Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja znam da ovo pojedini clanovi jedva cekaju, ali i meni je bilo toliko smesno i neverovatno, da u svakom slucaju moram da podelim sa vama.

Dodao mene neki lik na fejsbuk, ja ga prihvatim, ali ne prepoznajem ga na slikama. I posaljem ja njemu poruku, a ta konverzacija je izgledala ovako:

"5 hours agoDjordje Djurdjev

jel se znamo druze?

35 minutes agoDaniel Lazarević Laza

Eee nisam bio na fb.Pa ne poznajemo se,ali Grobar sam vidjao sam te na utakmicama,vodio si navijanje sa Isakovicem"

Eto... Doco, Mendzi i ostali grobari, ljubi vas DjoleCigraLeskoGrobar! :*

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

daki java gosu. btw nisam znao da se java jos uvek razvija :tf:

btw napravio sam kombinaciju sa optickom kucom i uzeo polarizovane ray ban preko osiguranja za tipa 20 jura. how cool is that :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Zvali su i mene, cisto da ne utripujes puno :)

Osim alo te nisu zvali na neku specijalnu sesiju ololol

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro drugari!

Drugi dan Avala rock festivala je bio još zabavniji nego prvi dan :) Ko nije bio (a to je - skoro svako :)) ne zna šta je propustio!

čitam neku vest na netu, kaže sledeće:

VOZNI PARK

U svom voznom parku poseduje šest "Harley Davidsons" motora, Mercedes M Class i dva Mercedes Benz.

Link to comment
Share on other sites

ja znam da ovo pojedini clanovi jedva cekaju, ali i meni je bilo toliko smesno i neverovatno, da u svakom slucaju moram da podelim sa vama.

Dodao mene neki lik na fejsbuk, ja ga prihvatim, ali ne prepoznajem ga na slikama. I posaljem ja njemu poruku, a ta konverzacija je izgledala ovako:

"5 hours agoDjordje Djurdjev

jel se znamo druze?

35 minutes agoDaniel Lazarević Laza

Eee nisam bio na fb.Pa ne poznajemo se,ali Grobar sam vidjao sam te na utakmicama,vodio si navijanje sa Isakovicem"

Eto... Doco, Mendzi i ostali grobari, ljubi vas DjoleCigraLeskoGrobar! :*

nema veze druže, zajedno ćemo raditi na tome da ponovo IMAŠ BOLEST KOJOJ NEMA LEKA!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Juce napravim profil na LinkedIn i danas vec primim ovu poruku

Hi Darijan,

I wanted to introduce myself. My name is Fabian; I'm a talent scout on the Engineering Staffing Team at Google. I came across your person via a search I was doing for Engineers.

As you may have heard GOOGLE IS HIRING - we are eager to find the strongest and smartest software engineers who are fluent in either C++, Java and/or Python.

Though I realize you may not be actively searching or considering prospects outside of your current situation at the moment, I thought I'd check with you if you might be open to exploring opportunities with us at this time.

If this just isn't the right timing for you, let me know and hopefully we can keep in touch. And of course, I'd be happy to accept any referrals that you may have!

I appreciate your time,

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

garant hoće taj Fabian da te raka, nema šanse da bi gugl zaposlio lika sa tako gej imenom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro drugari!

Drugi dan Avala rock festivala je bio još zabavniji nego prvi dan :) Ko nije bio (a to je - skoro svako :)) ne zna šta je propustio!

čitam neku vest na netu, kaže sledeće:

hahah to je za Justina Timb pisano kao navodno on poseduje to [:D]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...