Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Уз све речено, баш ме занима да ли је и код овог услов да мораш да купиш ЊЕГОВУ књигу.

 

Е да, па јел и Исток написао књигу за свој "предмет" ил неке скриптице макар?

Ил студенти, будући директори и пословна елита, уче са његовог блога и наравно - из овог топика? :tf:

 

Na privatnim faksovima uglavnom dobijes knjige kad platis skolarinu, tako da ako knjiga postoji nema uslovljavanja da li mora biti od ovog ili onog profesora. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/392969/Profesor-iz-Kragujevca-Nije-greska-vec-marketinski-trik-koji-mogu-da-shvate-samo-najbolji-studenti

 

Profesor iz Kragujevca: Nije greška, već marketinški trik koji mogu da shvate samo najbolji studenti

:fp:

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ја сам у фазону да би најбоље било да је изашо са трипом ''лол ови интравебзи, зајебаше ме јебга ето видите моћ нета блабла''. Пошто сам се у почецима упознавања са њузовима и сличним фазонима и ја лошије сналазио, чак су и нењуз новине објављивале вести са њуза у почетку, а и ми овде смо се напржили на пар вести. А и сада немамо појма када је у питању нешто што није њуз и онда смо у фазону ''јел ово стварно'' кад неко окачи неки клип или слику.

Да је дошо ко чоек и реко то, не би ми био не знам колики грех, био бих у фазону ох ју, па не мош тако књигу писат и то је то.

Овако сам у фазону омг лол ја тролово а ви насели лол, који краљ.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

U picku materinu opet sam branio retarda.

Zamisljao sam jozefa k. od 55 godina sa tufnastom leptir masnom, koji radi rukoljub i pati zbog greske, jebote suza mi krenula razmisljajuci kako mu je tesko i kako je zrtva tehnoloskog buma

 

Evo sry opet

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa čak i da jeste bio jozef u pitanju, bio bi retard, jer se petlja u stvari koje ne razume

 

mada, realno, čim se spomene univerzitet u kragujevcu, treba imati istok/marmen/megatrend korpus pred očima.

Link to comment
Share on other sites

993917_517311168342264_50854630_n.jpg
 

Istok Pavlovic
Profesor Kocić iz Kragujevca, koji je u svoju knjigu ubacio vest sa Njuz.neta takođe citira i mene u istoj knjizi. Prosto je nemoguće da neko ko me prati i čita nije čuo za Njuz.net.

Čovek je dakle namerno citirao Njuz u knjizi iz marketinga, želeći da napravi skrivenu foru da vidi kako će studenti da odreaguju (što je i sam potvrdio). Lepa ideja, ali mu se obila o glavu jer su domaći mediji odmah dočekali da objave narodu populističku priču "pogledajte kakve neznalice predaju našoj deci"... "posramljeni profesor isključio mobilni"... i slično

Potvrdu ove informacije sam takođe dobio u Inbox od nekoliko njegovih studenata, koji za njega imaju da kažu samo sve najbolje.

To je dakle istina o celoj priči. Naravno, domaći mediji su još jednom sve iskontruisali zarad posete (uključujući i Blic). Da su istražili i objavili istinu, niko na to ne bi kliknuo jer je dosadno.

Na kraju, savetujem vam da čitate vesti isključivo u "Politici" jer je iskustvo pokazalo da oni jedini ovako nešto ne bi objavili. Jeste da su im vesti dosadne u poređenju sa ostalim portalima, ali su bar istinite. Ko hoće da ima uzbudljivu, ali nerealnu sliku sveta, tu su svi ostali mediji.

 

МА ИДЕМО БРЕ! НЕМА СТАЈАЊА! [roflmao]

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...