Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Juce sam imao sudar , drugar vozio auto i pokusao je nesto nemoguce da uradi prekrsaj za zatvor a nije u tom fazonu da se nesto kurci ili radi nesto slicno , pokusao da iz raskrsnice gde je bila nemoguca guzva izvuce da isece kolonu koja ceka, i zaobisli njih i hteli da se vratimo u smer odakle smo dosli odakle je isekao jos jednu kolonu koja se penjala na tu raskrsnicu i direktno nas udari lik ( ispostavi se ortak iz kraja ) i okrene nas za 180 stepeni , a pritom je lik kocio 20 metara uz rucnu :D udari nas u zadnji levi deo kod tocka gde je ortakovom autu steta 60e a ovom na nekoj krdzi 300+. Malo je falilo da izginemo [:D]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ajde neka mi neko iz NS-a sad objasni kako da dodjem sa glavne autobuske do tvrdjave direktno, koji busevi idu ?

Uzmi taksi u ns stvarno. Autobuska i zeleznica su spojene, a taksiji su napred-levo, tipa 30metara, od zeleznicke stanice ako ti je stanica iza ledja (ima ih 20-30 uvek).

Nece te izaci vise od 200 dinara

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

daki kako prosao intervju

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...