Jump to content

Nova VIP kampanja


Lucky

Recommended Posts

Moralno sam zgrozen lol ali reklama je bingo

this

 

reklama kao reklama je ok, ali od citave reklame staviti ovaj deo na ovako vidljivo mesto je ono klasicna provokacija sto su koliko vidimo i uspeli

ali je realno lejm, bas bas lejm

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Ujebote koliko moralista!

 

Meni se reklama dopala u smislu da je neočekivana za jednu veliku firmu kao što je VIP iako oni furaju taj ležeran fazon, dobro je snimljena i ima jasnu poruku koja nije provokativna u odnosu na sliku. Nije mi se dopalo što mi je ovo više za ljude do 20, max 25 godina, u stvari za one koji nisu zaposleni/samostalni i što ima taj američki vajb koji nisam siguran koliko je primeren za ovo tržište.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Pa da, advertajzing je jedno veliko zlo i od njega imaju korist samo velike kompanije koje ne biraju sredstva, a to traje decenijama.

Ali zgrožavanje na ovo u doba kada sise i dupeta iskaču iza svakog ćoška mi je presmešno :D

Ово је степеник више зато тако и реагујемо. Као што и ти реагујеш на поразе свог фудбалског тима иако су они саставни део игре и знаш и сам да ће се дешавати :П

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

bole, jeste taj americki vajb neprimeren ovde, ali mislim da se time namerno sluze. otprilike "SAMO U SRBIJI nema ovakvog ponasanja, sto pokazuje koliko smo nazadni". zna tviter ekipa da od srbije ne moze pobeci i to im jako tesko pada, a iPhone 6 im daje laznu nadu da mogu biti amerikanci 

 

ne verujem da bi reklama bila primecena na zapadu jer je tamo yolo nacin zivota odavno postao praksa, pa bi morao da ukljucis bar transgender crnce muslimane radi efekta. ili mozda previse ovo analiziram a oni su samo kopirali nesto od pre 10 godina

 

tako da kapiram da su uspeli, iako je malo jadno

Link to comment
Share on other sites

mislim da je pitanje i šta je cilj kampanje/reklame.

 

Ako je ovo što kaže fetso, onda je ona uspela. Ali pošto to najverovatnije nije cilj, već xxxxx pretplatnika u novoj "mlad si" tarifi, ostaje pitanje kako će da prođe jer ne vidim ikoga preko 20 godina (ajde, 22,3) ko će se isprimati na koncept koji je za pubertetlije, što je takođe ok, ali tamo malim slovima piše da ako imaš ispod 18 godina moraju da ti roditelji daju odobrenje tj. zapravo da dođu sa tobom u VIP da bi potpisali ugovor oni a ti bio "korisnik". A vest o novoj tarifi koja daje 50% popusta na ugovor bez telefona bi se i sama po sebi brzo proširila.

Link to comment
Share on other sites

PA OK, mogli su da unajme mene, kojota i vudua da pišamo u lavabo, mislim da je ovako bolji efekat :O

  • Aleksandar Askovic meni je odlična.provocira
    6 hrs · Like
  • 390290_10151141418360567_52659183_n.jpg?
    Srdjan Lozo Bilo bi provokativnije da su stavili tipove da pisaju u lavaboe u zenskom wc-u  pobunile bi se od raznih feministlinja do govnarki u crnom a proteste bi vodile Natasa "dabogdadobilanekirakkojidugotrajeibolanje" Kandic i Jelena Bacic Alimpic zajedno. Samo bi se o tome pricalo i pisalo a na kraju bi intervenisala i Merkelova. Nakon toga bi Nesa Slina u ekspresnom roku nasao krivca i organizatora koji stoji iza tog napada na premijera, samim tim i drzavu i celokupni univerzum 

Da li to sto slicno razmisljamo znaci da starim ili da postajem kesa u Q3? :D

 

Sto se same reklame tice, dobre su bataci. Malo mi je degute sada sa 34 god, kapiram da bi mi sa 20-25 bila skroz kul. YOLO i te fore :) Jedino sto mi "smeta" je kao sto drugi deda tj prvi deda rura rece nekako je vise za americko trziste, ne mislim da je nasa omladina dovoljno opustena za takve "ludosti". 

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

a realno nisu ni kosturi nego su tamanica :D

 

reklama mi je odvratna, al to ne znaci da nece biti efektna

 

sam sadrzaj reklame je odvratan, mogli su skontati sta je u srbiji biti mlad i lud i to uklopiti u nesto zabavno i retko vidjeno

anyway zar telekom vec nema taj neki 50% popust ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni se čini da je svima, koji kažu da im je reklama ogavna, na podsvesnom nivou jasno nešto što na ovom topiku niko nije otvoreno napisao (uključujući i žene suprotnog pola)

a to je da žena u položaju u kom su one na toj slici može samo veliku nuždu u taj pisoar da obavi =o) 

 

e sad dok je sranje u pisoar disgusting samo po sebi, meni to daje next level smeh celoj priči jer to znači da nijedno žensko involved (ako nema nijedno žensko "iza kamere" onda bar njih 3 na slici =o)) nije našlo za shodno da odgovornima tokom produkcije skrene pažnju na tako nešto (mada, da stoje facing first kako treba onda bi aw verovatno digla graja "omg transeksualci" (no to bi bar obradovalo tajland-entuzijaste ;o)))

Link to comment
Share on other sites

Konkretno za Mix Net M (sada Mix M), smanjili su poruke sa 600 na 400, MB sa 600 na 500 i pojačali cenu za 130din (sa 50% popusta), prilično je bezobrazno, ali i dalje je bolje od onoga što nude ostali operateri

Jutros gledam ovaj VIP-ov plakat u GSP-u i stvarno je nakaradno i neumesno. Ajde na svom sajtu nek trpaju šta hoće, ali kao reklama na javnim mestima je užas

Edited by Boyka

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

meni se čini da je svima, koji kažu da im je reklama ogavna, na podsvesnom nivou jasno nešto što na ovom topiku niko nije otvoreno napisao (uključujući i žene suprotnog pola)

a to je da žena u položaju u kom su one na toj slici može samo veliku nuždu u taj pisoar da obavi =o) 

 

e sad dok je sranje u pisoar disgusting samo po sebi, meni to daje next level smeh celoj priči jer to znači da nijedno žensko involved (ako nema nijedno žensko "iza kamere" onda bar njih 3 na slici =o)) nije našlo za shodno da odgovornima tokom produkcije skrene pažnju na tako nešto (mada, da stoje facing first kako treba onda bi aw verovatno digla graja "omg transeksualci" (no to bi bar obradovalo tajland-entuzijaste ;o)))

 

Nisi ni blizu.

 

Prvo nikome nije ni na nesvesnom nivou palo na pamet da kenjaju.

Drugo, mogu u onoj pozi da shoraju u onaj pisoar.

 

Vrati se na filmovi/stripovi podforum.

  • Upvote (+1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...