Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

On 10/31/2016 at 3:12 PM, Lucky said:

Ah, sad su već krenuli sa lezbo scenama, ovo je pravi MTV :) ne znam, doduše, možda je to prisutno i u knjigama.

Odgledah do kraja prvu sezonu i šta da kažem - totalni je klifhenger ali ne čak ni u fazonu gotova je jedna sezona klifhengerom, više kao da je završen samo jedan deo jedne epizode i sad kao "čekajte da se završe reklame da vidite šta će biti dalje".

Link to comment
Share on other sites

Video sam neko je ovde preporucio Black mirror, sutra krecem sa gledanjem.

 

Zapoceo bih i neki horor, odgledao sam skoro Containment, i nije mi se svideo... Walking dead nisam nikada gledao, tek sad vidim koliko epizoda ima, plasim se da krenem :D

Imam dilemu izmedju: Ash vs Evil dead, Outcast, Wayward pines(nije horor, znam), True Detective S2, Game of Thrones (da, nisam ni to nikada gledao...)...

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

The Young Pope
http://www.imdb.com/title/tt3655448/?ref_=nv_sr_1

Hteo sam da otvorim zaseban topik, ali ne verujem da će biti preteranog interesovanja kad se ne komentarišu ni domaća serija ni WW.

Serija, naravno, sabija. Ipak je to Paolo Sorentino. Sorentino estetika, plus Sorentino dijalozi, plus Sorentino muzika je sam vrhunac kinematografije danas. Ko nikad nije gledao Sorentina, to je kao ozbiljni Wes Anderson i sve što ta ozbiljnost donosi sa sobom.

Glavni lik je, kao što naslov kaže, tek ovenčani papa, mlad i nadrkan i Amerikanac. Igra ga Džad Lou, naravno, savršeno. Serija je uglavnom na engleskom, ali zbog italijanskih delova predlažem titl.

Najneverovatnije u celoj priči je produkcija sastavljena od nekoliko evropskih kuća i HBOa. Izašle su četiri epizode za sada jer se u Evropi već prikazuje serija. Mogu već sada da kažem da će ovo bez premca biti najbolja serija svih vremena, ne samo zbog svega što sam gore rekao nego i zbog teme kojom se bavi. Svetlo se nazire u opštem mraku neznanja!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Тема којом се бави је животна, значајна увек и свуда, те у блиској будућности и даљој, али знам да не мислиш на ово, тако да не, не бави се тим стварима.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2016 at 3:39 PM, sttevann said:

Video sam neko je ovde preporucio Black mirror, sutra krecem sa gledanjem.

Baš sam hteo da otvorim topic da napišem o sezoni 2. Maaaaalo mi je možda slabija nego sezona 1 ali i dalje izuzetno vredno gledanja. Posebno prva i druga epizoda.

 

On 11/5/2016 at 8:55 AM, bolkonski said:

Mogu već sada da kažem da će ovo bez premca biti najbolja serija svih vremena,

ofc!

 

On 11/3/2016 at 3:39 PM, sttevann said:

mam dilemu izmedju: Ash vs Evil dead, Outcast, Wayward pines(nije horor, znam), True Detective S2, Game of Thrones (da, nisam ni to nikada gledao...)...

možda najpre Ash od svega ovoga navedenog.

Link to comment
Share on other sites

@Lucky

Black mirror ubija... Ne znam koja epizoda mi je najbolja, meni su sve dobre. Obavezno odgledaj i White Christmas speicial,kao poslednju druge sezone.

Skidam Ash-a i krecem ovih dana.

Elem, neko drustvo mi najtoplije preporucilo Kuhinju (onu rusku koja ide na Prvoj). 

Jel gledao neko to? Ja uhvatio mozda 5 minuta jedne epizode na tv-u slucajno i deluje da je bas opicena(nekako me podsetilo na Scrubs, ne znam sto).

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...