Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

Nemam pojma kako sam ranije propustio, verovatno zbog manjka vremena oko skole, i posle i posla, ali pre neki dan sam iz dosade krenuo da trazim po Netflixu neku laganu seriju da ubijem par sati, i naisao na Arrested Development. 

Navukao se, odgledao 11 epizode za dva dana... Odlicna.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sttevann said:

Nemam pojma kako sam ranije propustio, verovatno zbog manjka vremena oko skole, i posle i posla, ali pre neki dan sam iz dosade krenuo da trazim po Netflixu neku laganu seriju da ubijem par sati, i naisao na Arrested Development. 

Navukao se, odgledao 11 epizode za dva dana... Odlicna.

možda ti je promakla kad je "onomad" bila hit :)

Bio sam ubeđen da sam napisao negde da sam krenuo da gledam Containment, ali to izgleda nije bilo ovde.

http://www.imdb.com/title/tt4421578/

MV5BOWIzNDhjYmQtMDEyOS00OWFiLTlkNGQtNjJjN2IwOWZkNWY1XkEyXkFqcGdeQXVyMTY3MjM0ODQ@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

U svakom slučaju, pri početku je bila ok, sad je već posle 6. epizode lagano krenula da se raspada. Pošto je na polovini sezone, plašim se da će biti sve gore i gore do kraja, ali ajde, videćemo.

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2016 at 1:01 AM, f4ts0 said:

Stranger things

Deluje sjajno, prve dve epizode. 

cover je kao za kombinaciju star warsa i akcionog dečijeg filma osamdesetih :)

On 7/14/2016 at 10:18 AM, Lucky said:

U svakom slučaju, pri početku je bila ok, sad je već posle 6. epizode lagano krenula da se raspada. Pošto je na polovini sezone, plašim se da će biti sve gore i gore do kraja, ali ajde, videćemo.

Malo se povratila serija, ali i dalje nije to to.

Ali majko mila, ova Klaudija Blek - http://www.imdb.com/name/nm0085227/?ref_=tt_cl_t5 dok glumi bičarku sve je ok, i onda kad se nasmeje - retko kad sam video da neko tako instant poružni kad se nakezi, nevera.

Link to comment
Share on other sites

SAmo da napišem da sam posle postova sa prošle strane uzeo i odgledao prvu epizodu serije Arrested Development.

Hvala vam drugari, serija je

GOVNO NEVIĐENO

Nisam provalio po imdb-u da je ovo taj glupavi američki sitkom, za ovo su i mrtvi friendsi pojam komedije i zabave.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, togFU said:

SAmo da napišem da sam posle postova sa prošle strane uzeo i odgledao prvu epizodu serije Arrested Development.

Hvala vam drugari, serija je

 

  Hide contents

 

GOVNO NEVIĐENO

Nisam provalio po imdb-u da je ovo taj glupavi američki sitkom, za ovo su i mrtvi friendsi pojam komedije i zabave.

 

 

 

 

Takav sam i ja utisak imao posle prve epizode, pa sam odlučio da ne gledam dalje. Onda posle nekog vremena sam seriji dao još jednu šansu i odgledao sve za oko nedelju dana.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, togFU said:

lol, ajd možda ću u nekom momentu i dati još jednu šansu AD-u... a kome je Friends do jaja taj je retard! :DD

Коме није, тај нема душу и вероватно није крштен!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, togFU said:

SAmo da napišem da sam posle postova sa prošle strane uzeo i odgledao prvu epizodu serije Arrested Development.

Hvala vam drugari, serija je

 

  Reveal hidden contents

 

GOVNO NEVIĐENO

Nisam provalio po imdb-u da je ovo taj glupavi američki sitkom, za ovo su i mrtvi friendsi pojam komedije i zabave.

 

 

Mislim da je prva epizoda i jedina koja je onako. Naravno, desi se da ponekad neku ujebu forama, ali retko.

Daj joj sansu, odgledaj naredne 3 epizode(to ti je sat vremena), pa onda proceni :) Ako je sranje, izvini sto smo te zajebali, ali bar nisi bacio puno vremena.

I da, Friends su mama serija!

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2016 at 10:04 AM, Lucky said:

Odgledah i ja Preachera.

Malo je prekonfuzno u prvoj epizodi, posebno ako ne postoji apsolutno nikakvo znanje o seriji, možda bude jasnije posle druge.

Isto. Prekinuo na pola prve epizode.

Razjasniše li šta se dešava ili je jasno samo čitaocima stripa?

Link to comment
Share on other sites

Preacher sem osnovne premise nikakve veze nema sa stripom. Sve se "objasni" manje vise.

Nakon prvih par epizoda bio sam u fazonu "not bad... not bad at all"

No onda sam odgledao stranger things i posle toga pogledao poslednju epizodu i utisak mi je bio maksimalni meh.

