Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

Nisam video da je iko pisao o ovome

DirkGently_01.jpg

Serija je preodlicna, svi glumci su na mestu, jedino je Dirk malo iritantan, predivna bizarnost i retardiranost na sve strane :D

 

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

nastavljen i The Affair

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Shut Eye

Stars: Jeffrey Donovan, KaDee Strickland, Angus Sampson

Burn Notice Michael Westen nastavlja sa prevarama...

Charlie Haverford is a scammer with a small chain of fortune-telling storefronts and contracts building tricks for a family that controls the business in the greater chunk of Los Angeles

Odgledah celu sezonu za dan (10 epizoda) imdb 7.7

------------

Chance

9 epizoda 

Stars: Hugh Laurie, LisaGay Hamilton, Greta Lee 

     

Ethan Suplee kao D

A forensic neuro-psychiatrist reluctantly enters a dangerous and violent world of mistaken identity, police corruption and mental illness.

imdb 8.1

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam prve četiri epizode treće sezone Black Mirrora i nisam baš previše zadovoljan. 

Druga je bila OK (playtest) ova četvrta, jedva sam dočekao da se završi. Generalno svaka od njih mi je nešto slična kao neki već viđeni film ili dešavanje.

Recimo ova treća epizoda je ista kao onaj film kojem sad sad zaboravio ime ali kada onaj lik pojede muvu kao prvi zadatak a na kraju završi da mora da ubija ljude :)

Link to comment
Share on other sites

On 5.11.2016. at 3:55 PM, bolkonski said:

The Young Pope
http://www.imdb.com/title/tt3655448/?ref_=nv_sr_1

Hteo sam da otvorim zaseban topik, ali ne verujem da će biti preteranog interesovanja kad se ne komentarišu ni domaća serija ni WW.

Serija, naravno, sabija. Ipak je to Paolo Sorentino. Sorentino estetika, plus Sorentino dijalozi, plus Sorentino muzika je sam vrhunac kinematografije danas. Ko nikad nije gledao Sorentina, to je kao ozbiljni Wes Anderson i sve što ta ozbiljnost donosi sa sobom.

Glavni lik je, kao što naslov kaže, tek ovenčani papa, mlad i nadrkan i Amerikanac. Igra ga Džad Lou, naravno, savršeno. Serija je uglavnom na engleskom, ali zbog italijanskih delova predlažem titl.

Najneverovatnije u celoj priči je produkcija sastavljena od nekoliko evropskih kuća i HBOa. Izašle su četiri epizode za sada jer se u Evropi već prikazuje serija. Mogu već sada da kažem da će ovo bez premca biti najbolja serija svih vremena, ne samo zbog svega što sam gore rekao nego i zbog teme kojom se bavi. Svetlo se nazire u opštem mraku neznanja!!!

Pogledah celu sezonu, nisam oduševljen baš koliko i Bole ali je serija na vrlo zadovaljavajućem nivou.

Muzika i dijalozi sabijaju.

.

Link to comment
Share on other sites

On 14.12.2016. at 1:15 AM, jasamnepismen said:

Pogledah celu sezonu, nisam oduševljen baš koliko i Bole ali je serija na vrlo zadovaljavajućem nivou.

Muzika i dijalozi sabijaju.

I ja sam razočaran sa poslednje tri epizode.

I dalje mislim da je najbolja serija svih vremena ne samo zbog audio-vizuelnog doživaljaja koji serije nikada nisu videle do sada i ne zbog vrhunskih dijaloga, nego prosto što se serije ne bave ovakvim temama. A sada vidimo da je moguće bavljenje ozbiljnim temama na ozbiljan način i da se to uradi tako da čak i onaj ko ne želi da se mentalno zalaže može da uživa.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/12/2016 at 11:14 AM, Lucky said:

Odgledao sam prve četiri epizode treće sezone Black Mirrora i nisam baš previše zadovoljan. 

Druga je bila OK (playtest) ova četvrta, jedva sam dočekao da se završi. Generalno svaka od njih mi je nešto slična kao neki već viđeni film ili dešavanje.

Recimo ova treća epizoda je ista kao onaj film kojem sad sad zaboravio ime ali kada onaj lik pojede muvu kao prvi zadatak a na kraju završi da mora da ubija ljude :)

Odgledah do kraja. Peta epizoda mi je bila ok, šesta je zanimljiva, ali uopšte ne mogu da kažem da mi je nešto specijalno dobra. Sveukupno mi je treća sezona slabija od prve dve.

