Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ti si 5 osoba koja mi to kaze. Znam da bi trebalo da moze, al' mi treba proverena informacija. ;/

Mora pasos, bar je tako bilo pre par meseci kad je cale isao.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Pa ti blago meni nemoj da ideš

haha, well played! :D

kad sam procitao leskov post setio sam se onih skrinshotova sa fejsbuka gde je u glavnoj ulozi neki/neka xyz (ne bih da budem grub!)

lesko, cemu to :c

ne razumem? Stvarno jako mrzim pakovanje, i obicno mi to traje nekih 10ak sati, jer pravim pauze na svake 3 stavljene stvari u kofer.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

a ja sam retard koji kad ide negde na 2 dana, pakuje stvari za sport, stvari za bleju ako je toplo, stvari za bleju ako je hladno, stvari za izlazak ako je toplo, stvari za izlazak ako je hladno, i to sa sve obucom. :D

Jebi ga, volim da budem spreman na sve.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

I peva dok se pakuje tako što uzme četku umesto mikrofona i skače ispred ogledala! :))

Baba našla u zamrzivaču "izgubljenu butku", tako da je bila butka + krompir (oh noez) i onda je dodala i jedno belo meso unutra, čisto kao "prilog" :)

Link to comment
Share on other sites

a ja sam retard koji kad ide negde na 2 dana, pakuje stvari za sport, stvari za bleju ako je toplo, stvari za bleju ako je hladno, stvari za izlazak ako je toplo, stvari za izlazak ako je hladno, i to sa sve obucom. :D

Jebi ga, volim da budem spreman na sve.

Haha, a jos i pre nego sto si kacio pesme od ejmi ili koje vec pevacice i mike (ili koga god), longleyy i ja smo konstatovali da si ti zena u muskom telu.

Vidi sad ovo! :D :D :D

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...