 

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Mr. Robot, гледа ли неко? Покушавам већ други пут да је гледам, али једва завршавам епизоде. Фали ми нешто, али не могу да провалим шта. 

Каква је вама?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

neće ti se svideti Mr. robot ako su ti friends vrh serija :tf:

Šalu na stranu, konstatovali smo da je Mr. Robot zapravo frankenštajn nekoliko drugih serija/filmova - malo dextera, malo house of cards, i malo jednog filma (ne smem ti reći kog jer ću spojlovati)

Kažeš da ti nešto fali - mislim da je razlog to što je ovo serija koja obrađuje neke teme koje su već viđene, a i neke "teorije zavere", anonimus hakere itd... a ti imaš suviše znanja o toj tematici pa ti nije toliko zanimljivo... nije ni meni ali sam odgledao celu prvu sezonu... svakako mislim da ako ti se ne svidi posle treće epizode možeš slobodno da batališ, jer smo se ovde svi bili složili da su zapravo najbolje prvih nekoliko epizoda, kasnije su se malo pogubili :)

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Corey said:

Mr. Robot, гледа ли неко? Покушавам већ други пут да је гледам, али једва завршавам епизоде. Фали ми нешто, али не могу да провалим шта. 

Каква је вама?

Gledam ja, pogledao sam danas trecu epizodu druge sezone. Ne bi gledao ovoliko da mi se ne svidja serija, ali mi je druga sezona dosadna za razliku od prve iako ima par dobrih scena. 

Sve mi je nekako mlako,tmurno, prica usporena. Cekam da se Wellick vrati.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

Šalu na stranu, konstatovali smo da je Mr. Robot zapravo frankenštajn nekoliko drugih serija/filmova - malo dextera, malo house of cards, i malo jednog filma (ne smem ti reći kog jer ću spojlovati)

 

Да није БОРИЛАЧКИ КЛУБ? ZOMG, много тешко изваљиво : ) Мислим да ми управо то што је серија сувише очигледан микс туђих идеја, оно што ми смета.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Corey said:

Да није БОРИЛАЧКИ КЛУБ? ZOMG, много тешко изваљиво : ) Мислим да ми управо то што је серија сувише очигледан микс туђих идеја, оно што ми смета.

pa otkud znam do koje epizode si stigao, plus iz mog posta možeš zaključiti da sam iz nekog razloga skontao da si odgledao samo prve dve epizode, iako to nisi nigde napisao lol :D

Link to comment
Share on other sites

Meni je Mr Robot dobar, ne i odličan, zbog svega već rečenog na zasebnom topicu. Početak druge obećava, ali je i solidno spor. Mene malo smaraju te stvari sa "zaverama" (provlačenje cele te priče današnjeg consumer društva i kako je običan čovek glup i kontrolisan od strane medija, ok, svi to znamo), ali su dijalozi solidni i ima barem neke originalnosti, u moru drugih iskopiranih serija.

Što se tiče Suitsa, ne znam šta ti ne valja u ovoj šestoj Corey? Konačno se nešto dešava što nije "e imamo slučaj, i zajeban je, ali ćemo ga rešiti u poslednje dve minute epizode, i provaliće Majka, ali i to ćemo da rešimo u poslednjih 30 sec epizode" i tako pet sezona u krug, kao u španskoj seriji. Naravno, prošle su tek dve, ali ipak je radnja potpuno suprotna od onoga što smo gledali do sad i konačno je "ekipa" u situaciji gde Harvey ne može sve sam da reši u "House" fazonu. Daleko da je serija odlična, ili da je ova sezona wow, ali neka završe ovako do kraja, kakav god bio, i ja sam zadovoljan.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 7/22/2016 at 1:30 PM, togFU said:

pa otkud znam do koje epizode si stigao, plus iz mog posta možeš zaključiti da sam iz nekog razloga skontao da si odgledao samo prve dve epizode, iako to nisi nigde napisao lol :D

У прве две се већ види огроман утицај Борилачког клуба, само што је сада у питању клуб хакера : )
 

On 7/22/2016 at 1:37 PM, Highl1 said:

Što se tiče Suitsa, ne znam šta ti ne valja u ovoj šestoj Corey? Konačno se nešto dešava što nije "e imamo slučaj, i zajeban je, ali ćemo ga rešiti u poslednje dve minute epizode, i provaliće Majka, ali i to ćemo da rešimo u poslednjih 30 sec epizode" i tako pet sezona u krug, kao u španskoj seriji. Naravno, prošle su tek dve, ali ipak je radnja potpuno suprotna od onoga što smo gledali do sad i konačno je "ekipa" u situaciji gde Harvey ne može sve sam da reši u "House" fazonu. Daleko da je serija odlična, ili da je ova sezona wow, ali neka završe ovako do kraja, kakav god bio, i ja sam zadovoljan.

Не смета ми дешавање, већ ситни кич моменти са тоалетним хумором, тога раније није било, надам се да се неће наставити.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...