budes medju najboljima a neces da igras 24/7 onda je pozeljno da das neki dinar ๐Ÿ˜„ย naravno da nista bas nije skroz free . sir je besplatan samo u misolovci ๐Ÿ™‚

ko ima vremena da grajnduje ako je 30+? ๐Ÿ™‚ย realno na to i idu.

tinejdลพer ฤ‡e da roka 24h dnevno jer nema ลกta drugo da radi, zaposleni posle posla koji imaju 30min da odigraju ฤ‡e naravno da kupe ๐Ÿ™‚

2 hours ago, qwert00 said:

cigledno ni amazonovi web serveri

ovo me baลก iznenaฤ‘uje ๐Ÿ™‚

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, manson said:

Gledao neke klipove na YT, ลกta znam, i ne svidja mi se neลกto, a i ne volim tu manga grafiku i dizajn likova, kako bih veฤ‡ nazvao ๐Ÿ™‚

pa da, to je to ลกto kaลพem. ima ta veoma sliฤna estetika, plus koriste taj jedan te isti font uvek, baลก svaka izgleda isto ๐Ÿ™‚

33 minutes ago, manson said:

A plus, kako da igram igru koja je seksistiฤka ๐Ÿ™‚ย https://www.rt.com/pop-culture/549430-lost-ark-mmorpg-sexism/

ย 

eh sad i oni, pa ovo je za azijsko trลพiลกte, ลกta su oฤekivali! ๐Ÿ™‚

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mladenq said:

zaseo konacno da probam, ne mogu uopste da dodjem do igranja, nakon sto se startuje, dobijem error da je sve puno, i igra rikne kad idem na ok

vaaaaaaaaaaaaaaaazi

Samo budi uporan posle poruke da je sve puno, ulazis u red za nekih dva tri restarta igre pa sta ti amazon da kasnije za pravi red, ja sam danas oko 14.00 pokusao isto poruke prepuno pa posle tri restarta bio sam neki 5k u redu sto je nekih 30+ min cekanja sto je ok za ovaj hype.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, janus2 said:

Samo budi uporan posle poruke da je sve puno, ulazis u red za nekih dva tri restarta igre pa sta ti amazon da kasnije za pravi red, ja sam danas oko 14.00 pokusao isto poruke prepuno pa posle tri restarta bio sam neki 5k u redu sto je nekih 30+ min cekanja sto je ok za ovaj hype.

e jbg sad, kakav god da je hajp ne ลพelim da ฤekam imho.

kao ono kad ฤekaลก u redu ispred restorana kao po zapadu, UK, negde u Americi. To nikad nisam skapirao. Uvek ฤ‡u da odem u manje nahajpovan restoran, nego da dลพedลพim i ฤekam slobodan sto.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Solidna igra, 10/10 crna rupa vremena, nemojte je igrati.

E da i nakon 300 sati igranja su mi banovali nalog uz objasnjenje 'code of conduct' na sta mi support odgovara sa 'reviewovali smo razlog bana i bio je merodavan, ostajete banovani' bez obrazlozenja, bez upozorenja, bez icega.

ย 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shale said:

Solidna igra, 10/10 crna rupa vremena, nemojte je igrati.

hahah

1 hour ago, Shale said:

E da i nakon 300 sati igranja su mi banovali nalog uz objasnjenje 'code of conduct' na sta mi support odgovara sa 'reviewovali smo razlog bana i bio je merodavan, ostajete banovani' bez obrazlozenja, bez upozorenja, bez icega.

a ovo ti je sad default kod svega, posebno na SoMe pa i u igrama.

E kao nisi u skladu sa guidelinesom, za to pogledaj OVDE i onda linkuju ceo guidelines na 200 strana i kao gtfo.

