Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

On 5/28/2015 at 9:26 AM, Starbak said:

 Pogledao i ja prve dve wayward pines, sviđa mi se, baš je dobra ekipa. Malo im škripi ritam, ali je zanimljivo

 

Krenuo sam da gledam Wayward pines, stoji na hardu već neko vreme ali nikako.

Stigao sam do četvrte epizode, zanimljivi su mi komentari ovde sa topica, ide od sjaja do očaja i od očaja do sjaja, u zavisnosti od toga ko je pogledao :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je druga sezona vrh, prva je mlaka bila + nisam imao ideju u kom pravcu ide

I stvar koja me najvise smara, standardni cliffhangeri, jebeni cliffhangeri

 

edit

@Ivan~, kad ce biti to cudo da se skine uopste? Vidim da je air date 28. al i dalje nema nista :)

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, togFU said:

UTOPIA season 2

Konančno odgledao, možda sam trebao da pogledam s1 pre ovoga pošto je dosta vremena prošlo, ali svakako ko je gledao s1 a nije s2 - must! takođe ko nije gledao ni s1 apsolutno preporuka, carska serija!

S2 mi je sasvim dobar nastavak s1, tj meni nije nekako ni nastavak, da sam gledao s1+s1 "u cugu" to bi opušteno mogao da posmatram kao jednu sezonu.

Скроз заборавио на наставак серије, хвала : )
Пустио синоћ прву еп друге сезоне, и угасио после два минута јер сам превише ствари заборавио из прве, много је прошло. Нећу гледати опет S1, али неки рикеп читањем мора да падне.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

The Night Of

Samo su falili još Old Shatterhand,  Winnetou , Чапаев, i Baader-Meinhof  sa BinLadenom da svi" aspekti mogućeg nastavka serije budu pokriveni" a onda su sav snimljeni materijal "skarabudžili" u jednu "finalnu epizodu"

 

Šteta izgledala je obećavajuće na početku

Link to comment
Share on other sites

On 8/29/2016 at 11:15 AM, Lucky said:

Krenuo sam da gledam Wayward pines, stoji na hardu već neko vreme ali nikako.

Stigao sam do četvrte epizode, zanimljivi su mi komentari ovde sa topica, ide od sjaja do očaja i od očaja do sjaja, u zavisnosti od toga ko je pogledao :)

brrrrrrrr, kakva "neobična" poslednja epizoda ... ne znam prosto šta da mislim, ali nisam previše zadovoljan. Sve do te poslednje je još nekako išlo, ali ovo na kraju...

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Lucky said:

Krenuo sam da gledam The Night Of, na preporuke vas ovde i nije mi krivo, ali je serija spoooooraaaaaaa udavi me, bukvalno nemam snage da krenem da radim nešto drugo kada odgledam epizodu. Odgledah pet epizoda, kao da sam pogledao pet sezona :)

Odgledah - toliko me je smorila sporost i razvučenost da sam odlučio da sebi skratim muke i pogledam sve preostale epizode odjednom.

Kad sam video da je poslednja epizoda 1:36h, smorio sam se :))

Šalu na stranu, meni je ok kraj - više sam na strani ovih kojima se dopada jer je čitava serija pravila takav tok da kraj bude "gorko-sladak".

Nema neki hepi end, Naz nije oslobođen jer je proglašen nevinim već su se u poroti "zakucali". I dalje nemamo pojma ko je ubio ovu, šta više nismo ni 100% sigurni da nije Naz. On se navuk'o na droge, ona indijka je završila karijeru advokatice, Naz sa kevom nikad neće biti u istim odnosima, Džon iako je dobio važan slučaj (da kažemo dobio) i dalje se vratio oslobađanju za 250$ ... vidim nešto po netu najavljuju potencijalnu drugu sezonu ali nemam pojma gde bi se to uklopilo u ovu priču - fokus na novom osumnjičenom ima nekog smisla, ali je to dosta slabo da bude jedina tema

Link to comment
Share on other sites

Imaš u VLC-u komandu Playback -> Speed -> Faster (fine), uz očuvanje pitch-a zvuka. Narihtaj na x1,3 ili x1.4 pa cepaj. Ja sam tako odgledao prvu sezonu Mad Men-a, jer me je s jedne strane vuklo da gledam, a s druge me je ubijalo koliko je nerealno mnogo vremena potrošeno na uvlačenja i izbacivanja dima, srkuljanje viskija, umorne uzdahe i značajne poglede.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...