Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kakvo vece, ljudi moji...

Izasli mi sinoc, nas 6, prvo cirkali na Palasu, posle otisli na Povetarac. Pijani onako, djuskamo, ludujemo, stvarno je bilo bas bas lepo. Krenemo oko 4 pesaka do glavne zeleznicke, da bi tu uhvatili prevoz do Brda. Stojimo na tramvajskoj stanici kod zeleznicke, i ono veliko staklo od stanice pada na onu zutu ogradu iza. Mi gledamo, ne verujemo sta se desava, drug se bio malo naslonio, a ono vec bilo naprslo skroz, razjebano i palo. Setim se ja da ne idu tramvaji, pa predjemo 3m iza na stanicu za autobuse. Nakon 15ak minuta cekanja, dolazi policija, njih dvojica, pocinju da pitaju ko je razbio staklo. Mi kazemo da ne znamo, lalala, posle pola sata natezanja, pricanja, cak i sprdanja sa pandurima (bili neki mladi, opusteni, blejaci), dolaze 2 starija pandura i stavljaju nas u kola. Vode u mup u Savskoj, spustaju nas dole negde, uzimaju podatke, skidaju pertle, uckure, kaiseve, i TRPAJU NAS U JEBENE CELIJE. Ja potpuno unezveren, ne mogu da verujem sta mi se dogadja, da ce da nas stave u zatvorsku celiju jer smo stajali na stanici i cekali autobus. Nikog nista ne zanima sta imamo da kazemo, i tako smo blejali u celiji do nekih 9-10. Na kraju, dolazi lik po nas, jednog po jednog vodi da damo izjavu, da nam ispricamo sta se desilo i pustaju nas kuci. I momenat, koji je objasnio u kakvoj drzavi zivimo, kaze meni pandur "kriv si dok se ne dokaze suprotno". BRAVO SRBIJO, JEBEM TI SVE!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

srce mi se cepa od sreće dok čitam leškov post. jedini brat sa tribine koji je uspeo u životu!

btw, sa tim "kriv si dok se ne doka\e suprotno" može samo da ti posisa kitu.

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Valjda si naučio lekciju, ne blejkati sa pandurima, ikada.

Jebeš to što su oni bili kul i to, kada su vas na kraju odrukali kod ta dva matora govnara. Sledeći put ne znamo i poz.

blejkali ste sa pandurima :|

ne, ne, lose ste me razumeli. Oni su dosli, ispitivali nas, nisu nam dali da udjemo u autobuse koji su prolazili, ali sve nekako potpuno opusteno, pa smo mi mislili da je to sve formalno, jer prosto moraju da obave uvidjaj, ili sta god. Nismo mi nasom voljom blejkali sa pandurima, sigurno. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jel nasao neko kljuc na cepu koka kole da podelimo auto? :D

lol

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...