Jump to content

UPGRADE FORUMA - danas (četvrtak) - 23.07.2015


Recommended Posts

Ja ću da testiram 3000 puta, kako bih povratio svoj post count!

edit: Meni je delay juče i danas bio različit od posta do posta... Između 1 i 3-4 sekunde. Sada mu je trebalo sekund.

Edited by Lex

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Тест и уједно да неверницима закуцам компове!

Оче наш, који си на Небесима
Да се свети име Твоје
Да дође Царство Твоје
Да буде Воља Твоја
И на земљи као што је на Небесима
Хлеб наш насушни дај нам данас
И опрости нам дугове наше
Као што и ми опраштамо дужницима својим
И не уведи нас у искушења
Но избави нас од злога

Јер је Твоје Царство и Сила и Слава
Сада и увек и у векове векова.

 

[8D]

 

 

едит: значајно брже, не знам дал је до молитве или до Сеинта... ох, вејт!

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Stavio sam dark test temu, jako mi se dopada. Čak mi ne smeta ni što je editor beo.

Ono što mi smeta kod editora je automatski dupli prored kada pritisnem enter. Može li to negde da se promeni?

Srculence koje označava ljubav prema postu, a koje neke nervira, nije preterano strašno, ali nije baš u duhu ovog svemuževnog foruma. Možda da se stavi leptirić? :D

Možda je malo  preterana dupla informacija kojoj "vrsti" korisnika neko pripada. Nema potrebe da ima ispis members, a da members piše i u ikonici sa zupčanicima.

Može li "mark site read" dugme da se izvuče zasebno i stavi ispod poslednjeg foruma? Na dark test temi je na samom vrhu, u padajućem meniju. Čemu tolko skrolovanje i kliktanje?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

dupli prored izbegneš tako što lupiš shift+enter, ali slažem se da je to glupo. ne znam da li je izvodljivo da se promeni (verovatno nije)

meni odgovara da mark as read dugme bude u podmeniju, manje su šanse da ga zabodem slučajno.

Link to comment
Share on other sites

dark test odličan, mada bode oči editor, baš. i light je super, sviđa mi se hipsterska pozadina!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Meni fali x već skoro godinu dana!

 

Inače, ja imam problem da stavljam slike na forum već evo dva-tri dana, ubacim link u ono sranjce i samo krene unedogled da se učitava, a pre toga mi je normalno radilo na ovom novom forumu.

 

edit/ a kad probam direktno sa img tagovima i linkom slike (ako su ti tagovi uopšte aktuelni još uvek sad, lol) onda samo krene da mi se retardira taj post i nema više leba od postavljanja novog posta.

 

 

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Да, то сам данас приметио, исто ово око слика. Међутим, то је ако се стави са овим доле инсертом, али ако се "захвати" текст и слика и копира у пост, све је нормално и тренутно.

Даље: Ако је пост популаран, добија ону звездицу, која прекрије цео тај део и онда се не види уопште број позитивних. Вероватно као нуспродукт сужавања висине постова, шта ли. Накбоље да је нема.

 

Е, да: ово све за Дарк рур тест, увек.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Meni je super sto sad ima attach slike direktno na forum, ne moram da bacam sliku na dropbox ili nesto, jel to nesto usporava rad potencijalno ili moze da se koristi opusteno?

Da prijavim i ja imam problem kad ocu da ubacim URL do slike, samo krene da vrti i to je to. Isto ovo sto Brue kaze, ako uradim copy image i paste ovde onda radi. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Možda ne bi bilo loše da se 'Who's Online' i 'Today's Birthdays' smeste u centar ispod/iznad 'Forum Statistics' sekcije...Meni npr nisu expand-ovani Multiplayer forumi i Mali Oglasi berza, pa imam prazan prostor i nepotreban scroll do dna

P.S. Tema je Rur Light - test

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...