Link to comment
Share on other sites

Dve serije odgledah/gledam ovih dana :

OA - meni se svidela, iako je glup kraj totalno. Ali, da li je? Da li je?

Black mirror od sezone 3 sto je dostupno na netflixu, odlicno je. S3ep1 gde se lajkuju je meni strasna, zato sto sam provalio (vec sam spominjao mozda u vipu) da se petar i njegove sestre od tetke iz italije (uzrasta su 7-13 god) apsolutno primaju na lajkove i ono uznemiren sam :D

Epizoda Heaven je vec obecavajuca - sama pomisao da vecnost provedem subotom uvece iz 1996 deluje prekrasno :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 1/1/2017 at 5:06 PM, f4ts0 said:

Dve serije odgledah/gledam ovih dana :

OA - meni se svidela, iako je glup kraj totalno. Ali, da li je? Da li je?

Black mirror od sezone 3 sto je dostupno na netflixu, odlicno je. S3ep1 gde se lajkuju je meni strasna, zato sto sam provalio (vec sam spominjao mozda u vipu) da se petar i njegove sestre od tetke iz italije (uzrasta su 7-13 god) apsolutno primaju na lajkove i ono uznemiren sam :D

Epizoda Heaven je vec obecavajuca - sama pomisao da vecnost provedem subotom uvece iz 1996 deluje prekrasno :D

 

Imas na Netflixu sve epizode Black Mirrora, samo ti po defaultu prvo prikazuje poslednju sezonu.

Jel gledao neko Revolution http://www.imdb.com/title/tt2070791/ ?

Video sam neki trailer na nekom kanalu, delovala mi bas dobro, ali ova ocena je malo mrnjeh .. :-/

 

Poceo da gledam Kuhinju na youtube ( onu rusku). Nije losa, podseca na Scrubs, malo i debilna, ali nekada se fino nasmejem.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 1/1/2017 at 5:06 PM, f4ts0 said:

Dve serije odgledah/gledam ovih dana :

OA - meni se svidela, iako je glup kraj totalno. Ali, da li je? Da li je?

 

Epizoda Heaven je vec obecavajuca - sama pomisao da vecnost provedem subotom uvece iz 1996 deluje prekrasno :D

OA interesantna od početka dok nisu shavtili da treba da zarade na xxx sezona pa počeli da razvlače

 

Veče iz 1996 "prekrasno" ?

Mora da imaš kratko pamćenje - Srbi u hrvatskoj i bosni izdati i proterani a "faktor mira i bezbednosti" rasprodaje JATove avione i priprema pljačku telekoma dok se spremaju izbori za izdajničku vladu socijalista radikala i julovaca koja je kapitilirala i predala Kosovo. Retard Vučić nije uhapšen zbog podmetanja Srbima genocida sa skupštinske govornice te nije ni čudo što je u zemlji debila i idiota sada glavni debil i idiot...

Link to comment
Share on other sites

lol ja imao 21/22 godine, izlazio svaki petak i subotu, i boleo me kurac za sve \o/

Isao na studentske/DOS proteste i izbacivao visak besa na najbolji nacin \o/

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

može za nas što smo ušli preko zida, šta je OA?

 

Inače, završio sam sa gledanjem ovoga
MARS (2016)

Nije loše uopšte, iako je čudan mix dokumentarca i Šći-fi serije, čudi me da niko do sad nije ovde pominjao ovo (ili jeste a ja nisam video).

Serija nastala na hajpu oko Stranger  THings - bar se meni tako cini. Meni je realno dobra, mada sam ocekivao drugaciji kraj. Nebitno, moze da se pogleda, 8 epizoda neke traju 45 min neke 60+ neke 35.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2017 at 0:53 PM, f4ts0 said:

lol ja imao 21/22 godine, izlazio svaki petak i subotu, i boleo me kurac za sve \o/

Isao na studentske/DOS proteste i izbacivao visak besa na najbolji nacin \o/

Не сумњам. Србија је пуна дегенерика које су одгајили бивши Срби који су постали обична антиСрпска фукара у комунистичкој окупаторској банди

Зато није ни чудо да дегенерисана деца сада са дегенериааним родитељима гласају за исте дегенерике те су нам "бивши комунсти" Николић, Дачић, Вучић, Шешељ, Вулин "сива еминенција" и "победничке партије" раде против Српског народа као да их све предводе Стамболић и Милошевић...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...