Jump to content

UPGRADE FORUMA - danas (četvrtak) - 23.07.2015


Recommended Posts

najveci problem ovih novih skinova je sto su razvuceni preko celih ekrana, super je responsive shit i sve, al da bi tekst bio citljiv postoji i neki line lenght koji ne bi trebalo premasiti :D

tldr nadjite skin koji ima fixed width od ~1000px i svi ce ga koristiti

Link to comment
Share on other sites

Je l' ima neka fora da se eNbedovani jutjub i fotka u postu forsuju na nesto sto nije 100% širine?

 

btw tvitovi su embedabilni! samo direct link ka tvitu se ubaci, koji smo jebeni soušl konekted forum!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ima to podešavanje u media tagovima da se namesti za širinu, sredite!

​gde/sta? ja nigde u ACPu ne vidim podesavanje za velicinu youtube embeda

​pa tamo u look and feel imaš valjda neku opciju bb code management ili kako god, i tu imaš YT code koji embeduje video, i u njemu je uvek ispisano da embeduje video na max veličinu. Samo promeniš u nešto standardno i to je to :D tako je bilo u prošlim verzijama foruma, za ovu ne znam xD

:v

Link to comment
Share on other sites

Posle par dana korišćenja mogu reći da mi je forum nerealno nepregledan. quote dugme, reputacija, signe, navigacija, razvučeni youtube klipovi, sve je užasno :D

i je l' sam istripovao ili sad ne postoji opcija da mi ne prikazuje signe svih korisnika?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

pa jeste nepregledno malo, ali generalno je ok. Sem toga famozni rur sadržaj je tu, samo malo da se stabilizuje stanje i navikavanje, pa nastavljamo po starom.

Inače na velikom monitoru (22") ok skroz izgleda, na telefonu se ne može baš uspešno raditi iz browsera, a tapatalk mi ne radi because winphone

no navici cemo se

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Posle par dana korišćenja mogu reći da mi je forum nerealno nepregledan. quote dugme, reputacija, signe, navigacija, razvučeni youtube klipovi, sve je užasno :D

i je l' sam istripovao ili sad ne postoji opcija da mi ne prikazuje signe svih korisnika?

​Ima opcija kad edituješ svoju signu, ali naravno, radila je samo prvi put kad sam je setovao do logouta i nikad više

9olIlEI.png

edit: upalio, ugasio, opet radi, videćemo koliko dugo

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

OK, dok ne napravimo združenu listu stvari koje je potrebno popraviti i/ili razmotriti, ovako:

1. Dobar deo nekih od problema i stvari koje ne rade se rešava tako što se izlogujete pa ulogujete ponovo. Za one koji to i dalje ne umeju da urade, mi ćemo to uraditi u jednom trenutku u budućnosti - svi će biti izlogovani automaCki pa će se morati ponovo logovati.

2. Trebalo bi da su svi forumi sređeni po pitanju onog da su prebačeni iz nekog razloga u "Questions" tip foruma - sada su svi iznova "normalni".

Link to comment
Share on other sites

Могло би ово Quote да се помери на десно, пре и до + и - и овог смешног гејовског срца (које треб уклонити и оставити само број).

 

И има ли који ћирилични скин! [:)]

 

[:D]

И да се постављени клипови/слике не прилагођавају ширини места за пост, него да имају неку минималнију вредност. Чак и ако може да се то стави да се подешава од стране корисника (можда се некоме ово и свиђа). Нпр да имају величину као код постовања - димензије су далеко мање и не развлачи се цео клип по ширини.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi ćirilični skinovi mogli biti ubačeni samo kada se pojavi language pack za srpski jezik i za Invision 4.

Za srca mislim da smo nemoćni, ali će taj sistem biti promenjen verovatno dodatno.

Što se tiče širine klipova i slika, videćemo, slike ćemo svakako srediti, za youtube embed ne znam da li postoji opcija.

Link to comment
Share on other sites

Posle par dana korišćenja mogu reći da mi je forum nerealno nepregledan. quote dugme, reputacija, signe, navigacija, razvučeni youtube klipovi, sve je užasno :D

i je l' sam istripovao ili sad ne postoji opcija da mi ne prikazuje signe svih korisnika?

​Ima opcija kad edituješ svoju signu, ali naravno, radila je samo prvi put kad sam je setovao do logouta i nikad više

9olIlEI.png

edit: upalio, ugasio, opet radi, videćemo koliko dugo

meni ne radi uopšte :((((

palio, gasio, menjao svoju signu, menjao skin i u svom kombinacijama vidim tuđe.

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Posle par dana korišćenja mogu reći da mi je forum nerealno nepregledan. quote dugme, reputacija, signe, navigacija, razvučeni youtube klipovi, sve je užasno :D

i je l' sam istripovao ili sad ne postoji opcija da mi ne prikazuje signe svih korisnika?

this

 

sve vidim nabacano svuda oko sem teksta ljudi koji pisu nesto

 

na telefonu i dalje katastrofa, tekst se nalazi izmedju svih linija i dugmica pa se tek nista ne vidi

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...