Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

spu je bio cinican, ne ironican:) to sto on kaze se zaista desava, nekad opravdano, a nekad potpuno fejl, ko u slucaju prednji/zadnji.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, ko da treba da vam i to kazem. Nisam ja rekao da mi je logicnije, zato sto je MENI logicnije, nego mi je logicnije da je TAKO PRAVILNO, a usput je meni licno bilo lepse... I onda si ti napisao gore sta si napisao i onda sam shvatio da nisam u pravu. Ubedjujete me da teram inat sad... I da je spu bio ironican ili ne, to jeste tako...

Nemoj vise pisati postove

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo pitanje ovo za bosnu, pojma nemam, al' mogu da pitam negde oko 14-15h ako ti niko do tad ne odgovori.

sinoc temp 37.8, opasna groznica, al 'evo danas mi je bolje.. nadam se da ce tako i ostati :D

u pa tebe ipak "udarilo" a? e al' nemoj sad da se zezaš, iskuliraj danas, malo laganije i to, da te ne bi sačekalo sutra.

@ topic - bio sam sinoć na onom avala rock festivalu :)) da ne ulazim u detalje insiderske priče i tako tih stvari, nego posmatrano čisto iz ugla posetioca, ako je na spisku neka vaša omiljena grupa možete da odete da biste bili u prvom redu + su sva pića neobično jeftina za događaj ovog tipa (recimo hajneken u limenci od pola litre je 210 dinara, točeno od pola litre je 140din, guarana je 140 din itd). Inače sve mimo toga je rofl :) Kristali su bili simpatični, ritam nereda isto, ali ozvučenje je lol, kao i bina koja je površine kao oveća dnevna soba.

Link to comment
Share on other sites

mnogo si lud

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zar nisi inferno naucio nesto iz citanja ane frank? :tf:

ponavljam ovo pitanje u nadi da će inferno odgovoriti, mnogo sam radoznao koji su mu utisci glede pomenute knjige.

lol, vi se raspravljate sa infernom lol lol lol

ajde ćuti statore

Jel moze ubosnu da se ide samo sa licnom kartom?

ja sam ušao ubosnu i u cg prošlog leta sa LK (i to starom), ne da može nego se graničar smori kad mu daš pasoš jer onda mora nešto da upiše u komp :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...