Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

Dobar Legion. Ali me plaši kraj epizode i najava sledeće, pošto je do samog kraja epizoda bila kao početak odličnog, ako ne , potenicijalno vrhunskog filma u svim segmentima (režija, gluma, scenario, fotografija), a onda smo dobili kraj sa najavom sledeće epizode koji me je podsetio na njanjave serije - mi smo tri veštice jao jao.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
15 hours ago, G!!! said:

procitaj knjige

serija je govno u odnosu na i onako tanananu ali skroz ok seriju knjiga

da li sam ja lud ili sta, ali ja sam izbrisao posle odgledan dve ipo epizodesd

Procitao sam sve knjige i ne slazem se sa tobom.

Mislim covek je knjige napisao zarad ekranizacije, posla scena su napisane tako da bi kul izgledale kad se prebace na film/seriju.

Moja jedina zamerka seriji jesu likovi koje nisam tako zamisljao, ali i oni su mi generalno ok. (sem holdena, on mi je mala dosadna pickica)

 

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ejmos car, super je ova prica oko Naomi izmedju njega i Holdena iz poslednje epizode.

Inace, meni je druga sezona odliiicna, zanimljivija od knjiga stavise. Knjige variraju, prva i treca su dobre, cetvrta mi je bila bas bezveze.
Prva sezona jeste dosta tanka i razvucena, ali treba joj dati sansu.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

On 6.3.2017. at 0:12 PM, Thunderstorm said:

Ejmos car, super je ova prica oko Naomi izmedju njega i Holdena iz poslednje epizode.

Inace, meni je druga sezona odliiicna, zanimljivija od knjiga stavise. Knjige variraju, prva i treca su dobre, cetvrta mi je bila bas bezveze.
Prva sezona jeste dosta tanka i razvucena, ali treba joj dati sansu.

Amos car od prvog trenutka, realno.

Završio sam AHS, pa ću da se bacim na ovo čim prije.

U međuvremenu sam krenuo da gledam Santa Clarita Diethttp://www.imdb.com/title/tt5580540/

MV5BMjI0MDUyMjM0NF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTY3NTYxMTI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Pominjali smo je ovde, ali nisam uspeo da nađem topic, mislim da je bio samo neki trejler.

Meni je ovo super, valjam se od smeha. To je taj specifični, jednostavni humor, ali mi je dosta zabavno.

Ovaj Timoti prop'o a izgleda da fura i Đokovićevu dijetu, kost i koža je, a ova Dru se nekako malo prolepšala, što nije teško jer je uvek bila kao grob.

Link to comment
Share on other sites

On 3/6/2017 at 11:59 AM, Crno-Sunce said:

Procitao sam sve knjige i ne slazem se sa tobom.

Mislim covek je knjige napisao zarad ekranizacije, posla scena su napisane tako da bi kul izgledale kad se prebace na film/seriju.

Moja jedina zamerka seriji jesu likovi koje nisam tako zamisljao, ali i oni su mi generalno ok. (sem holdena, on mi je mala dosadna pickica)

 

mozda je pisao zarad ekranizacije, ali je ekranizacija ocajna i ja sam se smorio od iste, a za knjige sam cuo tako sto sam naleteo na pricu o snimanju serije

gluma je preocajna, kasting je ocajan i jbg radnja mi je poznata, rezija nista spec... mozda joj dam sansu sa nekim ff mada to nikada ne radim

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zhelim da podelim sa razredom novu "Najbolju seriju svih vremena" (tm) Bole 
Trial & Error je mockumentary (kao parks'n'rec ili office) ali tema je nerazjasnjeno ubistvo i sudjenje
gomila fantasticno retardiranih likova je super, ali Dzhon Litgou u ulozi osumnjicenog cudaka DOMINIRA
 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, G!!! said:

mozda je pisao zarad ekranizacije, ali je ekranizacija ocajna i ja sam se smorio od iste, a za knjige sam cuo tako sto sam naleteo na pricu o snimanju serije

gluma je preocajna, kasting je ocajan i jbg radnja mi je poznata, rezija nista spec... mozda joj dam sansu sa nekim ff mada to nikada ne radim

Gluma je losnjikava, posebno kod glavnih likova, najveci failovi su mi holden i alex. Holden ima 0 harizme.

Sa druge strane, jebeno sam gladan za sf serijama :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2017 at 9:21 AM, Lucky said:

Amos car od prvog trenutka, realno.

Završio sam AHS, pa ću da se bacim na ovo čim prije.

U međuvremenu sam krenuo da gledam Santa Clarita Diethttp://www.imdb.com/title/tt5580540/

MV5BMjI0MDUyMjM0NF5BMl5BanBnXkFtZTgwOTY3NTYxMTI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Pominjali smo je ovde, ali nisam uspeo da nađem topic, mislim da je bio samo neki trejler.

Meni je ovo super, valjam se od smeha. To je taj specifični, jednostavni humor, ali mi je dosta zabavno.

Ovaj Timoti prop'o a izgleda da fura i Đokovićevu dijetu, kost i koža je, a ova Dru se nekako malo prolepšala, što nije teško jer je uvek bila kao grob.

Odgledah, "prevarili" su me, mislio sam da je ovo serija jedne sezone, poput nekih drugih - međutim, završila se priličnim cliffhangerom, nanu li im njihovu!

I pored toga je zabavna krajnje, ali zbog toga mi je cela ta deseta epizoda ispala bezveze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...