Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja sam taj exotic ukus najvise voleo, a s druge strane ne podnosim ukus nijednog energetskog pica osim guarane. Ovo se mora probati :D

Povrh svega, zaboravio sam da pomenem, košta 35 dinara :))

Pojeo sam sendvič sa nekim ljutim kečapom, skoro nisam pojeo tako ljuto nešto, a ja sam ok sa ljutim. Obično ti kečapi nisu tako ljuti. I još koji put da napišem "ljuto" i taman.

Link to comment
Share on other sites

Jel gledao neko mozda online bekstvo iz zatvora? Ili je mozda uspeo negde da skine sa prevodom, sta znam mozda ima i na ovim sajtovima za tiltove ali su obicno sjebani.

Na Prijevodi-online imas sve prevode koji valjaju, ja sam skidao odatle i nije bilo nikakvih problema

Link to comment
Share on other sites

cele godine sam odlagao stekanje para za exit i naravno sad sam ga izduvao :c

to sam uradio i prosle dine, samo sam sabio rulet u poslednjem trenutku pa sam otisao

nikad se necu opametiti!

fml :c

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

kako da uradisam ofarbam ulubljenje na autu?

na gepeku imam rupicu, kao recimo da si uzeo silo debljine pola santimetra i lupio cekicem, znaci udubljeno i otisla farba. posto je malo, necu da idem nigde, nego bih uzeo i zamalao to sam. sta mi treba, auto lak? glup sam za te stvari, pa mi recite ko detetu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nemoj dulio ko boga te molim,narocito jer imas ceed lepotana:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da li je na drugim planetama gde je zivot baziran na vodi, trava isto zelena? zavisi od atmosfere a

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

laki i gruja:

ma mala je rupa, dent, kao da si gurno, ne znam, sraf tri milimetra u auto i sjebo boju i imas malo udubljenje. kontam da takva udubljenja dobijes tako sto vozis po gravelu, ono, taj red velicine. ali je otisla farba, pa reko da protektujem.

ocu sam da uradim jer je presitan trip, a realno, stalno se ili neka zena parkira pored mene, pa mi izgrebe nesto, ulubi nesto mikronski, neko sutne kamen itd. tako da je totalno van pameti da idem za sve to kad ne zivim u australiji sa garazom i pet kilometara od najblizeg komsije, pa mi je auto car. i niste me shvatili, necu ja to da cukam, pa da namestasm, samo cu da zamazem, nema sta da zajebem.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ako je zelena sigurno je zelenija nego kod nas

win!

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...