Jump to content

Serije koje pratite


Recommended Posts

On 7/18/2016 at 10:37 AM, Lucky said:

cover je kao za kombinaciju star warsa i akcionog dečijeg filma osamdesetih :)

Malo se povratila serija, ali i dalje nije to to.

Ali majko mila, ova Klaudija Blek - http://www.imdb.com/name/nm0085227/?ref_=tt_cl_t5 dok glumi bičarku sve je ok, i onda kad se nasmeje - retko kad sam video da neko tako instant poružni kad se nakezi, nevera.

Da se nadovežem na samog sebe:

Detour - Malo sam se razočarao poslednjom epizodom, iako je "knjiška" poslednja epizoda i čak ima i klifhenger, nisam nešto baš zadovoljan time jer mi ne deluje da je to idealna serija za takav završetak.

Containment - Ostala mi je još jedna epizoda, popravila se malo serija u prethodnih nekoliko, videćemo kako će proći poslednja.

Inače sam skinuo i Cordon, originalnu Belgijsku seriju po kojoj je ova nastala, kao možda bih i nju pogledao da vidim razlike, međutim koliko vidim deluje da su snimali "kadar na kadar" tj. da je baš identično sve kao u ovom rimejku, ću pogledati još malo.

Link to comment
Share on other sites

ja iz dosade  krenuo da gledam start trek tng nakon en znam ni ja kolko (jel bese isla na 3k ili tv politici ili sam omasio).

Jebote kolko je to dobra serija :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

ja iz dosade  krenuo da gledam start trek tng nakon en znam ni ja kolko (jel bese isla na 3k ili tv politici ili sam omasio).

Jebote kolko je to dobra serija :D

mislim da je poslednji put u kontinuitetu isla valjda na koshavi :)

Link to comment
Share on other sites

nije to tvoja priča, Stane

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sram te bilo Pero, covek pita a ti tako...mislim ok, veliki deo ST-a je pregazilo vreme i treba ga gledati na poseban nacin al opet =o)

Mendzhi, imas vishe opcija....ali mnoge su previse smorne realno...
ako ti je samo do "hvatanja radnje", najbolje da wikiujes za par sai sve sto te interesuje i da si ustedis mesece zhivota =o)
mislim, realno, pocetkom sledece godine pocinje nova serija, bice samo 13 epizoda s1 i mislim da nece biti problem sa hvatanjem konaca

ako ti se bas gleda, uzmes pilote za TNG i DS9 (The Next Generation i Deep Space Nine) i vidis da li mozes da izdrzis =o) (duple epizode su u pitanju tj 85 min po komadu) pa ako je cool onda krenes prvo TNG onda DS9 a posle toga ces se vec sam snaci =o)

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Highl1 said:

nije to tvoja priča, Stane

to mi je isto rekao zet, koji je fan ST-a :)

6 hours ago, Kole said:

sram te bilo Pero, covek pita a ti tako...mislim ok, veliki deo ST-a je pregazilo vreme i treba ga gledati na poseban nacin al opet =o)

Mendzhi, imas vishe opcija....ali mnoge su previse smorne realno...
ako ti je samo do "hvatanja radnje", najbolje da wikiujes za par sai sve sto te interesuje i da si ustedis mesece zhivota =o)
mislim, realno, pocetkom sledece godine pocinje nova serija, bice samo 13 epizoda s1 i mislim da nece biti problem sa hvatanjem konaca

ako ti se bas gleda, uzmes pilote za TNG i DS9 (The Next Generation i Deep Space Nine) i vidis da li mozes da izdrzis =o) (duple epizode su u pitanju tj 85 min po komadu) pa ako je cool onda krenes prvo TNG onda DS9 a posle toga ces se vec sam snaci =o)

 

hvala zemo!!!

Link to comment
Share on other sites

Imaš validan torrent? To mi je baš baš omiljena.  Kad sam bio klinac, bilo je da se kupi ona igračka - činija čigra i kuglice,  pa vrtiš čigru i ona udara u kuglice i ubacuje u rupe na činiji. E ssvi smo to imali u kraju jer je čigra bila kao oružje u blejkovoj sedmorci :) 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Мислим да је ишао (ST NG) у ноћном програму и то ТВ Сарајево. Тад сам гледао и не бих да кварим идеалистичну слику о тој серији. Довољно ми ју је посрао онај филм о "избеглицама".... који већ беше део.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Гледао сам ваљда прве две или три можда сезоне, не сећам се тачно. Иако има доста мана, волим теме о вампирима те сам због тога спичио толико епизода. Међутим нисам касније имао вољу да скидам даље. Можда ових дана.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...