Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

daki kako prosao intervju

Pa lik je bio prezadovoljan i rekao je da hiring proces moze da pocne cim ja budem hteo. Ja sam mu rekao da mi skola traje do februara naredne godine minimum, tako da krajem godine cu da pocnem sa tim.

Zatim mi je prosledio na mejl 5 knjiga od po tauzen strana sta treba procitati ne bi li se spremio za intervju. Sad mi je krivo sto nisam imao pmf informatiku umesto ftn-ovske. Toooliko algoritama :O

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

opet ne mogu da zaspim pa uzeo da se igram sa camopejb.com . jednog dana cu napraviti nesto cool, videcete! :)

briljantno!!!!!!!!!!!!

truperu ubaci layo&bushwacka-love story i da me pronadju sa presecenim venama,mislim da tako zelim da umrem!!!!!!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mega kul dan, posle mnogo vremena

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa lik je bio prezadovoljan i rekao je da hiring proces moze da pocne cim ja budem hteo. Ja sam mu rekao da mi skola traje do februara naredne godine minimum, tako da krajem godine cu da pocnem sa tim.

Zatim mi je prosledio na mejl 5 knjiga od po tauzen strana sta treba procitati ne bi li se spremio za intervju. Sad mi je krivo sto nisam imao pmf informatiku umesto ftn-ovske. Toooliko algoritama :O

svaka cas, u kom jeziku bi radio?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

E Pero, kako se ono zove marka tvog automobila? :tf2:

na A nešto, ne znam tačno :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

svaka cas, u kom jeziku bi radio?

Pa java mi nekako dodje kao srpski jer je koristim 5 godina intezivno, tako da sam to i njima rekao. c i c++ znam solidno, ali javu derem.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...