Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

odgledao prvih 6
vrlo dobro, atmosfera je carska, muzika josh vishe...na momente kao da namerno zalaze u 70s blackspoitation domen pa scene znaju da izgledaju cudno ili cak "loshe" ali mislim da je to namerna stilska odluka

flashback deo sa "orighinalnim kostimom" me nasmejao mnogo =o)

Link to comment
Share on other sites

zavrsio Luka Kejdzha, zadovoljan sam, mada ako bih rangirao marvel/netflix kolaboracije ispace da je ovo najslabija sezona televizijske serije (meni je #1 JJ s1, #2 DD S1, #3 DD s2 i onda Luk dodje na #4 ) 
nekako mi je kraj mega klifhengerichan...plus se bojim da ce isto u Iron Fistu da odugovlace sa spajanjem njih dvojice u tim zbog cele "relevantne rasizam-price"....

Link to comment
Share on other sites

e da, nisam prijavio ovde da sam odgledao NARCOS S1 i S2, swe pohwale realno, meni je baš fino legla, možda i zato što sam zaista jako malo znao o pablu i ekipi, nikad nisam ni čitao o tome niti gledao dokumentarac... jednostavno nije me zanimalo nikad... a sa druge strane i ovde a i u RLu sam čuo da ljudima koji su upoznati sa materijom (gledali dokumentarac) nije baš nešto... tako da, ako ste kao i ja bili u totalno "bmk da čitam o tamo nekom cigi koji je dilovao drogu" do sada, preporuka da se ipak da šansa tom istom cigi u vidu serije NARCOS :D

Link to comment
Share on other sites

The grandfather paradox je tema obe serije,
 
 
 
Frequency
A police detective in 2016 discovers that she is able to speak via a ham radio with her estranged father; Frank Sullivan, a detective who died in 1996

Stars: Peyton List, Mekhi Phifer, Daniel Bonjour

Frequency-TV-show-on-The-CW-season-1-can

http://www.imdb.com/title/tt5531470/

 

----------------

Timeless

An unlikely trio traveling through time to battle unknown criminals in order to protect history as we know it.
Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2016 at 1:38 PM, Lucky said:

The Expanse - http://www.imdb.com/title/tt3230854/

MV5BMTYxNzgxODgyNl5BMl5BanBnXkFtZTgwMzE2MTQ1NzE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Stvarno je kul serija. Dosta dobro izgleda za tv seriju, fine su i animacije, rendering pa čak i kostimi.

Malo mi se ne dopada završetak jer je nekako "naglo" došao i malo su "otišli predaleko" ali videćemo već. Nisam čitao knjigu koja je ofc bolja.

Amos je najveći car realno!

neverovatno, ali ona staaara "knjiga je bolja od serije" u ovom slucaju je daleko naglasenija nego kod npr igre prestola

nakon procitane knjige mislim da sam 3 ili 4 puta pokusavao da odgledam seriju i shvatio da je toliko djubre te je izbrisao sa cvrstom odlucnoscu da je nikada vise u zivotu i probam da odgledam :)

 

samo jedno pitanje da li serija postaje iole bolja po pitanju dinamike, glume i dijaloga nakon trece epizode? :D 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, G!!! said:

samo jedno pitanje da li serija postaje iole bolja po pitanju dinamike, glume i dijaloga nakon trece epizode? :D 

nisam čitao knjigu, pa je meni na primer 2-3 epizode trebalo da se "naštimujem" na koncept serije, setting, žargon. Rekao bih da malo postane zanimljivije i posle tih nekoliko uvodnih epizoda kad se skapira šta se događa. Možda je tebi baš to bilo problematično jer si znao pa nisi imao nikakav faktor iznenađenja.

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2016 at 11:30 PM, manager said:

ima snimak na netu kako ova ebigejl spenser drka picku i snima telefonom!

jbj!

stanko drug

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Procitao sam isto sve knjige i meni je serija zapravo odlicna.

Trebalo mi je par epizoda da se naviknem na likove jer je po meni poprilicno promasen kasting (sem kod amosa, on je fenomenalan, mada ni njega tako nisam zamisljao). No kad sam se navikao ono sto je sledilo je daleko daleko kvalitetnije od svega sto sam mogao da zamislim da je syfi sposoban da ucini

Uostalom sam stil knjiga je napisan tako kao da je TV ocigledan sledeci korak

Knjiga je fkors bolja, mada let's be realistic, ni ona nije neko remek delo, i generalno tih prvih par knjiga predstavljaju uvod i upoznavanje sa likovima i settingom pre nego sto shit really hits the fan, sto je pocelo od poslednje i nastavice se i u sledecim

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...