Link to comment
Share on other sites

Istrazivao sam na temu u zbunu i uvideo koliko toga ima zapravoย 
Lik je pisao u area chatu "New guild looking for members . . . " , dobio ban za prodavanje golda.
Drugi je dobio 3 dana ban bez obrazlozenja, da bi nakon xy ticketa saznao da je zbog imena, lik mu se zvao "Bomb"
Nekome su banovali ortaka koji se ulogovao i igrao 20 minuta za 'code of conduct', covek cekao u queue 7 sati :))

Takodje bio je exploit za refund platinum founder packa (100e), ljudi su kupovali pack, claimovali u igri i onda refundovali na steamu posto su dve odvojene platforme u pitanju i medjukomunikacija izgleda ne postoji u oba smera, samo u smeru steam -> amazon. Za taj abjuz su banovali, ajde. Nego, ljudima su se random refundovale te stvari, tipa bounce backuje paypal ili prosto njima sistem zbog preopterecenosti ne procesuira transakciju u celosti, ljudi ni ne izvale da se autorefundovalo i dobiju ban a nemaju pojma zasto.

Druga varijanta vezana za founder packove je bila sto su stavili da mogu da se kupe u beta fazi igre sa tim da ce bitiย auto refundovani po full releaseu. Pri tom autorefundu masa ljudi je dobila ban kao da je koristila gorepomenuti refund exploit, total lol.

ย 

Link to comment
Share on other sites

Kad malo bolje razmislim, mislim da su mi resili problem pre nego sto je nastao, igra je u sustini veoma fensi mobilna igra, svi sistemi limitiraju igraca.ย 
Broj dungeona/bossova koji se moze raditi u nedelji je ogranicen, jedini nacin za vise je kroz pravljenje dodatnih likova, broj likova je naravno ogranicen, jedini nacin za povecanje je trosenjem kristala.
Kolicina farma kroz mining/foraging/etc je ogranicena energijom. Jedini nacin za refill energije je kupovinom potiona koji se kupuje u packu od 5 za 100 plavih kristala.

Plavi kristali se kupuju za in-game gold od playera koji kupe zute kristale za evre, odnosnoย player kupi NPR 12,000 zutih kristala za 100 evra i zeli da ih pretvori u gold, postuje da prodaje 6,000 zutih kristalaย i oni se pojave na currency exchangu kao plavi kristali u odnosu 238:100, odnosno za prodatih 6,000 zutih kristala drugi playeri mogu da kupe 2,521 plavi kristal za gold u batchevima od po 100 komada sa cutom od 5%, znaci 95 kristala po paketu.

Svaki put kada neki paying-player zeli da pretvori svoje zute kristale u gold sistem automatski undercuttuje trenutnu najnizu cenu, samim tim sto je vise platisa to je jeftinije kupovati plave kristale.ย 
Naravno odnos zlata : kristalaย kupljenim za evre vremenom zestoko prevagne u korist zlata te cene kristala su bila na pocetku ~85g za 95, 2 nedelje kasnije je cena bila 750g za 95, sad vec ko zna koliko je.

Generalno sistem je napravljen tako da te 'ฤasti' u pocetku sa svime sto ti je potrebno, da ulozis 100-150 sati igranja, da bi posle bilo potrebno eksponencijalno sve vise i vise vremena za ostvarivanje istog cilja, ne bi li igrac crkao od muke jer je igra kao posao u rudniku sa smenama od 12 sati i svajpovao karticom. Zbog gorepomenute razmene kristala svajpovanje se sve vise i vise isplati kako vreme prolazi, za sta je sistem i dizajniran.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Shale said:

Generalno sistem je napravljen tako da te 'ฤasti' u pocetku sa svime sto ti je potrebno, da ulozis 100-150 sati igranja, da bi posle bilo potrebno eksponencijalno sve vise i vise vremena za ostvarivanje istog cilja, ne bi li igrac crkao od muke jer je igra kao posao u rudniku sa smenama od 12 sati i svajpovao karticom. Zbog gorepomenute razmene kristala svajpovanje se sve vise i vise isplati kako vreme prolazi, za sta je sistem i dizajniran.

znaฤi kao ovi moderni slot i kazino aparati, na poฤetku kao dobijaลก a posle cvrc ๐Ÿ™‚

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 3/3/2022 at 2:47 PM, Lucky said:

znaฤi kao ovi moderni slot i kazino aparati, na poฤetku kao dobijaลก a posle cvrc ๐Ÿ™‚

Zato sam i postovao video al' niko nije pogledao. ๐Ÿ˜„ย Pay to winย 

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

ย 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...