Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

Ако ти се допадају филмови Apocalypto и Valhalla Rising, онда обавезно гледај. Серија исто као и Валхала има тај митолошки вајб, са акцентом на јунака и његов развој. Ако ипак хоћеш историјску серију онда ти неће бити феноменална.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Bliss said:

gotova prva sezona preachera, season finale fenomenalno, gledajte ako vec niste!

u fino! taman sam zavrsio containment i malo zapostavio preachera, posle recimo 4. ili 5. epizode, taman da pogledam sad do kraja :)

Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2016 at 2:47 PM, Dandy said:

Veronica Marshttp://www.imdb.com/title/tt0412253/

MV5BMTA3MDAwNzA1ODVeQTJeQWpwZ15BbWU3MDAz

Gledam sa devojkom. Ona prvi put, ja ponavljam gradivo.

Jbt, zaboravio sam koliko je ovo zapravo dobra serija.

 

bravo za preporuku, ja nisam gledao ranije, poslednjih par dana odgledao 10-ak epizoda i serija je vrh, ne znam kako mi je promakla

Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2016 at 9:23 PM, Bliss said:

gotova prva sezona preachera, season finale fenomenalno, gledajte ako vec niste!

Odgledah, kakvo je ovo finale sezone omg :)) dogodilo se sve što nisam očekivao :))

ujedno sam se istripovao da je "bog" onaj lik iz monti pajtonovaca :))

Link to comment
Share on other sites

The Walking Dead, Game of Thrones and Minecraft: Story Mode developer Telltale Games has teased a new project surrounding hit TV show Mr. Robot.

The popular NBC series - broadcast here in the UK via Amazon Prime - centres around the hacking skills of lead character Elliot, played by Until Dawn's Rami Malek.

Mr. Robot also features a Microsoft-style company named E Corp, nicknamed Evil Corp by hackers - and it is this fictional organisation that Telltale has begun spoofing.

17th August - that's next week, and during Gamescom - will see the launch of a E Corp messenger app for iOS and Android, according to ARG-feeling adverts which have popped up on verified E Corp social media accounts and have since been shared via Telltale Games' official Twitter and Facebook.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odgledao sve epizode The night of koje su izasle.

Odlicna je, Torturo kida.

Spoiler

Ovaj klinac mi je bio simpatican u pocetku, pomislio sam da ce u zatvoru da se ponasa kao Scofield u Prison break, kad ono i nije takva cvecka, plus njegova proslost koja se polako otkriva.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

UTOPIA season 2

71PoHUc38XL._SL1500_.jpg

 

Konančno odgledao, možda sam trebao da pogledam s1 pre ovoga pošto je dosta vremena prošlo, ali svakako ko je gledao s1 a nije s2 - must! takođe ko nije gledao ni s1 apsolutno preporuka, carska serija!

S2 mi je sasvim dobar nastavak s1, tj meni nije nekako ni nastavak, da sam gledao s1+s1 "u cugu" to bi opušteno mogao da posmatram kao jednu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...